Gold Film'den Star'a Yeni Dizi: ''Erkenci Kuş''

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Gold Film'den Star'a Yeni Dizi: ''Erkenci Kuş''

346_startv.jpg

Bahar aylarının gelmesiyle yaz dizileri için hazırlıklar başladı!

Daha önce Benim Hala Umudum Var, Güzel Köylü, Çilek Kokusu, No: 309, Rüya gibi yaz dizilerine imza atan Gold Film'den yepyeni bir yaz dizisi geliyor. Cast çalışmalarına başlanılan dizi Star TV'de izleyiciyle buluşacak.

''Erkenci Kuş'' Haziran ayında Star TV'de!

gold1-1125x500.jpg

Kaynak: Birsen Altuntaş
Orijinal formatta oku

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
gold ne zman eski işleri gibi kaliteli diziler yapmaya başlıycak acaba

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Genelde Star'da dizi tutturdu zaten. İffet, Dila Hanım, Benim Hala Umudum Var, Güzel Köylü, Çilek Kokusu aklıma gelenler.. :A

Star'la başarıya tam ulaşmadılar hiç. :A Dila Hanım, BHUV başka kanala transfer olup bitti, İffet çok düşmüştü. :A No 309 en başarılı işi oldu son yıllardaki. :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Eyvahhhh. Yine 1 kızın 2 erkeğe aşık olma hikayesi geliyor. Önce bir çocuğa aşık olduğunu sanıp öbür oglana aşk olur sıradan klişe hikayeler. İnşallah tutmaz.

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Demet Özdemir de oldu mu tamamdır iş. :A
Kim olursa olsun tutmaz. Kiralık Aşk,Kiraz Mevsimi ,Çilek Kokusu, Iliski Durumu Karışık gibi dizilerle aptal yerine koydular biz iyice. Anlamıyorum zaten türk dizi kalitesi gün geçtikçe arıyor ama böyle basit dizileri araya sokarak seviyeyi asagiya çekiyorlar.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kim olursa olsun tutmaz. Kiralık Aşk,Kiraz Mevsimi ,Çilek Kokusu, Iliski Durumu Karışık gibi dizilerle aptal yerine koydular biz iyice. Anlamıyorum zaten türk dizi kalitesi gün geçtikçe arıyor ama böyle basit dizileri araya sokarak seviyeyi asagiya çekiyorlar.
Yazın eğlencesine gidiyor ama yeni sezona kalmamalı böyle işler. ''Yazlık'' 10-15 bölüm arası çekilmeli ve bitmeli. Eskiden her yaz 2-3 dizi izlerdim de bu yazla birlikte sadece 1 dizi seçeceğim. Belki onu bile seçmem, dizilere göre karar vereceğim. Bu diziler sıktı artık. Mesela Star'da 'Yüksek Sosyete' vardı, hem eğlenceli hem güzel bir işti. Öyle yaz dizisi lazım. :)