YS Halkın Polisi 10.Sezon İlk Bölüm (268. Bölüm)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
bari bir hayırlı olsun deselerdi forumun en uzun olan dizisi çünkü gördüklerini biliyorumda @mrt-06 ne yapalım bu rekoru Ana caddelerle yapmayı planlıyorduk olmadı bazinga ya katıldık ve yakamoz asi ye O zaman maskeli fedai ve arkadaşları ortaklarımın hepsini kaçırmıştı ama dediklerimin hepsi tek tek çıktı demi o eleştirilen senaryodan birol güven tutkuyu icat etti totali iyi oldu ama Orda selaminin ismini geçirmekte ve genç sevgili hepsi benim fikrimdi @serhatt @gözlemci

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
bari bir hayırlı olsun deselerdi forumun en uzun olan dizisi çünkü gördüklerini biliyorumda @mrt-06 ne yapalım bu rekoru Ana caddelerle yapmayı planlıyorduk olmadı bazinga ya katıldık ve yakamoz asi ye O zaman maskeli fedai ve arkadaşları ortaklarımın hepsini kaçırmıştı ama dediklerimin hepsi tek tek çıktı demi o eleştirilen senaryodan birol güven tutkuyu icat etti totali iyi oldu ama Orda selaminin ismini geçirmekte ve genç sevgili hepsi benim fikrimdi @serhatt @gözlemci
Kim diyecek hayırlı olsunu :D
Bu arada sen 300.bölüm yap kutlarız :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
keşke @destere yi kaçırmasaydım bir vampir uğruna forumdan kaçtı @mrt-06 benim başıma gelenleri yazdım destere kaçtı gerçekte başına gelse ne yapardı böyle olaylar karşısında
Hayırlı olsun pompycim ben ve @Çiğdem- yine severek takip edeceğiz. ;)
destere benle dolaba girmek istiyordu pompy de vampirlerle ölü ruhlarla dolaba koymuştu onu :A :A :A Ogünden sonra protesto etti pompyı :F :F :F @serhatt @gözlemci