Halkın Polisi 226.Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın polisi 226.Bölüm
Ali ozan müdür ve ekibi Buket d emir oğlunu kurtarır Selin komiserin babaannesi onu küçükten başka aileye satar babası polismiş ama bir suç üstü baskınında ölü olarak ekibin önüne atılmış Tufan amirin ekibine
Selinin dnası kardeşleriyle tutmaz
Selin komiser ne ailesi değil Ekip vedat müdürün kardeşinin oğlunun mezarına gider
Taksimde tek tek kepçelerce silah taşıyorlar ve gezi parkına gömecekler
Bunların derdi protestocuları öldürmek bunları kimse göremez
Taksimdeki özel harekat polisleri ne söylerler kamuflaj olup bekleyin
Ekip çatışmaya girer silahlara el koyar şu kaldırım taşlarının içindede silah var her yerde kafeye bile koymuşlar
Ulusal Büyük Partisi liderinin kardeşi cinayete bulaşır bir kız onun arkadaşlık teklifini reddetti diye öldürüyor hatta bir tanesi Tecavüzden hamile
Büyük komplo var rakiplerimiz seçim meydanlarında bizimle başa çıkamıyor böyle Ahlak dışı oyunlarla bozmaya çalışıyor Ekip yakalar ama adam serbest bırakıldı hakim ve savcı Açelya Avcının elinde olan adamlardır
MAP ın referandum açıklaması matematiksel olmalı çünkü kıyı tarafları daha çok nüfuslu ve ordan fazla hayır çıktı bu sonuç nüfusla doğru orantılı değil
Mühürsüz oylar ya Suriyelilerin oyları tırlamı taşındı Giresunda bir tırdan ceset atılmış peşine düşen Polislerin hepsinin cesetleri bulundu
Ali ozan müdür hayda bombaya bak
Fuhuş çetesiyle birleşirmi her olay ne kadınmış
Hakan komiser ben buna kadın demem şeytan derim
Açelya Avcı ben şeytana bile pabucunu ters giydiririm Ali akdoğan komiseri sinsi planlar yap ve ayırt Hüsnü Başkomisere sen git sende sinsi planlar hazırla Ekibin dansöz eğlencesi ve bu fotoğraflar Aylin komisere gider bir dakika bunlar gerçek Efendim bu dansöz de onlardan Sinsiler çetesi bu senin tanıdığın kişi var Celal Kara kebapçı işin içinde iki polis var bir birine düşman
226.Bölümün Sonu
@Çiğdem- @Harunnn60 @beyazsoy @MayısKralı @eskici @xemrexxx @destere @beyazsoy

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Mühürsüz oylara değinmişsin ama o olayı hala pek anlamadım ben cnm :F

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın polisinde vurulma Erkin Amir vuruluyor Suat beşikkertmesi tarafından kaçırılıyor
Ekipin üstünde karabulutlar dolaşıyor Açelya Avcının sinsi oyunları Ali ozan müdür ve ekibini n başına ne gibi tehlikeler örecek @Çiğdem- @vadikızı

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,850
Puanı
1,060
Halkın polisinde vurulma Erkin Amir vuruluyor Suat beşikkertmesi tarafından kaçırılıyor
Ekipin üstünde karabulutlar dolaşıyor Açelya Avcının sinsi oyunları Ali ozan müdür ve ekibini n başına ne gibi tehlikeler örecek @Çiğdem- @vadikızı

Bölümde fragmanda çok güzell

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın Polisi 227.Bölüm fragmanı
Ali ozan müdür ve ekibinin müthiş planıyla köşeye şıkışan celal kara kudret Açelya Avcının oyunları daha yeni başladı
Ekip fuhuş çetesinin elinde olan medyada gizli güç kim
Ekibi büyük bir saldırı bekliyor
Erkin Amir sırtından vuruluyor
@Çiğdem- @Harunnn60 @beyazsoy

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın polisi 227.Bölüm fragmanı 2 suatın beşikkertmesi kamerada görünmedi cinmi bu cadımı perimi
Ay ben çok korkuyorum Bir başka diyardan düşman eksikti Hüsnü Başkomisere özellikle Zeliha yok artık
Daha neler deşifre olduğunu anladı
Bakalım sırada ne var Rusyanın yolladığı uzay gemisi uzayda vurulur ve İstanbulda Ali ozan müdür ekibinin dibine düşer yok artık bir uzay Cinayeti eksikti bakmak zorundayız yoksa barış bozulur kudret ve Açelya Avcı hahaha
Uzayda benim kişi var Türkler uzaya çıkmadığı sürece anlayamazlar
@Çiğdem- @Harunnn60 @beyazsoy @MayısKralı @destere @vadikızı

Son düzenleme:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın Polisi 227.Bölüm fragmanı Ferhat Karacabey uyuşturucu içindendir numan ünderle
ama görev cinayet şubenindi ve açelya avcıyla ortaklığı vardır bir gazeteci haber yapmaya çalışan ama doğrudan vazgeçmeyen gazete patronu var tarafsız haber yapmak istiyen
ama buna polisler engel olmuyor çünkü hepsi onlara çalışıyor zenginleri koruyor milleti öldürüyorlar gazeteci cinayeti başlar söz Zeliha sana bişey yapamıcaklar tanıyorum Ferhat Karacabey olayının peşinde olan birileri vardı bu iş o iş demekkti yeni başladı ne uyuşturucu yani soruşturmayı yöneten cinayet şube Ali ozan müdür işte rıza baba ve ekibinden birisi varsa o dosya bencede sizinle ortaklaşa yürültülmeli Halkın Polisi 227.bölümüyle ya Mayısın sonu ya Haziranın başı fav10 nette @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Halkın Polisi 227.Bölüm fragmanı Ferhat Karacabey uyuşturucu içindendir numan ünderle
ama görev cinayet şubenindi ve açelya avcıyla ortaklığı vardır bir gazeteci haber yapmaya çalışan ama doğrudan vazgeçmeyen gazete patronu var tarafsız haber yapmak istiyen
ama buna polisler engel olmuyor çünkü hepsi onlara çalışıyor zenginleri koruyor milleti öldürüyorlar gazeteci cinayeti başlar söz Zeliha sana bişey yapamıcaklar tanıyorum Ferhat Karacabey olayının peşinde olan birileri vardı bu iş o iş demekkti yeni başladı ne uyuşturucu yani soruşturmayı yöneten cinayet şube Ali ozan müdür işte rıza baba ve ekibinden birisi varsa o dosya bencede sizinle ortaklaşa yürültülmeli Halkın Polisi 227.bölümüyle ya Mayısın sonu ya Haziranın başı fav10 nette @Çiğdem-
Piyan sakinleştirici :A