YS Halkın Polisi 249.Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kanal Yenisu
Pompy Yapımın ve forumun uzun soluklu polisiye dizisinde ortalık karışmaya başladı
249.Bölüm

UEFA şampiyonlar ligine terör saldırısı

Selim Başkomiser vuruldu Beşiktaşa olan saldırıdan sonra Ali ozan müdür ve ekibi selimi ambulansa bindirir aferim Selim Fenerbahçe kongre üyesi olmasına rağmen selim Başkomiserin cesaretini bütün Fenerbahçe taraftarına ve kongre üyesine alkışlatır

Çiğdem Beşiktaş maçını izlerken silahlı saldırı Beşiktaşın Avrupa maçına silahlı saldırı

Ekip o Baron çetesini yakalar

Taşlıtepe belediye başkanı ve yeğeni

Örgüte çalışıyordur

Taşlıtepe emniyet müdürlüğüne silahlı saldırı rus ve Arap mafyasının planınıda bozar bedranı yakalamak için plan yaparlar Ali ozan müdür belediye başkanına göz dağı verir yeğeninede

Taşlıtepe belediye başkanına

Bedran ve ailesinin arkasında örgüt yetiştiren okul Romanya da kontes dracula kojeji ve bu eğitim sistemi Avrupadan ve güya dost ülkeden

dertleri kuzey ırak ın iç işlerinden uzak durun diyorlar bize

Taşlıtepe emniyet müdürlüğüne silahlı saldırı olur bunu sevda Başkomiser de işin içindedir

Düğüne yapılan operasyon sonucunda bedranın kardeşini vurulur bedranın gelini intikam isterim laf değil eylem isterim

Metinin restaurantına konulan bomba

Bedran sen patlat Rızanın kızı ve torunları orda Rızanın eşide orda bombanın uzaktan kumandasına basar 3 bomba vardır Birtane canlı bomba iki tanede masanın altında Asiyede otarafa gelir Hüsnünün gelini Ali komiserin oraya geliceğini anlayınca bir plan kurar

Bir camide imam ölü bulunur tuvalette bomba vardır elektrik direğine bağlı diğer bombalarıda ona bağlamıştır.
249.Bölümün sonu
Halkın Polisi 250.bölüm fragmanı
250 hafta 1000 lerce suçlu binlerce macera 300 ün yarım dalya bölümünde olacak korku filminden esintilerlik bölüm olacak
Halkın Polisi de ölenlerin hepsi çocuk ve bebekler 2 si yetişkin Rızanın kızı ve torunları kayıptır 164 ölü vardır Turistlerden bile ölen vardır
Asiye öldümü metine ne oldu
@Çiğdem- @Harunnn60 @cookies @Yiğitt @Tolstoyevski @vadikızı @xBUGRAx @xemrexxx @Forumdash @emree-29 @Doğu @Harunnn60 @Yiğitt @vadikızı @sokak sanati @FaJi @Sherlock @XanTier

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Bölüm süperdi yine bomba yine rıza ve torunları bakalım ne olacak

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yine beşiktaşımızla uğraşmıssın hemde ben beşiktaş maçını izlerken saldırı olmuş @pompy :F

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
sen böyle her bölüm beşiktaş maçına bombalar saldırılar yaparsan @Harunnn60 tabi gelmez ayoll :A :A :A
ne yapalım konu öyle sadece ben beşiktaşı ve feneri uyarmaya çalışıyorum bu ligte olanlar tuzak beşiktaş ve fenerbahçe misillemeyle giderse bu gidişle birisi küme düşecek
trabzon ve rize misilleme yapıyım derken rize kümeye düştü

@vadikızı @FaJi

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
ne yapalım konu öyle sadece ben beşiktaşı ve feneri uyarmaya çalışıyorum bu ligte olanlar tuzak beşiktaş ve fenerbahçe misillemeyle giderse bu gidişle birisi küme düşecek

@vadikızı @FaJi

Okumuştum ben bölümü süperdi Ozan

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

@vadikızı @FaJi
galatasarayı hiç karıştırmıyorsun sevmemen lazım onları fenerlisin sonuçta :A

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın Polisinde bu haftalık bide cumartesi olacak ve Halkın Polisi Aralık ın sonuna kadar dinlenilecek gerekirse o kaybettiğim zamanı bir şekilde alırız senaryoyu düzenlemem gerekicek çünkü sınav saatleri çok sıkıntılı
Belki bir gerçek Aşka bir ön gösteri yapabiliriz @Çiğdem- @Harunnn60

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Halkın Polisinde bu haftalık bide cumartesi olacak ve Halkın Polisi Aralık ın sonuna kadar dinlenilecek gerekirse o kaybettiğim zamanı bir şekilde alırız senaryoyu düzenlemem gerekicek çünkü sınav saatleri çok sıkıntılı
Belki bir gerçek Aşka bir ön gösteri yapabiliriz @Çiğdem- @Harunnn60
bencede biraz dinlen cnm sınavların daha önemli :bhr: