Hande Yener - Hepsi Hit Vol. 1 (2016) Albüm Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Müzik dünyasının önemli isimlerinden Hande Yener, Hepsi Hit adlı 10 şarkılık yeni albümü çıkardı. Albümün ilk klibi "Mor" adlı şarkıya çekildi.

Albümle ilgili yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...

35078699466002295.jpg

1. Mor
    Söz ve Müzik: Mert Ekren
  2. Emrine Amade
    Söz ve Müzik: Ersay Üner
  3. Kavuşabilir miyiz ?
  4. Deli Bile
    Söz ve Müzik: Altan Çetin
  5. Seviyorsun
  6. Bilmiyor
  7. Vah Vah
  8. Bu Kafayla
    Söz ve Müzik: Ersay Üner
  9. Görev
    Söz ve Müzik: Murat Dalkılıç
  10. Biri Kaybediyor feat. Çağın Kulaçoğlu
    Söz: Berksan Müzik: Berksan – Okay Temiz

Spotify:
iTunes: https://itunes.apple.com/tr/album/hepsi-hit/id1118366174?l=tr
Türk Telekom Müzik: https://www.turktelekommuzik.com/album/Hepsi_Hit,_Vol._1/466778

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Albüm çok iyi olmuş. Tüm şarkıları dinlemedim ama ilk 5 şarkıyı birkaç dinledim. :D (Niye öyle saçma şey yaptın derseniz yolun sonlarına doğru başlıyorum albüme baştan ve albüm bitene kadar yol bitiyor. :A)

İlk beş şarkının hepsi de mutlaka kliplenmeli, hit olacak şarkılar. Sadece o beş şarkıyla bile son yıllardaki en iyi Hande Yener albümü olmaya yetiyor. :) @Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Albüm çok iyi olmuş. Tüm şarkıları dinlemedim ama ilk 5 şarkıyı birkaç dinledim. :D (Niye öyle saçma şey yaptın derseniz yolun sonlarına doğru başlıyorum albüme baştan ve albüm bitene kadar yol bitiyor. :A)

İlk beş şarkının hepsi de mutlaka kliplenmeli, hit olacak şarkılar. Sadece o beş şarkıyla bile son yıllardaki en iyi Hande Yener albümü olmaya yetiyor. :) @Forumdash
Şaşirttin beni ya:F bi yandan da sevindim :A
Slowlar(kavuşabilirmiyiz slowdu sanırım) hariç hepsini dinliyorum. Ben youtube albüm düştüğünde konuyu açacaktım da üşendim. Tabletten girdiğim için. Deli bile şarkısı şuan youtube albümün en fazla dinlenen şarkısı. Diğer hareketliler aynı eşit gidiyor enterasan(b)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şaşirttin beni ya:F bi yandan da sevindim :A
Slowlar(kavuşabilirmiyiz slowdu sanırım) hariç hepsini dinliyorum. Ben youtube albüm düştüğünde konuyu açacaktım da üşendim. Tabletten girdiğim için. Deli bile şarkısı şuan youtube albümün en fazla dinlenen şarkısı. Diğer hareketliler aynı eşit gidiyor enterasan(b)
Kavuşabilir miyiz de çok iyi. :D Hepsi hit gerçekten. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kavuşabilir miyiz de çok iyi. :D Hepsi hit gerçekten. :D
Kavuşabilirmiyiz ve Görev şarkılarını ilerlete ilerlete dinledim. Bir "acı veriyor" kıvama alamadım. Hande "çöp" şarkısıyla slowlarda beni kendinden soğuttu. O gun bugundur slow dinlemem:F Elektronik slow söylese :hearteyes::hearteyes:

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Albüm sadece en iyi Hande yener albümü değil, bu yılın en iyi albümü. Bütün şarkılar çok iyi biri kaybediyor da farklı ve zevkli bir şarkı. Ama bu kafayla Hande yenere hiç gitmemiş şarkı güzel ama birebir Demet akalın şarkısı olmuş. Benim favorilerim Emrine amade, deli bile, biri kaybediyor. Slowlarda 1 seviyorsun 2 bilmiyor 3 görev. Albüme en az 5 klip gelmeli ve sonunda özlenen hande geri dönmeli

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Albümü şöyle bir dinledim daha detaylı dinleyince fikirlerim değişir belki. :D

Deli Bile ikinci klip bana gelsin diye bas bas bağırıyor. Seviyorsun harika bir şarkı olmuş inşallah buna da klip çeker.

Deli Deli ve Seviyorsun'dan sonra da Vah Vah geliyor, o da iyi bir şarkı olmuş. Bu Kafayla da fena sayılmaz ama kliplik bir şarkı değil gibi. :D

Slowlardan da Kavuşabilir miyiz ve Bilmiyor fena gelmediler kulağıma. :D

@Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Albümü şöyle bir dinledim daha detaylı dinleyince fikirlerim değişir belki. :D

Deli Bile ikinci klip bana gelsin diye bas bas bağırıyor. Seviyorsun harika bir şarkı olmuş inşallah buna da klip çeker.

Deli Deli ve Seviyorsun'dan sonra da Vah Vah geliyor, o da iyi bir şarkı olmuş. Bu Kafayla da fena sayılmaz ama kliplik bir şarkı değil gibi. :D

Slowlardan da Kavuşabilir miyiz ve Bilmiyor fena gelmediler kulağıma. :D

@Forumdash
Youtube'da Deli Bile diğer şarkılara göre arayı açtı. 1milyon olmuştur(bakmadım)
Vah Vah nasıl geri planda kaldı anlamadım:X Bence onla çıkış yapmalıydı ama inş 3.klip ona gelir:X Deli bile bu hızla giderse audio dinlendiğinden klip bile çekmezse şaşırmam bkz:sokak kedisi şarkısı gibi:(

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Youtube'da Deli Bile diğer şarkılara göre arayı açtı. 1milyon olmuştur(bakmadım)
Vah Vah nasıl geri planda kaldı anlamadım:X Bence onla çıkış yapmalıydı ama inş 3.klip ona gelir:X Deli bile bu hızla giderse audio dinlendiğinden klip bile çekmezse şaşırmam bkz:sokak kedisi şarkısı gibi:(
Hande Yener de Gülşen kadar mantıksız davranıyor klip konusunda :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
1.4k'ya yaklaşmış. :X

Deli Bile'den sonra en çok Seviyorsun dinlenmiş inşallah ona klip gelecek. :Z

Senin tuttuğun şarkılara klip gelmiyor zaten yine hüsrana uğrayacak gibisin. :A