YS Halkın Polisi 258.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
>>Bir dersten kaldı diye Kız sevgilisini terk ediyor bunda bir o erkeğe Platonik aşık olan kişi bir Ermeni kızla karşılaşan Ali ozan müdürün arkadaşıdı dikkat tuzak patlat hemen alırlar bomba patlar>>

bu cümleyi bir düzden okudum anlamadım , bir tersten okudum yinede bişey anlamadım, birde amuda kalkıp okusam anlaşılırmı acaba? @gözlemci @Çiğdem- @Harunnn60 :)

iyi yapmışsın zaten aramız kötü birde burdan bana darbe vursan hiç düzeltemezdik durumu :)

bomba falandır ne sürprizi olacakki :) pompy den başka sürpriz çıkmaz :)

''Ve Çiğdem ve Selçuk destere dolaba girer bir anda Selçuk destereye ikiz kardeşi Selim komiseri tutuklar....

selçuk ne arıyor dolapta :)
Se
>>Bir dersten kaldı diye Kız sevgilisini terk ediyor bunda bir o erkeğe Platonik aşık olan kişi bir Ermeni kızla karşılaşan Ali ozan müdürün arkadaşıdı dikkat tuzak patlat hemen alırlar bomba patlar>>

bu cümleyi bir düzden okudum anlamadım , bir tersten okudum yinede bişey anlamadım, birde amuda kalkıp okusam anlaşılırmı acaba? @gözlemci @Çiğdem- @Harunnn60 :)

iyi yapmışsın zaten aramız kötü birde burdan bana darbe vursan hiç düzeltemezdik durumu :)

bomba falandır ne sürprizi olacakki :) pompy den başka sürpriz çıkmaz :)

''Ve Çiğdem ve Selçuk destere dolaba girer bir anda Selçuk destereye ikiz kardeşi Selim komiseri tutuklar....

selçuk ne arıyor dolapta :)
Selçuk destere senin adındı

@destere Karadenize gittiğinde kızlara kafanı diktiklerinde öldürüyor lisedeki arkadaşım Karadenizliydi bodrumda samsundan bende Elazığlık var imamgilin delileri benim babamın babasının memleketinde Elazığda

Son düzenleme:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bakalım neler olacak diğer bölümde
Fragman
Ceza evinden Rızaların yakaladığı düşman ceza evi çetesi ceza evi patlamasında öldü zannettikleri kişiler ceza evinden kaçmış
Hedefleri Murat komiser ve Mesut komiserdir
Bir şekilde Polisi ve örgütü kullandılar düşmanlar ortak İstanbul hücresini çökerttiler diye Bu düşman Suriyeden Afrinden başkan kim belli değil @Çiğdem- @Harunnn60 @vadikızı @destere @gözlemci

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın Polisinde ortalık karışacak
Ali ozan müdür ve ekibi için çözülmez sorun
Ali ozan müdürün sevgilisinin en iyi arkadaşı Ali ozan müdürün tanıdığı bir kızla aldatılır ve bu olay yüzünden intikam yemin eder Sevgilisi olanı bulur eğer ondan ayrılmazsan bütün kaçamaklarını kız arkadaşına yollarım zaten şüphe ediyordur
Hemen ayrılıp sevgili bulması Ali ozan müdürü şüphelendirir bu işin içinde bir iş var der fotoğrafta tanıyorum bunu benim arkadaşlarımdan birisi
Sebebini anlayan Ali ozan müdür üç kadın arasında kalmıştır kime yardım etse sıkıntı yaratıcak
Halkın Polisi Perşembe günü Einstein dolu çözülmez bölümüyle Perşembe günü Kanal Yenisuda
[

USER=88168]@Çiğdem-[/USER] @vadikızı @Harunnn60 @destere @S.G.A.T. @XanTier @Sherlock @sokak sanati @gözlemci @emree-29

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Halkın Polisinde ortalık karışacak
Ali ozan müdür ve ekibi için çözülmez sorun
Ali ozan müdürün sevgilisinin en iyi arkadaşı Ali ozan müdürün tanıdığı bir kızla aldatılır ve bu olay yüzünden intikam yemin eder Sevgilisi olanı bulur eğer ondan ayrılmazsan bütün kaçamaklarını kız arkadaşına yollarım zaten şüphe ediyordur
Hemen ayrılıp sevgili bulması Ali ozan müdürü şüphelendirir bu işin içinde bir iş var der fotoğrafta tanıyorum bunu benim arkadaşlarımdan birisi
Sebebini anlayan Ali ozan müdür üç kadın arasında kalmıştır kime yardım etse sıkıntı yaratıcak
Halkın Polisi Perşembe günü Einstein dolu çözülmez bölümüyle Perşembe günü Kanal Yenisuda
[

USER=88168]@Çiğdem-[/USER] @vadikızı @Harunnn60 @destere @S.G.A.T. @XanTier @Sherlock @sokak sanati @gözlemci @emree-29
Ali ozan müdür üç kadın arasında kalmıştır kime yardım etse sıkıntı yaratıcak

@destere e görev ver aynı anda üç kadınada yardım eder :F @gözlemci