Haluk Bilginer, Özge Özpirinçci ve Ali Atay 'Nuh Tepesi' Filminde!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Haluk Bilginer, Özge Özpirinçci ve Ali Atay 'Nuh Tepesi' Filminde!

afaaf-1024x319.png

Üç başarılı isim 'Nuh Tepesi' filminde bir araya geliyor!

Cenk Ertürk'ün hem yazıp hem de yöneteceği filmin hazırlıkları sürüyor. Son olarak 'Cingöz Recai' filminde rol alan Haluk Bilginer, bu sıralar 'Kadın' dizisine hazırlanan Özge Özpirinççi ve son olarak 'Ölümlü Dünya' filmini çeken Ali Atay 'Nuh Tepesi' filminin başrol oyuncuları oldu.

Cannes Film Festivali'ne gönderilmesi planlanan filmin çekimleri 15 Ekim'de başlayacak.

Kaynak: Medyatava
Orijinal formatta oku

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
şu özgede ne buluyorlar anlamıyorum ayoll kadın dizi batırtıkça teklif almaya devam ediyor
.A :A :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Bu üçünün de dizileri tutmuyor kolay kolay loser 3 lü :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ana 3'lü güzel. Filmin nasıl olacağını ise göreceğiz ama sanatsal açıdan başarılı olacak gibi. İddialı bir şeyler olmasa Cannes'a boşuna göndermezlerdi. İzlemeyi isterim. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,908
Puanı
1,061
Cannes'a gönderileceğini pek inanmıyorum çünkü Nuri Bilge Ceylan dışında yarışan doğru düzgün bir yerli film yok. Ama başroller bayağı iyi. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Haluk Bilginer mi looser? :F
En son hangi dizisi tuttu hatırlamıyorum yada benim bilmediğim bir filmi gişe rekoru falan mı kırdı oyunculuğuna lafım yok ama reytingi olmayan bi isim kaçak a girmişti etki 0 en son bi dizisi yayından kaldırıldı ismini hatırlayamadım

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,600
Puanı
860
Cannes'da yayınlanacağına göre dehşet bir kadro olacak gibime geliyor.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
En son hangi dizisi tuttu hatırlamıyorum yada benim bilmediğim bir filmi gişe rekoru falan mı kırdı oyunculuğuna lafım yok ama reytingi olmayan bi isim kaçak a girmişti etki 0 en son bi dizisi yayından kaldırıldı ismini hatırlayamadım

Bu durumda Necati Şaşmaz’da looser oluyor. Kardeşi diziyi bırakınca dizisi yayından kaldırıldı, kendisinin yaptığı ve başrol oynadığı son sinema filmi tutmadı. Senin mantığına göre durum bu. :F

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Bu durumda Necati Şaşmaz’da looser oluyor. Kardeşi diziyi bırakınca dizisi yayından kaldırıldı, kendisinin yaptığı ve başrol oynadığı son sinema filmi tutmadı. Senin mantığına göre durum bu. :F
Yayından kaldırılma nedir önce bunu bi öğren son sezon bile reyting ortalama almış bir dizi dir vadi son filmi de liderdir sen beynini raciyle yemissin :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Yayından kaldırılma nedir önce bunu bi öğren son sezon bile reyting ortalama almış bir dizi dir vadi son filmi de liderdir sen beynini raciyle yemissin :D

Dizi final yaptı mı? Yapmadı. :F Ben beynimi Raci ile yemedim, Haluk Bilginer gibi usta bir isme 'looser' dedin, neden looser dediğinin nedenlerini de yazmışsın. Ben de sana aynı nedenlerle, senin mantığınla örnek verdim...

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Dizi final yaptı mı? Yapmadı. :F Ben beynimi Raci ile yemedim, Haluk Bilginer gibi usta bir isme 'looser' dedin, neden looser dediğinin nedenlerini de yazmışsın. Ben de sana aynı nedenlerle, senin mantığınla örnek verdim...
Alakası olmayan bi örnek kaç tane dizi film yaptı kaçı tutmuş söylediklerim doğru