Halkın Polisi 211.Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
211.Bölüm

Ali ozan müdüre hayır diyen kişi siyasetçinin torunuyla çıkmaya başlamış babası müfettiş dedeside eski birlikçi bir partinin 14 yıldır ülkenin başında olması ve bunu bilen kişiler köşktedir ama adam nasıl plan yapıp polisleri susturdu ve o iki partiyi böldü ve ayrılanlara destek çıkıp parti kurdu broşürle ama sıkıntı büyüktü ve ardından onların haklarında olaylar oldu ve Ali ozan müdür ve Rıza babayla beraber çalışan emin Amir oğlu ferhat çevik kuvvette çalışıyor ben kaç ekibimi kaybettim hem siz şu sezgin işini haledin ve kenan arslanı ve istihbaratçı oktay ocak ve taşeronunu Ceza evinde çıkan yangın istihbaratçı tarafından Rıza var bağlamışlar revire işte işler karışır itfaiyeye büyük tuzak Ali ozan müdür helikopter çağırıp ceza evine inmiştir revire girip alırlar İstihbaratçı ersin burda Emin amir anlatırım aferim sana rızayı kurtardında Rızanın kızı ağır yaralı ve bide hamileymiş yok artık bebeğin durumu kritik daha 1 günlük bide sen bilmiyorsun sen bu siyasetçiyi bilmiyorsun kenan arslanla iş yapıyor aileside bunun içinde hatta oğlu bende sevgilisini tanıyorum oda siyaset fakültesinde okuyordu mezun olmuş ve siyasetçi olmuş onun bence hiç bişeyden haberi yoktur Yakışıklı erkek gördümü hiç bişey anlamaz resmen erkek kıvanç gibi işte sıkıntı ve bu bana hayır diyen kız Dilara gelir Ali ozan müdür burda ne işin var Yağmurla karşılaşan Ali ozan müdür ve sevgilisi dilara
Yağmur sevgili bulmuşssun bakıyım Yağmur senin sevgilinin adını duydum Yahya ateşçiymiş Merhaba ben Ali ozan müdür memnun oldun bende memnun oldum
Yahya ateşçi bu Ali ozan müdür kim nasıl biri Bütün herkesin başına dert oldu herkesi içeri attı rıza babanın ekibiyle ortak çalışıyorlar Aslı kara burda uzun zaman oldu Yağmur demi Ali ozan müdür ve ekibi hemen çıkın yağmuru rehin aldı Ali ozan müdür silahını tutarak kolundan vurur Aslı karayı ve yaşar rejvanın hücreside aieside kalmaz Aslı kara yakalanır ve platonik aşık ve gizli aşık olan Ali ozan müdüre bitti buraya kadarmış
vay be dosya kapandı Aslı kara dosyası kapandı

Ali ozan müdür kenan arslanın erbilde silah sevkiyatı yapıp Türkiyeye sokacaktı mitin içinde kötü niyetliler vardır Rızanın hapse düşmesi Rızanın kızı Pınar saldırıya uğruyor Musa ve sezgin toplamda 32 kurşun ve bide hamiledir Rızanın kızı Pınarı hastahaneye kaldırıyor
durum kritik hemde kafasına Rızanın kızı Pınar kafasından 32 kurşunla vurulmuştur ağır yaralıdır hayati tehlikesi vardır herkes hüngür hüngür ağlar oktay ocak Ali ozan müdürle karşılaşır mahmut toker rızayı hastahanededir durumu iyidir ama zeliha ne yapıcaz Arda ve zeliha için istemeye hazırlanır İsteme olayında şulenin okulunda katliam yaparlar ve tam İsteme sırasında suat tam çıkarken vurulur keskin nişancı tarafından Ali ozan müdür ne olamaz yinemi Siyasetçinin torunu babası müfettiş Yahya ateşçi işin içine geliyor Yağmurun Ailesini kaçıracaklar Ali ozan müdür pusu kurup adamları yakalıyor Gözcü bomba patlatmaya çalışıyor ekibin dibinde Ali ozan müdür bombayı fırlatıyor uzağa ve adamların hepsi yakalanır ve bir telefon gelir Yağmura Hemen verebilirmisin merhaba ben Ali ozan müdür Yahya ateşçi hata yaptın büyük hata yaptın Yağmur sen bana hediye almıştın senin haram hediyelerini istemiyorum sen kötüsün Dilara yine başladık harika yine böyle bir düşmanda sevgilinden oldu evet hatırlıyorum Faruk kanlıoğlu vardı evet Sezginin durumu iyidir çünkü intikamı almıştır

Rıza hastahaneden kaçar Serdar müdür mitin amiridir vedat şeftir selini kullanıp vedat müdürün canını acıtmak Tekin kötü bir durum hisseder Selin vedat müdürün torunudur selin komiser ise yardıma koşmaya çalışır. Pınarın kalbi durmuştur doktorlar tüm müdahale rağmen iyi sözcükler dökülmez ve bir anda ansızın başınız sağolsun haberi gelir Ali delirir

Sezgin son randevu başlıyor ikisinden biri ölücek

Hüsnü vedat müdürün torunu selini kurtarır Hüsnü başkomiser sen bittin işimize karışmıcaktın vedat müdürün eski ekibinden olduğunu biliyorum ekibinde sende yandınız hepinizi öldürecem Yahya Ateşçiden Ali ozan müdüre tehdit Sen bu işe karışmıcaksın senin ve ekibini öldürecem Ülkenin altını üstüne getirecem bunun şuçlusu sen olucaksın bittin sen Ali ozan müdür serdarın güveneceği kişi oktay ocaktır mafyanın içine sızdırır

211.Bölümün sonu
@papuleoo
@Çiğdem-
@destere
@beyazsoy
@Harunnn60
@cookies
@MEnes

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Çiğdem- @adventuours Ali ozan müdürün başına gelenlere nediyorsun

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@destere konu aşk özellikle Ali ozan müdürün eski hoşlandığı kız Yağmur Ali ozan müdüre hayır demesinin dediği kişi siyasetçinin torunuyla sevgiliyle oldu diye