Haftanın Sahnesi | Oya ve Serhan'ın Romantik Anları (7. Bölüm)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ecünnü dediği de senin Bodrum Masalındaki kız :A Bu kızın sahnelerini atlayarak izliyor diziyi @Çiğdem- düşünebiliyor musun :eek:

671
şu kızın yüzünü haftada bir kez seyreden ortalama 150 yıl yaşar buna ecünnü diyen çarpılır valla :)
Hhahah aa evet netten izlediğimde kesinlikle ecünnüleri geçerim zamandan tasarruf lazım :A :A :A

Ayrıca bu kızın yüz hatları zaten iblis gibi birşey orjinal ecünnü bu kız :F surata baksanıza bir tuhaf kızılderili gibi :A :A :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Sahnede çalan şarkıyı çok severim. :bhr: Dizide bu şarkının kullanılması bile diziye başlama sebebi. Yavaş yavaş geliyorum son bölüme. :A

Ayrıca şarkı daha pek duyulmamışken keşfetmiştim, forumda paylaşmıştım hatta. Dizilere şarkı seçmeye de başladım. :A

V3J53P.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sahnede çalan şarkıyı çok severim. :bhr: Dizide bu şarkının kullanılması bile diziye başlama sebebi. Yavaş yavaş geliyorum son bölüme. :A

Ayrıca şarkı daha pek duyulmamışken keşfetmiştim, forumda paylaşmıştım hatta. Dizilere şarkı seçmeye de başladım. :A

V3J53P.jpg
ben görmemişim demekki görsem beğenenler listesinde bende olurdum ama şarkıyı ilk ben keşfetmiştim aha @Forumdash da şahittir
şimdi bozma bizi he de geçsin :)
hatta LP yi tavsiyede etmiştim sağa sola :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ben görmemişim demekki görsem beğenenler listesinde bende olurdum ama şarkıyı ilk ben keşfetmiştim aha @Forumdash da şahittir
şimdi bozma bizi he de geçsin :)
hatta LP yi tavsiyede etmiştim sağa sola :)

Hee sen bulmuştun ama ben daha favori şarkı oylamalarında yaptiğimiz destek konuşmalarını hatırlıyorum :A
Bak iyi kurtardım:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hee sen bulmuştun ama ben daha favori şarkı oylamalarında yaptiğimiz destek konuşmalarını hatırlıyorum :A
Bak iyi kurtardım:A
olayın daha önceside vardıda senin hafıza pek iyi durumda değil sanırım niye LP ilk sahne hayatına başlar başlamaz bu kızın yada bu kızın(kızdı değilmi ? :) ) geleceği parlak dememişmiydim? ilerde lost on you diye bir şarkı yapar patlayıp gider demiştim iyi düşün kesin hatırlarsın :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
olayın daha önceside vardıda senin hafıza pek iyi durumda değil sanırım niye LP ilk sahne hayatına başlar başlamaz bu kızın yada bu kızın(kızdı değilmi ? :) ) geleceği parlak dememişmiydim? ilerde lost on you diye bir şarkı yapar patlayıp gider demiştim iyi düşün kesin hatırlarsın :)
heee 2012 yılında Massachusetts'te gittiğimiz Tunnel Bar'da viskimizi yudumlarken sahne almişti. O zaman söylemiştin dosdoğru:X Şimdi hatırladım. Tabi o zaman kafa güzel hatırlayamamiş olmam doğal:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
heee 2012 yılında Massachusetts'te gittiğimiz Tunnel Bar'da viskimizi yudumlarken sahne almişti. O zaman söylemiştin dosdoğru:X Şimdi hatırladım. Tabi o zaman kafa güzel hatırlayamamiş olmam doğal:X
senin bu delilli ispatlı mesajından sonra bana inanmayacak bir allahın kulu çıkmaz artık :) herşey yerli yerine oturdu :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
senin bu delilli ispatlı mesajından sonra bana inanmayacak bir allahın kulu çıkmaz artık :) herşey yerli yerine oturdu :)
Tabi kide ıspatlı konuşurum. Ben o günü nasıl unuttum anlamadım. O muhteşem ses nasıl unutulur:( canlı performansı muhteşemdi ama:bhr: