YS Halkın Polisi Geri Dönüyor

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gitti Sizinle ugrastiya Siz hukuksuzluk var diye maça çıkmadınız Totem Tuttu Ersun Yanal Fenerbahçede Philip cocu olayı bitti
Daha once cevirdik Yine Çeviririz
Fenerbahçe bitti Demeden bitmez @Çiğdem- @Harunnn60
Aaa senin için bitmesin cnm toparlanırsınız umarım benim fazla bilgim yok :A

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aaa ben yıllar önce o adamı fenerin hocası sanıyordum bana çoktan ayrıldı diye gülüyorlardı :F :F :F
Beşiktaş in stadyumu olsa belki beşiktaş ın stadyumunda Sampiyondu Atatürk olimpiyat stadyumunda oynandı Derbi diye En son şampiyon yapan teknik direktör 5 yıldır 4.yıldızın peşindeyiz @Çiğdem- 2.Ersun Yanal Dönemi başlıyor

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Beşiktaş in stadyumu olsa belki beşiktaş ın stadyumunda Sampiyondu Atatürk olimpiyat stadyumunda oynandı Derbi diye En son şampiyon yapan teknik direktör 5 yıldır 4.yıldızın peşindeyiz @Çiğdem- 2.Ersun Yanal Dönemi başlıyor
Hayırlı olsun cnm ne diyim Beşiktaş trabzonamı gelecek bu hafta :Z

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın Polisi Üçyüze Doğru Ekibe Takıntı Haline getiren Çete lideri Hapishaneden Çıkıp O ekibi bitirmeden ölmeyecem Halkın Polisi Tehlike Heyecan ve Aksiyonlu bölümleriyle @Çiğdem- @Harunnn60

Son düzenleme:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın Polisi 279.bölüm fragmanı 2
Hande komiserin karşısında Bir köşk vardır Hırsız çetesi orayı tutmuştur Peşlerinde olan
Çok güçlü Bir lider Firuz Bir kızın babasını 4 milyar tl yi bulup kurtarmaları gerekiyor suç ona atılmıştır Eski bir dosya 1996 nın dosyası bize geldi Ceyhun komiser ve leyla komiser le beraber yapacaksınız kimin babası deryanın babası Adalet sağlanmazsa herkes hırsız olur çok fazla Adaletsizlik var. onları tespit edip yakalıcağız Halkın Polisi 11. Sezonunun ilk bölümüyle Yenisuda @Çiğdem- @Harunnn60 @serhatt @Doğu

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Halkın Polisi 279.bölüm fragmanı 2
Hande komiserin karşısında Bir köşk vardır Hırsız çetesi orayı tutmuştur Peşlerinde olan
Çok güçlü Bir lider Firuz Bir kızın babasını 4 milyar tl yi bulup kurtarmaları gerekiyor suç ona atılmıştır Eski bir dosya 1996 nın dosyası bize geldi Ceyhun komiser ve leyla komiser le beraber yapacaksınız kimin babası deryanın babası Adalet sağlanmazsa herkes hırsız olur çok fazla Adaletsizlik var. onları tespit edip yakalıcağız Halkın Polisi 11. Sezonunun ilk bölümüyle Yenisuda @Çiğdem- @Harunnn60 @serhatt @Doğu
Büyük bir heyecan var bizde efsane dönüyor :A :A :A @xemrexxx @serhatt @Harunnn60