YS Halkın Polisi 234.Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,413
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
434097490_1280x720.jpg

XXYzzk.jpg

1j+ojl1FOMkX9WypfBe43D6kjPGIpBRGmRjJwXs1M3EMoAJtlCkrgvNq9...Q8

Halkın Polisi
234.Bölüm
Ekibe Büyük Oyun
Zelihanın ve metin hastahanedir
Suatın yeğeninin kızı fuhuş çetesinin eline düşmüş Ali ozan müdür Rizeli abisini bulur

Asiyenin eniştesi Hüsnü Başkomiser Hemen baskın verir fuhuş çetesi liderinin Başı aynı lakap patron patronun adı Emre kanlısuoğlu abisi doğu kanlısuoğlu

Ali ozan müdür bunlarla karşılaştım daha önce çökertmede abisi harun başkan bunlar bir teşkilat Çökertmede gördüm

İstanbul mafya müdürlüğü
Bu bildiğin polis teşkilatı gibi ama biz iyilik için onlar kötülük için bir nevi idam ekibi 31 Mayısta polisin ölmesi
Sarhoş etmişler sebep o eylemi kötülemek ve hepsini tek tek öldürecekler aynen Diyarbakır ve suruçtaki gibi 1 Mayısda dahil buna
Ramazanda bile uğraştığımız çeteye bak Ali ozan müdür Ankarada tanıdığı ekiple irtibata geçer bip uygulaması üstünden mesajlaşır

Ali ozan müdürün devresi Adı Emir kanlısuoğlu
Demekki babası işin içinde bunların yada daha büyük bir patron lakabı dedelerin dedesi Ali ozan müdür hatırlar babaları veliahtı umut herkes ona umut baba der dede denilende belli değil daha bitmicek buranın üstü bitmez ne kadar derine inmemiz gerekirsek ineceğiz

Harun başkan akıllanmayan müdür başkomiserdeyken böyleydin Amirkende müdürkende bu işten uzak durun benden söylemesi size bu sular çok derin gelir Diğer kolay işlerle karıştırmayın

mit Başkanı Harun senide ve kurduğunuz mafya müdürlüğünüzü bitirmeden durmayacam İstanbul Ankara bodrumdaki İlçe Mafya müdürlüğü nü çökerten Ali ozan müdür ve ekibi gizli Asayiş şube zamanında Demekki eski ekibiyli birlikte bizim peşimize düşecek

Muğla Mafya müdürlüğünden kaçanlar İstanbula

Ali ozan müdür diğer devresiyle anlaşma yapar
İçeriye adam sokar Gizli Asayiş Şubeden Atılmış bir polis sevgilisini vurmuş namus cinayeti uğruna erkek meclisi öyle önerdi vurdum

Ali ozan müdür peşimde ama kız ölmemiştir hepsi Ali ozan müdürün oyunu içerdeki adamım Ali kara polis akademisinden atılmış Ali ozan onu başkomiserken almış her zaman onların peşindeymiş Ekibin haberi yok sadece müdürü biliyor Emniyet teşkilatı içindeki mafya ve ekibin masasına konulan böcek Telefondan herkese bip yüklemissin herkesin telefonu dediğini anladım şimdi sağol devrem

Buda benim hediyem Ali ozan müdürmü desem devrem üzgünüm bomban patlamadı

Bir Polisin silahı camide bulunur iz yoktur sadece Hüsnü Başkomiserin izleri vardır Hüsnü komiser tutuklanır

Harun başkan demiştim bize bulaşma diye Adı Kadir kancı bittiniz

Gizemli başkanla bağlantısı var özel bir mafya koruyucu müfettiş
Kadir Kancı yine karşına çıktı

Baş savcım Neslihan malesef
Kadir Kancı dünya ne kadar küçük kadir kancı kan içiçi hahaha

Silah kaçakçılığı için yardım ederken
Geç kaldınız Devrem
Zelihaya savcılıktan tutuklama kararı çıkar bölge tv nin şefi başımız belada Zeliha yı tutuklucaklar ve gerçeki bulana kadar durmak yok yola devam vazifemiz bu bizim bölge tv ye operasyon düzenlenir

Ali ozan müdür ve Rıza babanın ekibi bu iş zor olacak bunları bitiremezsek
Türkiye susar basına operasyon yapmak neymiş göstererim şu mafya çetesine Beşiktaşın şampiyonluk kutlamasını koruyun bir dertte fenerbahçe Adanaya gidecek ama fenerbahçede Başkan yine tutuklanır reina eylemcisi ceza evinde ölür emri aldığı yeri söylediği için nezarette ailesini öldürürler doğru iz üzerindeyiz

Belediye Başkanı torunu serbest kalır
İşin içinde tecavüz ve şantaj vardır
Ama ailesi Iğdırlı diye söyleyemiyor

Yine aşiret karşımızda ve onun kardeşi dansöz bir barda hedef orası
Bir tesadüf vardır oda Ali Kara ya vur emrini veren kişi aynı ağa Adı Oyuncakçı Ali ozan müdürü hatırlamaya çalışır

Oyuncakçı ölmemiş o hepsi yalan Ali ozan müdür tuzak kurmuş sadece bize değil İstanbul mafya müdürlüğü nede içimize adam yerleştirmiş

Bittin sen Gizli Asayiş Şubenin komiseri bomba patladı tuzak bu

Tek başına çatışmaya girer Ali kara uyuşturucu yerine bomba aldılar senin ekip
Deşifre oldun komiserim

Gizli servisin gizli Başkanı çözdü Ali ozan müdür hediyemi beğendinmi

Adam pusuya düşer kaçırılır

Adamın elinde cesedini nasıl almak istersin dolmaya sarılmış şeklindemi yoksa balığa sarıp çiğ balığa sarıp sushi niyetine çinlileremi versem acaba sen tercih et Ali ozan müdür
234.bölümün Sonu
@Xemrexxx
@Çiğdem-
@mrt-06
@Harunnn60
@cookies
@emree-29
@Yiğitt
@Dosi
@Doğu
@MayısKralı
@S.G.A.T.
@destere

Halkın Polisi 235.Bölümünde olucaklar Ali ozan müdür Ali karayı kurtarabilecekmi Rıza baba ve Ali ozan müdür ve ekibini ne gibi tehlikeler bekliyor Halkın Polisi Perşembe günü 21.45 te Kanal yenisuda

Son düzenleme:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,413
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,413
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@batuhankaralar

@papuleoo acil destek

@papuleoo adaleti getirmeme için uğraşıyor umut adalet foruma adalet senaryoda çekişme olursa gelir sana bağlı oda bende 3 kitle eksik

@papuleoo tam vadinin saatinde başlattım biraz gecikme oldu @papuleoo @Doğu

@mrt-06 hiç bildirimim gitmiyor her neyse vatanım sensin sezon finali yaptıktan haftaya rahat oluruz bu sıkıntıyı yaşamam

@mrt-06 bir yorum gelsede cesur ve güzel bitene kadar konuşşam diyorum

Son düzenleme: