Hakan Çalhanoğlu 3 Puanı Getirdi!

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Hakan Çalhanoğlu 3 Puanı Getirdi!

turk-derbisinde-kazanan-hakan-calhanoglu-5975263-150x150.jpeg

Bundesliga'nın 2. haftasında Bayer Leverkusen deplasmanda Hannover 96 ile karşılaştı.Maç 1-0 Bayern Leverkusen'in üstünlüğüyle sonuçlandı.

Bayer Leverkusen'in golünü 18. dakikada Türk yıldız Hakan Çalhanoğlu frikikten kaydetti.Hannover 96 ise karşılaşmada pek varlık gösteremeyerek gol bulamadı.Karşılaşmada milli futbolcumuz Mevlüt Erdinçte forma giydi.

Hakan Çalhanoğlu 11 frikik golü atarak son 3 sezonda Avrupa'nın 5 büyük liginde en çok frikik golü atan isim konumunda bulunuyor.

Bayer Leverkusen lige çok iyi girerek iki de iki yaparak puanını 6'ya yükseltti, Hannover 96 ise bu yenilgiyle 1 puanda kaldı.Bayern Leverkusen önümümzdeki hafta Bayern Münih deplasmanına gidecek, Hannover 96 ise Mainz deplasmanında 3 puan arayacak.

İşte muhteşem gol:

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Yine takımını kurtardı tek eksikliği sorumluluk almaması sorumluluk alıp takımını daha da ileriye taşımalı inşallah bunu da kazanacaktır o zaman çok büyük futbolcu olur. :X

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hakan Çalhanoğlu, frikik anlamında rakiplerinin korkulu rüyası. İlerleyen yıllarda çok büyük kulüplerde forma giyeceği, o kulüplerde de frikik anlamında rakiplerinin korkulu rüyası olacağı kesin gibi. Kendini zamanla daha da geliştirecek, adını daha da duyuracaktır, inanıyorum. Kendisine başarılar diliyorum. :)

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Hakan Çalhanoğlu, frikik anlamında rakiplerinin korkulu rüyası. İlerleyen yıllarda çok büyük kulüplerde forma giyeceği, o kulüplerde de frikik anlamında rakiplerinin korkulu rüyası olacağı kesin gibi. Kendini zamanla daha da geliştirecek, adını daha da duyuracaktır, inanıyorum. Kendisine başarılar diliyorum. :)
Milli takımız içinde Hollanda maçında atsın frikik. :X Ama bazı benciller vermeyebilir.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hahahahaaa doğru içine gömer kaleciyi gerçekten ama gerçekten ihtiyacımız var frikiklerine. :F :D
Hatta kaleciyi geçtim, kaleyi deler geçer. Artık file delmek lazım, kaleciyi kalenin içine sokmak lazım. Bunun için Hakan Çalhanoğlu'nun sahneye çıkması lazım. :D

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Hatta kaleciyi geçtim, kaleyi deler geçer. Artık file delmek lazım, kaleciyi kalenin içine sokmak lazım. Bunun için Hakan Çalhanoğlu'nun sahneye çıkması lazım. :D
Bu hafta Şampiyonlar Ligi maçında yine gol atarak takımını gruplara taşır, gerçekten çok usta çok yetenekli bir futbolcu daha çok genç 21 yaşında daha katedeceği çok yol var milli takımda da çok frikik golü atacaktır kaleyide delecektir. :X :F

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu hafta Şampiyonlar Ligi maçında yine gol atarak takımını gruplara taşır, gerçekten çok usta çok yetenekli bir futbolcu daha çok genç 21 yaşında daha katedeceği çok yol var milli takımda da çok frikik golü atacaktır kaleyide delecektir. :X :F
Daha fazla övmeyelim en iyisi, nazar değecek yoksa. :D