sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Haluk Bilginer'den Yeni Dizi: “Masum”

masum-basliyor-8220152.jpeg

Daha önce 'Gülşen Abi', 'Tatlı Hayat', 'Ezel' ve 'Kaçak'ta rol alan usta oyuncu Haluk Bilginer, yeni bir diziyle geri dönüyor!

Polisiye ve drama türünde olan “Masum” adlı dizi Doğan Medya Grubu'na ait olan BluTV'de yayınlanacak. 60 dakikalık sekiz bölümden yapımda Bilginer'e, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan eşlik edecek.

Haluk Bilginer’in “Emekli Komiser Cevdet” karaketerini canlandıracağı Masum, Ocak ayında ekrana gelecek.

Orijinal formatta oku

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Abi kadroya baksana. Bu dizi izlenmeyecekte hangisi izlenecek. Bu dizinin kötü çıkma gibi bir ihtimali yok

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kadro çok iyiymiş. Hem Haluk Bilginer var, hem de Ali Atay ile Serkan Keskin tekrar bir araya geliyor daha ne olsun. 60 dk 8 bölüm yabancı dizi formatında gelecek olması da cabası. Beni de yazın kaçmaz bu dizi :) @MEnes seni de yazdık sormaya bile gerek yok :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Çok kaliteli bir dizi gelecek gibi gözüküyor. Hem kadro harika, hem de 60 dakikadan 8 bölüm olacak. Merakla bekliyorum diziyi.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kadro çok iyiymiş. Hem Haluk Bilginer var, hem de Ali Atay ile Serkan Keskin tekrar bir araya geliyor daha ne olsun. 60 dk 8 bölüm yabancı dizi formatında gelecek olması da cabası. Beni de yazın kaçmaz bu dizi :) @MEnes seni de yazdık sormaya bile gerek yok :D
Şimdi uyandığımda gördüm haberini ranini'de ve baya mutlu oldum doğrusu. Müthiş bir kadro ve farklı bir hikaye. Elbette izleyeceğim bir iş. Ama BluTv'de verilecekmiş nasıl izleyeceğiz. Ücretli falan olacaksa diğer yollara başvurmak zorunda bırakabilirler yani. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şimdi uyandığımda gördüm haberini ranini'de ve baya mutlu oldum doğrusu. Müthiş bir kadro ve farklı bir hikaye. Elbette izleyeceğim bir iş. Ama BluTv'de verilecekmiş nasıl izleyeceğiz. Ücretli falan olacaksa diğer yollara başvurmak zorunda bırakabilirler yani. :A

Evet izleme kısmı sıkıntı bakalım ne yapacağız o işi. BluTv aylık 10 tlymiş. Aslında çok para değil de genel olarak hizmeti nasıl acaba sonuçta alırsam sadece bir dizi için almam :D Kaçak yollarla izlenirse de online yayıncılık olayı başladığı gibi bitebilir. Devam edilmesi için kazanç sağlamaları lazım sonuçta :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Evet izleme kısmı sıkıntı bakalım ne yapacağız o işi. BluTv aylık 10 tlymiş. Aslında çok para değil de genel olarak hizmeti nasıl acaba sonuçta alırsam sadece bir dizi için almam :D Kaçak yollarla izlenirse de online yayıncılık olayı başladığı gibi bitebilir. Devam edilmesi için kazanç sağlamaları lazım sonuçta :)
Yani 10tl çok değil elbette. Bu tarz dizilerin veya orjinal içeriklerin artması için destek verilmesi iyi olabilir. Ama içeriğine baktım da hep ulaşabildiğim işler var yabancı dizi, sinema anlamında. :A Bir dizi için üyelik yapar mıyım ona dizi başladığında aldığı yorumlara göre karar vereceğim gibi. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yani 10tl çok değil elbette. Bu tarz dizilerin veya orjinal içeriklerin artması için destek verilmesi iyi olabilir. Ama içeriğine baktım da hep ulaşabildiğim işler var yabancı dizi, sinema anlamında. :A Bir dizi için üyelik yapar mıyım ona dizi başladığında aldığı yorumlara göre karar vereceğim gibi. :)

Zaten kaçak yollardan ulaşamadığımız dizi, film pek yoktur yani her şey bulunuyor gerek torrentte gerek online izleme sitelerinde. Bu dizi sayesinde alırsak BluTv 'yi ekstra olarak onları da legal izlemiş oluruz farkı o olur yani :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İki gündür 10 veriyorum ezik .ss

İyi iyi gelişme var sende ah bir de pazartesi günleri doğru yolu bulsan. İçerde varken Kırgın Çiçekler izlemek nedir? Belki bu diziler sayesinde fikrin değişir de ben ne yapıyorum diye bir düşünürsün :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İyi iyi gelişme var sende ah bir de pazartesi günleri doğru yolu bulsan. İçerde varken Kırgın Çiçekler izlemek nedir? Belki bu diziler sayesinde fikrin değişir de ben ne yapıyorum diye bir düşünürsün :A
Seninle ilişiğimi keserim Kırgınları yine bırakmam :A düşman çatlatmaya devam edeceğiz :F