Gone Girl'ün Fragmanı Yayınlandı

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
thumbnail_1397566441.jpg

Fight Club, Se7en ve The Curious Case of Benjamin Button gibi efsanevi filmlere imza atan ünlü yönetmen David Fincher'ın son filmi Gone Girl'ün ilk fragmanı yayınlandı.

Başrollerini Ben Affleck ve Rosamund Mike'ın paylaştığı ve 2015'in merakla beklenen filmlerinden biri olan film, karısı kaybolan bir adamın karısını araması ve kendine yönelen şüphelerle baş etmesini konu ediniyor.

Film Türkiye'de 10 Ekim 2014'te vizyona girecek.

İşte filmin ilk fragmanı:

2. fragman:

Son düzenleme:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Video bozulmuş yeniledim, 1.40'tan sonra bir kadın reklam yapıyor kusura bakmayın. :D

Film beni bu yıl için en çok heyecanlandıran işlerden biri. Fragman da gayet iyi gözüküyor. Yalnız Ben Affleck dışındaki karakterleri pek göremedim. Oysa Neil Patrick Harris'in rolünü merak ediyordum. Eğer film tutarsa Ben Affleck'in de en iyi erkek oyuncu adaylığıyla adı anılır gibi. :)

Fincher üstada güvenimiz tam. :)

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
2. fragman konuya eklendi. @OzaN

Filmi sevebileceğimi düşünsem de pek Oscar'da görebileceğimiz bir film gibi gelmedi bana.

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Film güzel olabilir konusunu beğendim. :) ama büyük başarılar elde edeceğini düşünmüyorum...

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Fragman yine çok heyecanlı güzel bir filme benziyor inşallah sınav olmadığı haftaya gelir...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2. fragman konuya eklendi. @OzaN

Filmi sevebileceğimi düşünsem de pek Oscar'da görebileceğimiz bir film gibi gelmedi bana.
Bu fragman işte tam olmuş. Büyük ihtimal seveceğim bu filmi. Prisoners etkisi yapabilir bende. Oscar'dan çok emin değilim ama Argo, Crash gibi Oscar alan yapımları düşününce Oscar'da gerçekten iddialı olabilirmiş düşüncesi doğurdu bende. :)

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Bu fragman işte tam olmuş. Büyük ihtimal seveceğim bu filmi. Prisoners etkisi yapabilir bende. Oscar'dan çok emin değilim ama Argo, Crash gibi Oscar alan yapımları düşününce Oscar'da gerçekten iddialı olabilirmiş düşüncesi doğurdu bende. :)
Ben de Prisoners'a benzettim. Sonu da onun gibi olabilir ama olmasını istemem. :D

Oscar'a bakığımda çok fazla hak eden filmin kazanmış olduğunu görmüyorum. Hak ederek kazananlar da var ama çoğunluk hak etmeyenlerde. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben de Prisoners'a benzettim. Sonu da onun gibi olabilir ama olmasını istemem. :D

Oscar'a bakığımda çok fazla hak eden filmin kazanmış olduğunu görmüyorum. Hak ederek kazananlar da var ama çoğunluk hak etmeyenlerde. :)
Bence The Hurt Locker dışında birkaç ekstrem örnek dışında genelde hakedenler kazanıyor. Tabii şu var mesela bu yıl bence Captain Phillips veya Her, 12 Years a Slave'den daha iyiydi ama 12 Years a Slave kazandı. Bu çok normal yani herkesin en sevdiği filmler kazanamaz Oscar'ı. :):)

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Bence The Hurt Locker dışında birkaç ekstrem örnek dışında genelde hakedenler kazanıyor. Tabii şu var mesela bu yıl bence Captain Phillips veya Her, 12 Years a Slave'den daha iyiydi ama 12 Years a Slave kazandı. Bu çok normal yani herkesin en sevdiği filmler kazanamaz Oscar'ı. :):)
Bana göre hak edip/etmeyenler zaten. :D Herkesi memnun edemezler tabi ama genele bakınca memnun olmuyorum sonuçlardan. Tabi Oscar yine de en önemli ödüllerdendir ona itirazım olmaz. Zaten önemsiz olsa memnun olup olmadığıma bakmazdım. :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Film görücüye çıktı ve ilk yorumlar çok iyi, eleştirmenler sevdi filmi. Ödüllerde çok mu iddialı olur bilinmez şimdilik ama yarışın içinde olacağı kesin. :Z @berkann

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Film görücüye çıktı ve ilk yorumlar çok iyi, eleştirmenler sevdi filmi. Ödüllerde çok mu iddialı olur bilinmez şimdilik ama yarışın içinde olacağı kesin. :Z @berkann
Prisoners'ı andırıyor film. Fincher faktörü olmasa yarışlarda olur denmezdi gibi. Bir de bu yıl ortalık bayağı kalabalık. Aday olsa bile yarışı uzaklardan takipo edecek bence. :)

Bu yıl cidden öyle ama. Geçen yıl 12 YAS ve Gravity çok öndeydi. -ikisinin arasında da 12 YAS'ın daha önde olduğu çok belliydi- Ama bu sene şu diğerlerine göre daha ileride diyemiyoruz. :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Prisoners'ı andırıyor film. Fincher faktörü olmasa yarışlarda olur denmezdi gibi. Bir de bu yıl ortalık bayağı kalabalık. Aday olsa bile yarışı uzaklardan takipo edecek bence. :)

Bu yıl cidden öyle ama. Geçen yıl 12 YAS ve Gravity çok öndeydi. -ikisinin arasında da 12 YAS'ın daha önde olduğu çok belliydi- Ama bu sene şu diğerlerine göre daha ileride diyemiyoruz. :D
Bence Prisoners'ın da olması lazımdı ama harcadılar filmi. :(

Film için "yılın filmi" diyen bile var. Dediğin gibi yarış çok dengeli gidiyor o yüzden arkalarda da kalabilir bir anda ödüle koşacağı bir yola da girebilir. :)

Benim tahminim en iyi film dahil 6-7 adaylık alıp maksimum 1-2 ödülde kalacağı. :)

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Bence Prisoners'ın da olması lazımdı ama harcadılar filmi. :(

Film için "yılın filmi" diyen bile var. Dediğin gibi yarış çok dengeli gidiyor o yüzden arkalarda da kalabilir bir anda ödüle koşacağı bir yola da girebilir. :)

Benim tahminim en iyi film dahil 6-7 adaylık alıp maksimum 1-2 ödülde kalacağı. :)
Yok ya o kadar da değil. :D Gerçi büyük ödülü 12 YAS'ın kazandığı bir yılda diğer birçok filme haksızlık olmuş oluyor. :A

6-7 adaylık nasıl alacak ki? Oyunculuklarda iddialı değiller sanırım. Yönetmenlik, senaryo ve 2 diğer kategoriler desek maksimum 5 çıkıyor benim hesapla. :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yok ya o kadar da değil. :D Gerçi büyük ödülü 12 YAS'ın kazandığı bir yılda diğer birçok filme haksızlık olmuş oluyor. :A

6-7 adaylık nasıl alacak ki? Oyunculuklarda iddialı değiller sanırım. Yönetmenlik, senaryo ve 2 diğer kategoriler desek maksimum 5 çıkıyor benim hesapla. :D
En İyi Film
En İyi Yönetmen
En İyi Kadın Oyuncu
En İyi Uyarlama Senaryo
En İyi Kurgu
En İyi Görüntü Yönetmenliği

Evet 6-7 bulmakta zorlandım bazılarında fire verebilir ama müzik, ses, prodüksiyon falan bir yerlerden bir şeyler çıkarsa 6'yı tutturabilir. 6-7 değil 5-6 diyelim biz yine de. :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
En İyi Film
En İyi Yönetmen
En İyi Kadın Oyuncu
En İyi Uyarlama Senaryo
En İyi Kurgu
En İyi Görüntü Yönetmenliği

Evet 6-7 bulmakta zorlandım bazılarında fire verebilir ama müzik, ses, prodüksiyon falan bir yerlerden bir şeyler çıkarsa 6'yı tutturabilir. 6-7 değil 5-6 diyelim biz yine de. :D
Müzik kategorisinde film baya iddialıymış. 7. adaylık oradan gelecek gibi. Yukarıdakilerden fire vermezse 7 adaylık hayal değil. :D @berkann

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Ben yönetmenden korkuyorum daha çok. :( Pike'ın adı çok konuşuluyor bu günlerde. Adaylığı kaçırmaz gibi ama sürpriz birileri dahil olup öne geçebilir tabii. :)
Evet, yönetmen de fire verebilir gibi. Yönetmen konusu da açsana. :D