2018 Hadi Be Oğlum - Film Yorumları

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
2013860-428821273.jpg

Hadi Be Oğlum (2018)

Tür: Dram
Yönetmen: Bora Egemen
Senarist: Fırat Parlak

Oyuncular:
Kıvanç Tatlıtuğ
Büşra Develi
Alihan Türkdemir
Yücel Erten
Feridun Düzağaç
Sezai Aydın
Cem Zeynel Kılıç
Yıldız Kültür

Filmin Konusu

Bir balıkçı olan Ali, hayatını küçük oğlu Efe'ye adamıştır. Ali'nin bu hayatta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunu olan Efe, gülüp oynayan, duyduklarına tepki verebilen bir çocuk değildir. Oğluyla bağ kurmaya çalıştıkça daha da yalnız hisseden Ali'nin en büyük isteği ise, oğlunun onu anladığını bilmektir. Babasının, annesinin ve sevdiği kadının anılarının yükünü de içinde taşıyan acılı babanın oğluna duyduğu sevgi, ikisinin de hayatını şekillendirecektir.

Filmin Fragmanı

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bugün sinemaya gittim, normalde vizyona yarın girmesi lazımkken bugün vizyondaydı. Hatta dedim yarın girmesi gerekmiyor muydu diye, çalışan bayan da herkes sizin gibi söyledi ama inanin bilmiyorum dedi. FOX yine aceleci davranmış. :A @Aserat @xBUGRAx

Filme garanti gideceğim .:D

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Bugün sinemaya gittim, normalde vizyona yarın girmesi lazımkken bugün vizyondaydı. Hatta dedim yarın girmesi gerekmiyor muydu diye, çalışan bayan da herkes sizin gibi söyledi ama inanin bilmiyorum dedi. FOX yine aceleci davranmış. :A @Aserat @xBUGRAx

Filme garanti gideceğim .:D

Cinemaximum muydu? :A Oraya özel erken girmiş bir şey dedi mi kadın doldu taştı salon şimdiden falan diye. :bhr: :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kıvanç Tatlıtuğ döktürmüş, çok iyi iş çıkarmış. Filmin yarısından çoğunu ağlayarak geçirdi adam... Alihan Türkdemir de kafasını aşağı tutarak filmi tamamladı. Ben daha farklı bir iş bekliyordum, Kıvanç & Alihan'ın baba-oğul sahnelerini doya doya izlemeyi isterdim. Senaryo gereği farklı durumdalardı ama zaten senaryo klasikti, pek bir numarası yoktu ki. Oyunculukları izledik yani, herkes çok iyi iş çıkarmış. Büşra Develi'yi de hiç göremedik, iki sahnesi vardı toplamda.

Görüntüler güzeldi, böyle deniz kenarında çekilmiş projelere ayrı zaafım var zaten. Deniz, kum, güneş gördüysem tamamdır o iş demek isterdim. :D

Pek beklentimi karşılamadı, ben farklı bir senaryo & içerik bekliyordum. Kadroyu toplamışsınız ama senaryo elde kalmış.

6/10