Hande Yener - Hepsi Hit Vol. 2 (2017) Albüm Tanıtım

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Alev Alev'e kesinlikle klip gelmeli, ama Patates beğenilmez gibi.Herkes sevmez :F
Kesinlikle kışın gelmeli klip.
Evet mesala ben patatesi pek albüme yakıştıramadım :X ama eğlenceli şarkı es geçemiyorum :X

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Albümün hepsini dinlemedim. Önerdiğin şöyle hareketli bi şarkı var mı? :D
Bakıcaz Artıktan sonra albümde hareketli olarak Vay, Benden Sonra hareketliler. Bu albüm çok hareketli olmamiş.
Fırsat bulursan eğer tümünü dinlemeyi tavsiye ederim :X

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
540
Puanı
215
Misafir e bayıldım benden sonra da çok güzel bu ikisi favorilerim alev alev de harika ;)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Ben En Çok dışında albümü genel olarak beğendim. Leyla ve Misafir de hoş şarkılar ama hiçbir zaman hadi açıp da dinleyeyim demem. :D Alev Alev, Sana Bir Şey Olmaz ve Şükür favorilerim. @Forumdash

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben En Çok dışında albümü genel olarak beğendim. Leyla ve Misafir de hoş şarkılar ama hiçbir zaman hadi açıp da dinleyeyim demem. :D Alev Alev, Sana Bir Şey Olmaz ve Şükür favorilerim. @Forumdash
Leyla'yı nasıl beğenmezsin :( bence en değişik şarkı, hala bu tur şarkılara ne deniyor onu araştırıyorum:X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Her şarkı ayrı bir bomba olmuş bence, albüm genel olarak harika. Hani şu şarkı olmamış diyemiyorum açıkçası. Hepsi süper olmuş.

En çok VAY şarkısını beğendim, muhteşem! Bir an önce klip gelmeli buna. PATATES, BENDEN SONRA şarkıları da yine gözde şarkılar. (1- VAY, 2- PATATES)

MİSAFİR şarkısı galiba şehitlerimize yazılmış? (b) Öyleyse harika düşünmüş Hande, sözleri de süper şarkının zaten.

ALEV ALEV şarkısı de güzel olmuş, dinledikçe daha çok hoşuma gidecektir. :D

LEYLA şarkısı hoşuma gitti, garip ama çok güzel olmuş. Gülşen şarkılarına benzettim bunu, sesine de cuk diye oturmuş.

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Her şarkı ayrı bir bomba olmuş bence, albüm genel olarak harika. Hani şu şarkı olmamış diyemiyorum açıkçası. Hepsi süper olmuş.

En çok VAY şarkısını beğendim, muhteşem! Bir an önce klip gelmeli buna. PATATES, BENDEN SONRA şarkıları da yine gözde şarkılar. (1- VAY, 2- PATATES)

MİSAFİR şarkısı galiba şehitlerimize yazılmış? (b) Öyleyse harika düşünmüş Hande, sözleri de süper şarkının zaten.

ALEV ALEV şarkısı de güzel olmuş, dinledikçe daha çok hoşuma gidecektir. :D

LEYLA şarkısı hoşuma gitti, garip ama çok güzel olmuş. Gülşen şarkılarına benzettim bunu, sesine de cuk diye oturmuş.
Misafir hakkında öyle söylenti var. Fan da video yapmış(b)
Leyla <3

Berktt

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
1
Puanı
2
Alev Alev e kesinliklee klip gelmeli ama sıra Şükür de ne alakaysa :ppp:(şarkı güzel ama alev alev e klip istiyorum) Bu arada fav10 da yeniyim ve Hande Yener fanıyım.

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Alev Alev e kesinliklee klip gelmeli ama sıra Şükür de ne alakaysa :ppp:(şarkı güzel ama alev alev e klip istiyorum) Bu arada fav10 da yeniyim ve Hande Yener fanıyım.
Hoşgeldin... Hande Yener fanı olman forumda çok zorluk çekersin (fanlık olarak yoksa arkadaşlıkta enfestler) ama biz savaşçı ruha sahibiz :X