Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Konuyu boşlamışınız gençler, gün f16'ımla selfi çekmiştim paylaşırım. :A

@mrt-06 bilgisayarını beğendim, yazın oyun tayfasına katılırsın. :D

@Yakamoz-Asi bayağı bir konuşmuşsunuz bilgisayar işini aldın mı bilgisayarı bilmiyorum ama almadıysan bakarız birşeyler. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

@Yakamoz-Asi bayağı bir konuşmuşsunuz bilgisayar işini aldın mı bilgisayarı bilmiyorum ama almadıysan bakarız birşeyler. :)
Katılırım da oyun yüklemek bana hep zahmetli bir iş olarak gelmiştir üşeniyorum. :(

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061

Alacağım dizüstü belli de zaman bulup gidemedim daha almaya. :D

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Single-player'ından son derece memnun kaldım. Michael ve Trevor çok renkli karakterler Franklin ile de San Andreas'a selam çakılıyor. Ana görevler çok büyük çeşitlilik sunsa da birkaç yan görev hariç yan görevleri beğenmedim pek. Random Events daha iyi yan görevlerden.

Online da hayal kırıklığı oldu. Yapılacak hiçbir şey yok. Hele tek başınaysan. Ben tek başına giriyorum iki üç yarış yapıyorum birkaç Deathmatch atıyorum başka da bir şey yok. Heist yap diyeceksiniz ben zaten Single-player'da 6 tane Heist yapmışım daha ne Heist'i yapacağım. Arkadaş olmadan da random kişilerle Heist yapmak sıkıcı olur zaten. Single-player'da sürüyle yarış etkinlikleri de var zaten. Cidden yapılcak bir şey yok Online'da.

Son düzenleme:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa sonunda üşenmedim indirdim 60 GB'yi. :F :F @mrt-06

Öncelikle oyunu beğendim ben. GTA4 ruhsuz bir oyundu. Bu oyun ise daha eğlenceli bir oyun olmuş. Renkler bakımından da öyle.
Ayrıca oyunda bir karakterde zengin olarak başlamamız büyük artı. :F Birde oyunun başı karlı olması filan harikaydı hep GTA'nın karlı geçmesini isterdim. :D

@Titanium yavaş yavaş sana yetişiyoruz. :A :A

grand_theft_auto_v-2752551.jpg

Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Sadece 75 saat oynamışım okadar para verip. :sob::sob::sob: @Harunnn60

@GreatOttoman ile baya çabaladık aslında, steam değilde onun rockstar bizi baya zorladı. :D Çok aktif olarak oynayamadık Online olarak Gta'yı. Oda 2 haftaya felan dönüyor, okullar bitince girebiliriz beraber.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Aaa sonunda üşenmedim indirdim 60 GB'yi. :F :F @mrt-06

Öncelikle oyunu beğendim ben. GTA4 ruhsuz bir oyundu. Bu oyun ise daha eğlenceli bir oyun olmuş. Renkler bakımından da öyle.
Ayrıca oyunda bir karakterde zengin olarak başlamamız büyük artı. :F Birde oyunun başı karlı olması filan harikaydı hep GTA'nın karlı geçmesini isterdim. :D

@Titanium yavaş yavaş sana yetişiyoruz. :A :A

grand_theft_auto_v-2752551.jpg
Hayırlı olsun Haruncum birkaç haftadır uğraşıyordun galiba. :A Keyifli oyunlar. :bhr:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Sadece 75 saat oynamışım okadar para verip. :sob::sob::sob: @Harunnn60

@GreatOttoman ile baya çabaladık aslında, steam değilde onun rockstar bizi baya zorladı. :D Çok aktif olarak oynayamadık Online olarak Gta'yı. Oda 2 haftaya felan dönüyor, okullar bitince girebiliriz beraber.
Bu oyunun Türkçe yamasını doğru dürüst kurabilirim umarım.:A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Oyun çok güzel ya görevleri yapıyorum %18 filan yaptım. Türkçe olarak oynuyorum :A

@Yakamoz-Asi uçak uçurdum filan. Bir ara havalimanına daldım uyarı filan yaptılar havalimanı sahasına izinsiz uçak girdi gibi bir şey dediler. :F

@Titanium bir günde başıboş dolaşıyordum, sarhoş olan 2 çift benden arabalarıyla otele bırakmamı istediler filan. :F Bırakırken yine yaramazlık yaptılar ama tabi götürdüm yinede. :F

Bide Michael çok pısırık öyle bir aileye nasıl dayanıyor bu adam. :eek::F

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
Oyun çok güzel ya görevleri yapıyorum %18 filan yaptım. Türkçe olarak oynuyorum :A

@Yakamoz-Asi uçak uçurdum filan. Bir ara havalimanına daldım uyarı filan yaptılar havalimanı sahasına izinsiz uçak girdi gibi bir şey dediler. :F

@Titanium bir günde başıboş dolaşıyordum, sarhoş olan 2 çift benden arabalarıyla otele bırakmamı istediler filan. :F Bırakırken yine yaramazlık yaptılar ama tabi götürdüm yinede. :F

Bide Michael çok pısırık öyle bir aileye nasıl dayanıyor bu adam. :eek::F

Havalimanına dalmak iyidir. :A

Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
@Harunnn60 öyle ince şeyleri koymaları bence çok hoş. :D Mesela geçen bende girdim, gelinin birine denk geldim ben o adamla evlenmek istemiyorum beni götür dedi tamam mı. :D Damatta bizi kovalıyor bu sırada, bende gittim damadı vurdum .sdjsdjsj. Sonra kadın sen ondan daha delisin deyip kaçmaya bşaladı onuda vurdum dsadad. :D