Halide Edip'in Konuşması (Vatanım Sensin - 11. Bölüm)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Vatanım Sensin'in bu akşam ekrana gelen 11. bölümüne Halide Edip'in yaptığı umut verici konuşma damga vurdu ve Twitter'da TT oldu. Selma Ergeç'in başarılı oyunculuğu sayesinde daha da etkileyici bir boyut kazanan o sahneyi tekrar hatırlayalım:

@xemrexxx @denizz19 @mrt-06 @Çiğdem- @sokak sanati @Forumdash @mesmeso61 @gizem ak

Son düzenleme:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ben de izledim tüyler diken diken, Türk kadınının Milli Mücadele'deki rolünü çok iyi anlatmış. Rol de Selma Ergeç'e çok yakışmış.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bu sahneyi bende izledim, gerçekten çok etkileyici. Tam anlamıyla tüyleri diken diken eden bir sahne.

Selma Ergeç çok iyi bir oyuncu gerçekten. 'Halide Edip' rolü de kendisine çok yakışmış.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Selma olmamış çok zorlama olmuş.:(

Sözler çok etkili ama Selma olmamış. Daha dişli etkili bir kadın oynamalı bu rolü.:(

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Dizi sapır sapır dökülüyor. Pek çok kaynakta Halide Edip'in önce Amerikan mandasını desteklediği, daha sonra Atatürk'ün telkinleriyle milli mücadeleye katıldığı belirtiliyor. Dizideki gibi bir Nene Hatun etkisi yok yani :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,544
Puanı
1,061
Dizi sapır sapır dökülüyor. Pek çok kaynakta Halide Edip'in önce Amerikan mandasını desteklediği, daha sonra Atatürk'ün telkinleriyle milli mücadeleye katıldığı belirtiliyor. Dizideki gibi bir Nene Hatun etkisi yok yani :F
@Çiğdem- le @EFE UYSAL ın ertuğrulu tarihte olmayan tapınakçılarla savaşırken laf etmiyordun melun .ss

ayrıca sen edho da meryoşun rolünü anlayamamışsın daha tarihteki halide edipi nasıl anlıcan:A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
@Çiğdem- le @EFE UYSAL ın ertuğrulu tarihte olmayan tapınakçılarla savaşırken laf etmiyordun melun .ss

ayrıca sen edho da meryoşun rolünü anlayamamışsın daha tarihteki halide edipi nasıl anlıcan:A
Ben o diziyi izlemiyorum bir kere, izlemediğim dizilerle ilgili benden yorum yapmamı bekleme :A

Ayrıca 2 dakika izledim Hilal diye bir kız var ağlayıp bağırmaktan başka birşey yapmıyor. Eğer diziye göz atarsam o kızın sahnelerini muteleyeceğim çevre kirliliği olmasın :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,544
Puanı
1,061
Ben o diziyi izlemiyorum bir kere, izlemediğim dizilerle ilgili benden yorum yapmamı bekleme :A

Ayrıca 2 dakika izledim Hilal diye bir kız var ağlayıp bağırmaktan başka birşey yapmıyor. Eğer diziye göz atarsam o kızın sahnelerini muteleyeceğim çevre kirliliği olmasın :D
dirilişi izlemiyorsun diye eleştirmiyorsun VS yi iki dk izledin diye hemen döşedin eleştiriyi :A sizin şirketin brezilya dizisinin sonu mu geliyor yoksa korkmayın titreyin @Forumdash ile :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Selma Ergeç rolüyle devleşti adeta, çok beğendim. :/ Sahne de muhteşemdi.