Hande Yener, Aleyna Tilki Hakkında İlkkez Konuştu!

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Forumdash yeni bir haber konusu açtı

Hande Yener, Aleyna Tilki Hakkında İlkkez Konuştu!

screenshot-www.youtube.com-2017-12-04-06-46-32-204.png

2017 yaz aylarında müzik dünyası hareketli geçerken, gündemi sarsan sahte tık polimiği de aynı etkiyi yarattı.

Hande Yener müzik dünyasını sarsan polemiğin fitilini ateşleyen ilk isim olmuştu. Birçok şarkıların sahte tıklanmalarla "milyonlar izlendi" haberlerine veryansın eden başarılı sanatçi, magazin gündemini oldukça meşgul etmişti.

Magazin gündeminde hedef gösterilen ve yaz aylarının en çok tıklanan isimlerinden biri de Aleyna Tilki'ydi.

Hande Yener radyo turnesinde Kadir Çetin'e konuk oldu. Sohbet sırasında sahte tıklanmalara da değindi. NumerOne Türk Radyo'ya konuk olan sanatçı, Aleyna hakkında yöneltilen soruya şöyle cevap verdi;

:Aleyna program sırasında"ben 16 yaşında çocugum benim gibi yapabiliyorsa yapsınlar, benim gibi" dedi. Bu da başka bir bakış açısı.

HY: Aleyna zaten gencecik kız, onun uğraşacağı şeyler değil. Bunlar büyük projeler, yapımcılar, menejerler, arkasında güçler olan insanlar var. (DJ:heee onun dışında insanlar var diyorsun) Yeni reklam şekli nedir? "Çok tıklandı, çok takipçisi var, çok çok çok..." Bu ülkede herşey algıyla yürüyor. Bunu Aleyna için demiyorum tabi, onun bi başarısı var elbet. "Rakamların gerçekliği" ne kadar doğru? diye konuştu.

Sohbet sırasında Hande Yener, Aynur Aydın'ın youtube skandalına da değindi. Aynur Aydın için "onu çok seviyorum, canı yanıyor kızın" dedi.
Orijinal formatta oku

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Veeee @Çiğdem- MOR MOR, MOOOOOOR :A Ben demiştim sana Demet'e söylüyor. Tarkan'a bile söylemiyor diye :A Çünkü Klüp şarkısıyla Bakıcaz şakısı eşit gidiyordu. Hatt Bakıcaz biraz öndeydi. Sonra Demet'in klübü 2-3 günde arayı açti. Demet sonra tweet attı filan :A @Billy Kane ve Aleynacı'larrrrrr.......

Peki Avatarımı konuya eklemem:bhr::bhr::bhr: Bir ilki yaptım yine :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Veeee @Çiğdem- MOR MOR, MOOOOOOR :A Ben demiştim sana Demet'e söylüyor. Tarkan'a bile söylemiyor diye :A Çünkü Klüp şarkısıyla Bakıcaz şakısı eşit gidiyordu. Hatt Bakıcaz biraz öndeydi. Sonra Demet'in klübü 2-3 günde arayı açti. Demet sonra tweet attı filan :A @Billy Kane ve Aleynacı'larrrrrr.......

Peki Avatarımı konuya eklemem:bhr::bhr::bhr: Bir ilki yaptım yine :A
Azıcık sempati duymaya başlamıştım kadına 10 yıl sonra ama şimdi yine bir soğuma geldi
:A :A :A @destere

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu arada bu mesajım konuna değildi Hande’nin bu kadar geç yorum yapmasına gönderme yapmıştım. :A @Forumdash
Konuya zaten bi saygısızlık yapmazsın biliorum da :X Bi üstteki mesajın aynısıydı. benzer yorumlar yapmamaya çalişin :A Hayır niye 2 kere aynı mesajı tek kişi yazıyor diye düşünmedim değil:A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
Güzel konuşmuş Hande ama ben Aleynanın dinlenme sayısında birşey olduğunu sanmıyorum ya çok sevilen bir şarkı oldu çünkü:D