Haluk Bilginer 'Kara Yazı' Kadrosunda!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Haluk Bilginer 'Kara Yazı' Kadrosunda!

89a30777-590e-4f05-8a07-f14459f05ee9.jpg

Kanal D'nin yeni dizisi Kara Yazı'ya sürpriz isim!

Başrollerini Emre Kınay, Ushan Çakır ve Zeynep Çamcı'nın paylaştığı; yapımcılığını Dark Story'nin, yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt'un, senaristliğini ise Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon'un üstlendiği dizinin kadrosuna daha önce 'Tatlı Hayat', 'İstanbul'un Altınları', 'Ezel' ve 'Kaçak'ta rol alan, son olarak BluTV'de yayınlanan 'Masum'da izlediğimiz usta oyuncu Haluk Bilginer dahil oldu.

Kara Yazı, yakında Kanal D'de başlıyor!

Kaynak: Ranini.tv
Orijinal formatta oku

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kara Yazı nedir ya Haluk Bilginer senin ne işin var böyle dizilerde :(

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Mükemmel bir takviye olmuş dizi adına Haluk Bilginer.

Bu arada dizinin genel olarak kadrosunu da oldukça başarılı buluyorum, Haluk Bilginer, Emre Kıynay, Zeynep Çamcı hepsi iyi ve başarılı bulduğum oyuncular. Özellikle Emre Kınay ve Haluk Bilgiler'i karşılıklı oynarken izlemek büyük bir keyif olacaktır. Umarım senaryo açısından da kaliteli bir dizi izleriz ve bu kadro boşa gitmez...

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Az biraz parayı bulan hemen yapım şirketi açıyor. Ne güzel tatlı tatlı senaryonuzu yazın diziniz tutmayınca başınız derde giriyor :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Yani adamlar diyor ki bu diziyi kesinlikle izle. Böyle kadro mu olur abi? Elbet Poyrazdan da bir takviye bekliyorum.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Diziye dahil olmasına sevindim umarum tutan bir iş olur kadro güzel bakalım ne oalcak;)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Funda ertiğit de katilmiş diziye kadro her gün şok ediyor :eek: @Aserat @Billy Kane @mrt-06 @Sherlock @mesmeso61 @Çiğdem- @cookies @batuhankaralar

@destere @Bullt bodrym masalindan zehra yilmaz diye biri dahil olmuş ; sap kontenjanindan da a.tansu taşanlar ve burak çelik gelmiş diziye
Yok artık, ben Poyraz Karayel ekibi bu kadar hızlı dağılmaya başlamaz diye düşünmüştüm ama daha şimdiden haber geldi. :eek:

Bu arada kaynağı özelden veya buradan söyle de konu açalım. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Boş boş baksa izlerim, net. Fakat uzun metrajlı tv dizisinde ne kadar tahammül edebilirim bilmiyorum. Zeynom ve Haluk Bilginer üstat için katlanmaya çalışacağım.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Funda ertiğit de katilmiş diziye kadro her gün şok ediyor :eek: @Aserat @Billy Kane @mrt-06 @Sherlock @mesmeso61 @Çiğdem- @cookies @batuhankaralar

@destere @Bullt bodrym masalindan zehra yilmaz diye biri dahil olmuş ; sap kontenjanindan da a.tansu taşanlar ve burak çelik gelmiş diziye
Sen dua et aleyna tilki kabul etmemiş yan rol istemem diye yoksa o ergeni getiriceklerdi diziye :A :A :A

başka dizide başrol olucakmış gerçi televizyona oklava geçirebilirim :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

bodrum masalındaki zehra yılmaz hangi oyuncuydu şimdi zar zor hatırlayabildim :) sanırım şu hastalıklı kızdı hanı kelebek bir ara ona yavşamıştıda su kıskanmıştı o muydu acaba? dur bir sağlamasını yapmak için @Bully e sorayım :)
zaten haluk bilginer artı funda eryiğit isimleri yeterli benim için bunun ilk bölümüne bakarım mutlaka :)

Sen dua et aleyna tilki kabul etmemiş yan rol istemem diye yoksa o ergeni getiriceklerdi diziye :A :A :A

başka dizide başrol olucakmış gerçi televizyona oklava geçirebilirim :A :A :A
keşke gelseydi muhteşem olurdu ergen mergen diyip kızı küçümseme her rolün üstesinden gelir tilki :)