Goliath 2. Sezon Onayını Aldı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Goliath 2. Sezon Onayını Aldı!

C1xQ9UkVIAM8ZNB-683x1024.jpg

Amazon’da ekrana gelen ve ilk sezonuyla çok sevilen Goliath için müjdeli haber geldi!

Başrollerinde 74. Altın Küre'de 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülünü alan Billy Bob Thornton'ın yer aldığı yapım, 2. sezon onayını aldı. Dizide, gözden düşürülerek mesleğinden dışlanmış bir avukatın, ona kurtuluş ya da en azından intikam getirebilecek yeni bir davayı üstlenmesi konu ediliyor.

İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizinin IMDb Puanı: 8.3. İkinci sezonunun ne zaman yayınlanacağı ya da kaç bölümden oluşacağı ise henüz belli değil.

Orijinal formatta oku

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Amazon bünyesinde bugüne kadar en çok izlenen diziler içerisinde başı çekiyordu, onay alamaması beklenemezdi zaten. Billy-Patty ikilisini başka bir davada başka kodamanlara karşı omuz omuza izlemek yeniden güzel olacak. :) @destere @legolas9900

8 bölümcük ilk sezonu hala izlemeyen @OzaN @MEnes @MasacRE- ve @Sherlock'u da kınıyorum. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Amazon bünyesinde bugüne kadar en çok izlenen diziler içerisinde başı çekiyordu, onay almaması beklenemezdi zaten. Billy-Patty ikilisini başka bir davada başka kodamanlara karşı omuz omuza izlemek yeniden güzel olacak. :) @destere @legolas9900

8 bölümcük ilk sezonu hala izlemeyen @OzaN @MEnes @MasacRE- ve @Sherlock'u da kınıyorum. :)
Ben haftalardır yabancı dizi ve filmlerden uzak kaldım ben de kendimi kınıyorum. :) Ama çözemedim üstümde bir şey var engel oluyor sanki bana. :) Vikings sezon finalini bile 2 hafta sonra anca izleyebildim, diğer izlediğim diziler falan hepsi birikti zaten, güya Westworld'u bitirecektim 4.bölümde kalmıştım o bile duruyor hala. Yani sözüm ona anlam veremediğim şekilde hiç bir şeye vakit bulamıyorum napıcam bu işi bilmiyorum. :A Ama 10 günüm kaldı en azından Oscar filmlerini tüketmem lazım önümde 10 15 filmlik serüven var. Bu yüzden bu diziyi de es geçmem yüksek ihtimal en azından yakın gelecekte. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ben haftalardır yabancı dizi ve filmlerden uzak kaldım ben de kendimi kınıyorum. :) Ama çözemedim üstümde bir şey var engel oluyor sanki bana. :) Vikings sezon finalini bile 2 hafta sonra anca izleyebildim, diğer izlediğim diziler falan hepsi birikti zaten, güya Westworld'u bitirecektim 4.bölümde kalmıştım o bile duruyor hala. Yani sözüm ona anlam veremediğim şekilde hiç bir şeye vakit bulamıyorum napıcam bu işi bilmiyorum. :A Ama 10 günüm kaldı en azından Oscar filmlerini tüketmem lazım önümde 10 15 filmlik serüven var. Bu yüzden bu diziyi de es geçmem yüksek ihtimal en azından yakın gelecekte. :)
O kadar domuz avına gittim ama arada söylemesi ayıp 6 sezon 72 bölüm Shameless izledim. Geriye 1 sezon kaldı onu da şimdilik izlemeyi düşünmüyorum. 24 saat baya uzun bir zaman dilimi, istenirse zaman yaratılabilir bence. Sen de bıkkınlık söz konusu zannımca? :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
O kadar domuz avına gittim ama arada söylemesi ayıp 6 sezon 72 bölüm Shameless izledim. Geriye 1 sezon kaldı onu da şimdilik izlemeyi düşünmüyorum. 24 saat baya uzun bir zaman dilimi, istenirse zaman yaratılabilir bence. Sen de bıkkınlık söz konusu zannımca? :)
Mesele bıkkınlıktan ziyade bir çok şeye vakit ayırınca diğerlerine zaman kalmıyor. :) Oyun falan oynuyorum pc'de, arada anime izliyorum, arada gezmeye falan dışarı çıkınca güncel olan şeyler birikiyor izleyemiyor insan. :) İzleme programına aldığım bir çok şeye de vakit kalmıyor zaten, öncelikleri ayarlarken karmaşıklık oluyor mesele bu sanırım. :) Ama bir başladım mı mesela 20 bölüm anime izleyebiliyorum tüm günü ayırabiliyorum, çok değişik bir zaman kullanma durumu var bende. :A

Bu arada Shameless'da ben de öyle yapmıştım 1 hafta 10 gün içerisinde ilk 5 sezonu izlemiştim 6.sezon güncelken yetişmiştim çok sarmıştı. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Amazon bünyesinde bugüne kadar en çok izlenen diziler içerisinde başı çekiyordu, onay alamaması beklenemezdi zaten. Billy-Patty ikilisini başka bir davada başka kodamanlara karşı omuz omuza izlemek yeniden güzel olacak. :) @destere @legolas9900

yeni sezon onayı harika bir haber , yalnız britany(tania reymonde) yoksa izlemem yeni sezonu şimdiden söyleyeyim :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

İlk bölümü hazırda duruyor uzun süredir, film mevsiminden çıktığıma göre şans vermem yakındır ama önce Bates Motel. :)