Diğer Goliath 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ünlü online yayın platformu Amazon Prime'da yepyeni bir dizi başladı.

Fargo ile yeniden ünlenen Billy Bob Thornton'un başrolünde yer aldığı Goliath adlı dizi bir avukatın hikayesini ele alıyor.

Dizinin 8 bölümlük ilk sezonu yayınlandı. Diziyle ilgili yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...

goliath-amazon-thornton.jpg

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x1

Beklediğim üzere fena bulmadım.

Fargo'dan beri adamım Billy Bob Thornton'u izlemeyi özlemişim. House of Cards'tan Molly Parker ve Bates Motel'den Norman'ın doktoru gibi tanıdık yüzleri de görmek iyiydi.

Billy abimiz, eski karısının patronu Donald Cooperman kodamanıyla nasıl başa çıkacak büyük bir merak konusu. Karısı ve patronuyla kapanmamış bir meselesi var belli ki. Yoksa sadece balıkçının ölümüyle bu davayı almazdı diye düşünüyorum.

7/10

• Beğendim
Reactions: destere

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x2

İyi gidiyor kesinlikle dizi.

Rachel’ı arabayla ezip öldürmeleri Donald Cooperman'ın hiç acıması olmadığını bir kez daha gösterdi.
7.5/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
rectify e benzerliği varsa mutlaak izlerim zaten ilk bölümü izlesem benlik olup olmadığı ortaya çıkar :)
Dizi güzel sarıyor, izleyipte pişman oldum diyeni görmedim. Herkes çok beğenmiş. Dizilerin birçoğu bitti ve araya girenler de oldu. Çok kaliteli oyunculuklarla izlenesi bir dizi kesinlikle. Çöp bir dizi olsa inan izleyin demem. :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1. Bölüm

güzel bir başlangıç aslında konu bana uygun değil avukatlıkla alakalı konular sıkıcı gelir ama burda billy karakterinin avukatlık dışındaki hayatı çok renkli o kısım için bile devam edeceğim gibi diziye... umarım karışık hukuk terimleriyle boğmazlar işi :)
billy nin kızı denise ve sekreteri britanny i bayağı sevdim @sürgünüm :) son sahnede billy nin kızı
vuruldu ama ölmemiştir umarım :)
ayrıca kekeme avukat lucy ilginç bir karakter umarım yakın zamanda dili açılır :)
billy e karşı koydukları avukat callie güzel bir kadın deadwood da da sevmiştimde yalnız biraz soğuk biri :)

ayrıca mini diziye @Forumdash la @MEnes ide bekliyoruz :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x1. Bölüm

güzel bir başlangıç aslında konu bana uygun değil avukatlıkla alakalı konular sıkıcı gelir ama burda billy karakterinin avukatlık dışındaki hayatı çok renkli o kısım için bile devam edeceğim gibi diziye... umarım karışık hukuk terimleriyle boğmazlar işi :)
billy nin kızı denise ve sekreteri britanny i bayağı sevdim @sürgünüm :) son sahnede billy nin kızı
vuruldu ama ölmemiştir umarım :)
ayrıca kekeme avukat lucy ilginç bir karakter umarım yakın zamanda dili açılır :)
billy e karşı koydukları avukat callie güzel bir kadın deadwood da da sevmiştimde yalnız biraz soğuk biri :)

ayrıca mini diziye @Forumdash la @MEnes ide bekliyoruz :)
Hukuk konulu bir dizi değil şüphen olmasın. Beğenmene sevindim. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ama birçok kuralı anlamak gerekiyor yinede mesela orda yargıca küfrederek tekrar yeni bir dava açılışı sağladı billy nasıl yaptı noldu oraları tam bir kavramak lazım :))

@MasacRE- bu diziye senide bekleriz :)

Şimdilik zor görünüyor izleyeceğim başka diziler var. Ama sıra gelince bakarım eğer unutmazsam size de 2. sezonda yetişirim :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şimdilik zor görünüyor izleyeceğim başka diziler var. Ama sıra gelince bakarım eğer unutmazsam size de 2. sezonda yetişirim :D
toplam 8 bölüm niye erteliyorsunki araya sıkıştır işte herşey sıcağı sıcağına iyi gider aldığın lahmacunu soğutmadan yemek lazım soğuk bir foka benzemez :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
toplam 8 bölüm niye erteliyorsunki araya sıkıştır işte herşey sıcağı sıcağına iyi gider aldığın lahmacunu soğutmadan yemek lazım soğuk bir foka benzemez :)

Mesela House of Cards taa ilk başladığı zamanlardan beri izlemek istediğim bir dizi ama erteleye erteleye 4 sezon birikti :A Bu da öyle olacak biliyorum o soğuttuklarımı izlemeye çalıştıkça bu sefer de bu buz olacak ama ne yapayım daha çok merak ettiğim diziler var o yüzden ileri bir tarihe atmak zorundayım bunu :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Mesela House of Cards taa ilk başladığı zamanlardan beri izlemek istediğim bir dizi ama erteleye erteleye 4 sezon birikti :A Bu da öyle olacak biliyorum o soğuttuklarımı izlemeye çalıştıkça bu sefer de bu buz olacak ama ne yapayım daha çok merak ettiğim diziler var o yüzden ileri bir tarihe atmak zorundayım bunu :A

house of cards ın ilk sezonunu izledim terketmiştim kaliteli bir dizi ama devam edecek kadar bir merak uyandırmadı bende biraz soğuk bir konuya sahip o yüzden izlememen sorun değil izlemesende olur yani bişey kaçırmazsın ..
the americans ı naptın izliyormusun bıraktınmı ben 3. sezonda kalmıştım
onun haricinde bu diziye gelirsek bu dizide avukatlık hukuk falan filan derken benim soğuk baktığım bir konuya sahip aslında ama dizinin arka plan hikayesi çok iyi yani mahkeme dışındaki sahneleriyle izle beni diyor ve dediğim gibi 8 bölüm bunu listenin ön kısmına al :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
house of cards ın ilk sezonunu izledim terketmiştim kaliteli bir dizi ama devam edecek kadar bir merak uyandırmadı bende biraz soğuk bir konuya sahip o yüzden izlememen sorun değil izlemesende olur yani bişey kaçırmazsın ..
the americans ı naptın izliyormusun bıraktınmı ben 3. sezonda kalmıştım
onun haricinde bu diziye gelirsek bu dizide avukatlık hukuk falan filan derken benim soğuk baktığım bir konuya sahip aslında ama dizinin arka plan hikayesi çok iyi yani mahkeme dışındaki sahneleriyle izle beni diyor ve dediğim gibi 8 bölüm bunu listenin ön kısmına al :)

Hukuk falan benim de ilgimi çekmeyen konular ama 2 tane hukuk temalı diziyi izliyorum şu anda. Better Call Saul ve How to get away with murder. Üçüncüsünü kaldıramam gibi geliyor bana :A Kaliteli diziyse ağır olması önemli değil ben seviyorum genelde öyle dizileri :) Americans'ı hiç izlemedim ödül törenlerinde falan da hep adı geçiyor ama hiç merak uyandırmadı bende. Güzel mi bari dizi :)