TVen Gelinim Forumda 5.Bölüm

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa bu arada yine bol keyifli bir program diyalogları zaten çok iyi hazırlıyorsun forumun en eğlenceli programı şuan @mrt-06 :Z:Z:Z

Reaksiyon puanı
42
Puanı
29
608incir3343930.png

Mrt Ürek:
Gelinim forumdaaaa
Gelinim forumdaaaaa
Elemi mesajda kederi konuda
Gelinim forumda. :Z:Z
Gelinim Forumda yeni kaynana ve geliniyle devam ediyor anam. :Z

(Gelinler müzik eşliğinde stüdyoya gelir)

HeavyTotalAmericanquarterhorse-size_restricted.gif

---- İzleme odası ----
mrt-06:
Anam bu hafta aramıza dizi kolik ve Bully katıldı. Biliyorsunuz Bully anamız geçen senenin kadınlar halter şampiyonu dizi kolik ise Miss Türkiy 2001 güzeli anam... Gelinler kıskanecekkkk. :A

xBUGRAx: Buranın en güzeli benim bir kere. :bağır:
BriefBlankGharial-size_restricted.gif

dizi kolik: Daha hünerlerimi sergilemeden stüdyoyu yıktım mı ne? :A
hazal000_zps3811d6f9.gif~c200

---- Gelinler Odası ----
mrt-06:
Şimdi bu bölümün konsept sorusu: "Hastalandınız ve kaynananız günü olduğu gerekçesini göstererek size bakmak istemedi, ona ne söylerdiniz?" bakalım gelinlerimiz neler demişler?
CEVAP1: Eğlenmenin benden daha değerli olduğunu anladım ama ben aynısını oğluna yapmadım sana da yapmam.
CEVAP2: Anne zaten burçlarımız uyumlu değil, seninle er ya da geç böyle olacağımızı biliyordum. Kaynana kötü günde belli olurmuş.
CEVAP3: Hiçbir şey söylemem. Ona öyle bir küserim ki barışmak için günden kazandığı altınları bana hediye etmek zorunda kalır.
CEVAP4: Gün bitince bekliyorum o halde, hiç kaçarın yok. Benimle ilgilenirsin herhalde annecim.
---- Kaynanalar puanlamak için sırayla stüdyoya gelir ----
Aserat:
Cevap 1: Bunlar bayağı kazık olmuş, hangisi Buğra'nın kestiremiyorum. O yüzden bu hafta daha eli açık davranacağım mecburen. Yine de fazla coşmak istemiyorum. 3 puan. :A
Cevap 2: Burçlar falan deyince aklıma dizi kolik geldi, sanki bu tür işlerle daha ilgiliymiş gibi görünüyor. Puanım 2. :A
Cevap 3: 3 veriyorum. Tam emin olamadım ama geçen haftaki faciayı düşününce bu hafta yine ciddi bir şeyler söylemiştir. :A
Cevap 4: 3 puan. Benim gelin bana "annecim" diyecek de göreceğim o günleri. :A
vadikızı: Gadasını aldıklarım yeni haftamız hayırlı olsunn inşallah geleyim sorulara hımm
ayy gelinim hasta olurda ben günü bahane edermiyim ya ne münasebet neyse oylarımı vereyim....
Cevap-2 5 puan
Cevap-1 1 puan
Cevap 3-2 puan
Cevap 4-1 puan
Bully: Cevap 1: Çiğdem'in işi gibi duruyor :A Tavrını koymuş ama yapısı gereği çok da kıramıyor. Puanım 1. Cevap 2: Bunu benim gelinim Esra demiştir. :D Puanım 5. Cevap 3: Buram buram Buğra'nın total çirkefliği kokuyor. :A Puanım 1. Cevap 4: dreamy tatlılığı kokuyor bu cümle de :A Hala annecim diyor yufka yüreklim :A Puanım 1. diyorum...
sokak sanati: CEVAP1: Bu benziyor baya bizin gelinin huyuna ama laf sokar mi emin olamadım yine de 5 son cümle onluk:A
CEVAP2: Burç mevzusu bizim gelinlik değil 1 puan
CEVAP3: Kindarlık yok bizin gelinde buda 1
CEVAP4: Annecim demez bu arsız gelin ama belki diyorum 2 puan
---- Gelinler Odası ----
mrt-06: Bakalım kaynanalarımız neler yapmış gelinini bulabilmiş mi? Hemen puanlamaların ve karşılığındaki cevapları ekranlarınıza getiriyoruz. :Z

321incie5917734.png

Çiğdem-: Çok uyumluyuz yaaaa bu kaçıncı 5 annecim. :bhr: :bhr:
sokak sanati: Boncuk dağıtmandan anlıyorum kızım. :A

2562incik6416406.png

vadikızı: Gelinimmmmmm buldum yine seni. :Z
dreamy: Annecim düşman çatlattık harikayız. :oops:

6504incir8890025.png

xBUGRAx: Ya yeter ya yeter! Ne kadınsın be elin gelinine de 3 veriyorsun bana da!
Aserat: Öffff kes be bağırma bana... Sen de adam akıllı cevaplar ver.
xBUGRAx: Bana fenalık geliyor. :bağır:

9079incif7937271.png

dizi kolik: Anne! :eek:
Bully: Kızım çok özür dilerim. Ben büyük hata yaptım. :(

mrt-06: Bakalım toplam puanlar nasıl oldu? Ekranlarınıza getiriyoruz efenim. :Z Bir sonraki bölümde eleme heyecanında görüşmek dileğiyle bakalım haftalardır elenmeyen xBUGRAx ve Aserat gelecek bölüm yarışmamıza veda edecek mi? Puanlar çok yakın. :A

TOPLAM PUANLAR:
dreamy: 13 PUAN
Çiğdem-: 10 PUAN

xBUGRAx: 9 PUAN
dizi kolik: 7 PUAN
Çok güzel olmuş emeğine sağlık okurken çok eğleniyorum en sevdiğim gelin kaynana da @vadikızı @dreamy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Yine tüm düşmanlar benim üzerime oynamış konuda da sadece Buğra elenecek mi denilmiş. Ama belli ki bu hafta da @Bully ve @dizi kolik'i gömeceğiz gibi görünüyor yani daha çok beklersiniz. :Z @Çiğdem- @dreamy

Emeğine sağlık. :D @mrt-06
Of ya herkese 3, 3 dağıtmış Allah'ım yarabbim. :mad: Karadeniz yaramadı buna. @Aserat Annecim demez diyorsun niye 3 veriyorsun. :A Burçlu olana da 1 ver geç.
Gecen haftaki gibi 1 vermediğime şükredeceğine bana çemkiriyor. :eek: Bakmaz k.çının samsağına çıkar dağın yükseğine. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Elimden geldince sana mesaj göndermeye çalıstım diğerlerine çok çaktırmadan zaten son haftalar diğerlerinden de puan almaya basladık senin sezilerine güveniyorum bakalım tutturursan eğer başka kaynanadan puan alsak yine ilk 2 de oluruz :A :A :A
Son bölümlerde uyumlu gidiyorsunuz nazara gelmeyin :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yine tüm düşmanlar benim üzerime oynamış konuda da sadece Buğra elenecek mi denilmiş. Ama belli ki bu hafta da @Bully ve @dizi kolik'i gömeceğiz gibi görünüyor yani daha çok beklersiniz. :Z @Çiğdem- @dreamy

Emeğine sağlık. :D @mrt-06

Gecen haftaki gibi 1 vermediğime şükredeceğine bana çemkiriyor. :eek: Bakmaz k.çının samsağına çıkar dağın yükseğine. :A
Teşekkürler. Elenme ihtimaliniz var diye öyle yazdık. :A