YS Halkın Polisi 261.Bölüm (Yeni Bölüm)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hahaha eskiciye asılıcaktım falan sankı benden izin istiyor gibi hissettim :A :A :A @destere
lafı hiç çarpıtmayalım hogatha ne dediğim açıkça belli yani şansızlığıma isyan ettim o mesajda neden kızlar değilde erkekler beni takdir ediyor diye:) başka anlam yüklemeyelim mesaja şirret şey :)

Kız olsaydı asılırdım demiş bu halde asılacak hali yok :A :A
rahat ol eski püskü şey :) tek ilgi alanım kızlar hogathanın dedikoduları seni ürkütmesin :)

Biz uyurken geliyor hep neler yapıyor acaba burada :A :F
alper karbondioksiti izliyordum işte başka ne yapabilirimki :)

Oha bu kadar manyak olduğunu bilmiyordum @destere nin :A :A
bir ara beni destekliyordun ben yokken içim rahattı :) bu mesajla içine etmişsin herşeyin :) @Çiğdem- in komplolarına karşı daha uyanık olman lazımdı :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
lafı hiç çarpıtmayalım hogatha ne dediğim açıkça belli yani şansızlığıma isyan ettim o mesajda neden kızlar değilde erkekler beni takdir ediyor diye:) başka anlam yüklemeyelim mesaja şirret şey :)

rahat ol eski püskü şey :) tek ilgi alanım kızlar hogathanın dedikoduları seni ürkütmesin :)

bir ara beni destekliyordun ben yokken içim rahattı :) bu mesajla içine etmişsin herşeyin :) @Çiğdem- in komplolarına karşı daha uyanık olman lazımdı :)
@gözlemci İle @eskici sen gelince senin tarafındalar sen gidince benim cnm :A :A :A

@eskici

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

Ben senin tarafındayım ama Çiğdem senin hakkında acayip şeyler söylüyor korkuyorum :A :F