Halkın Polisi 207.Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
207.Bölüm
Mafya babası sezginin adamı cengiz çatışmada ölür rızanın silahıyla hem Veyseli devriye minibüsünde vurulur rızanın silahı oyuncaktır ve bide su tabancasıdır
Polis rızayı cesedin dibinde bulur uyur orda her yerde parmak izi bide uygunsuz fotoğrafları internete yayılır
Ayla Rızaya dava açar boşanma davası
Polisler kabul etmez ekibe iğrene iğrene bakarlar
Hard diski alırlar Rıza nezarete atılır kadında pazarladığını söyler ne oluyor böyle metresler kumadamı var yok artık
Kenan arslan bu iş bu kadar ceza evinde şişleyip öldürecez
Cinayet silahıda cinayet şubedir ama sadece rızanın parmak izi vardır
E bence bunda bir iş var hard diskler bile yok hoteldekilerde
Ali ozan müdür bu işte bir iş var bu bir tuzak Erkin amir Hüsnü Başkomiser eğer bunu becerirsen müdür yardımcısı olursun Asayiş özel ekipin amiri Erkin amir ya bence Ali ozan müdürle beraber çözün Aylin bende varım sinyal tespitinde yardımınız olur
Sizin yanlız bırakmıcaz Ali ozan müdürü ne yapıcaz ve ekibini ona NE kadar tuzak
Engin müdürün baş düşmanı devlet kontrolünde serbesttir Derya haznedar eşide çok zengin olunca parayla devletin içindeki bütün adamları alır hatta hsykda bile çaresizdir çünkü dokunulmazlıkları vardır sezgin rızanın silahıyla polis vurmuştur Engin müdür rızanın yardımcısı olmuş Engin bu senin baş düşmanın değilmi derya haznedar birdakika ben bu Engin müdür eskiden başkomiserdi Rızanın sağkolu nasıl haledicez adamlar istihbaratı bile bağlamış Suat Güney ve altanların ekibi rehin alınmıştır altanın kızı serayı kafasından vurur Ali ozan müdür yetişir asla bu memleki bölemeyeceksiniz Kenan aslan kaçırır suat güneyi sera hemen hastahaneye kaldırılır Altan söz bu işi çözecez benim eski platonik aşıklar var bu işin içinde ve baya sıkıntı var Engin müdüre tuzak kuran derya haznedar derya enginin silahını çalar üzgünüm zelihada ordadır bunu yapamıcaksın elimde kaydın var sen beni akılsızmı zannettin ulusal kanalın minibüsünde bomba vardır işte böyle şimdi kanıt yok
bunu ağır ödeyeceksin hard diskleri bile yok mobese kameralarının trafik şubeyi bile satın almış adamlar mobese görüntülerini ama söylenmiyor soruşturmada gizlilik kararı var.
Kiralık bir katil ortalığı karıştırıyor güzel kızları istediğinden öldürüyor En fazla mankenler bide Selim bombadan kurtulmuş hemşire kıza asılırken kurşun yer ve hastahanede ceset dolu Vodafone arenada Beşiktaşlı kızlar bide başakşehirde tehdit eder bütün bjkli kızları öldürecez selim O ekibe inat Dilara benim olucak polis öldürmüş hepsini Ali ozan müdür ve ekibi
Bakalım kız düşkünü Selimle uğraşın şimdi Dilaranın arkadaşlarının bir tanesi kaçırılır ve sevgililerine uygunsuz görüntüler gelir bütün sevgilileriniz benim olucak imamlarda hazır
Umutun oyunu bu bir gazeteci kendisi Fetonun adamı demekki şer ittifakı
Bu forum içinde forum örgütü kuran Umut fetodan destek ister ama Kiralık katil bir kızı daha karnından bıçaklayıp neşterde vardır elinde organlarını bir kutuya koyar ardından mumyalar ve polis bune böyle demiş
Ve bu iş burda bitmez Bihter saat Doğuluya ve Ariana Özerke neşterli saldırı ve resmen güzel kızları denize atılması devam ederken buna bodrumdan bir kızda eklenir hatta bu yunan karasularına kadar dayanır. Büyük bir saldırı Yunan büyükelçisinin kızı Ukrayna büyük elçisinin kızları ağır yaralanır Yunan Kızlarından 1 tanesi ölür Ukrayna ve rus kızları bile korkuyor hatta izmirin kızlarıda
Ali ozan müdür bu kiralık katil resmen seri katile bağladı

Selimden Ali ozan müdürün sevgilisine telefon Benim Olucaksın Dilara bak Arkadaşının bir organını ona yollar tek tek bütün arkadaşların ölücek buna Bayburtta bağlı Dikkatli ol Dilara
Umut hahaha kolaysa uğraşın Gizli örgütle
207.Bölümün sonu
@Çiğdem- @Harunnn60 @beyazsoy @MayısKralı @eskici @xemrexxx @mrt-06 söylediğim gönderme buydu

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@MayısKralı @papuleoo gönderme burda hem protestocu destereye hem örgüt başı sokak sanatina

@papuleoo öyle konular ve polislerin başlarına öyle sıkıntılar çıkarırımki destere protestodan vazgeçene kadar dosya kapanmaz sezon boyunca daha önce 24 bölüm sürdürdüm bu konuyu ve kaç bölüm destereye bağlı @papuleoo

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
rız babanın su tabancaası kullnması ve ali ozanın kovalaadığı kirlık katil sahneleri ilgi çekici :F
güzel kızların ölmesine nediyorsun buyüzden selim Kafayı Dilaraya takıyor Ali ozan müdürün sevgilisine destere beğendim yorumu yazmazsa eskisi gibi yapmazsa bu konu baya devam eder

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın polisinde 208.Bölümde
Hedef Kim Denetimli serbestlik konusunda Çığırından çıkan Çeteleşme Polis içinde Oyun içinde oyun Hile içinde Hile Tuzak içinde Tuzak Kenan Arslan ve Eşi ve birlikçisi Sezgin yani Derya Haznedar bu işte işleri Ambulanslara tuzak kurar ve Ambulans doktorlarını şoförlerine tek kurşunla kafalarına öldürür hard diskleri almaya gelen ekipde keskin nişancı saldırısı altında kalır
Rıza Tutuklanır Veysel şahinin ölümünden savcılık bile inanmıyor Arda bomba patlayınca yardıma yetişti ama sezgin Veyseli öldürdü rızanın silahıyla Halkın polisi Katliam Dolu bölümüyle Saat 19 da Halkın polisi Yeni gününde Çarşamba günü fav10 da @Çiğdem-@harunnn60 @beyazsoy @MayısKralı

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi