TVen Gelinim Forumda 5.Bölüm

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yayın bandında yaşanan sıkıntıdan dolayı oylama yanlış girilmiş şimdi düzeltildi yeni toplam puanlarla @xBUGRAx 7'ye düştü eleme potasına girdi. :A @Çiğdem- @sokak sanati @Bully @dreamy @vadikızı @dizi kolik @Aserat

Türkiye'nin gelini ve kaynanasına yapılan bir komplo.. Yayından sonra kimler tarafından arandı kanal da bu değişiklik yapıldı..

Türkiye'nin gelini derken?
Tüm Türk erkekleri mi?
:A

Demek hile. :eek: Zaten sürekli bizim üzerimize oynanıyordu demek ki birilerinin gözüne batmışız. Bu da gelinim ve benim kalitemizi gösterir çatlasın rakipler. :Z
Aaa afferim sana zaten en tehrikeli kaynana bu demiştim @Bully görünce @xBUGRAx @Aserat güle güle ayoll :Z:Z:Z @dreamy

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Canavar gibi buldum hatayı ve eşitledim durumu. :A

Keşke ben de senin kadar kendime güvenebilsem.. Kesin batırdım diğerini, öyle hissediyorum, boşuna umutlanma yani. :A Onlar 4 ayak üstüne düşer yine. :A
Dalgınlıa gelmiştir yoksa hata yapmaz @mrt-06 :A

Aklıma şey geldi @MayısKralı Yıldızlar Yarışıyor sanırım batırmış puan durumunu sen 2-3 saat onla uğraşmıştın :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Dalgınlıa gelmiştir yoksa hata yapmaz @mrt-06 :A

Aklıma şey geldi @MayısKralı Yıldızlar Yarışıyor sanırım batırmış puan durumunu sen 2-3 saat onla uğraşmıştın :A :A :A
Atacan'ın bana denk gelen ufak tefek hataları oluyor bazen enteresan bir şekilde :F Bugüne kadar hata yapmayan adam bende yapıyor, bu da tuhaf bir durum :A Yoksa işini çok iyi yapar kardeşim. :D

1 kere uğraşsam iyi, kaç kez uğraştım onunla. :D Detaylara dikkat eden titiz birisi olduğum için hataları yakalıyorum ister istemez :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Atacan'ın bana denk gelen ufak tefek hataları oluyor bazen enteresan bir şekilde :F Bugüne kadar hata yapmayan adam bende yapıyor, bu da tuhaf bir durum :A Yoksa işini çok iyi yapar kardeşim. :D

1 kere uğraşsam iyi, kaç kez uğraştım onunla. :D Detaylara dikkat eden titiz birisi olduğum için hataları yakalıyorum ister istemez :A
Allahtan benle sıkıntı yaşamadın :A :A :A

@xBUGRAx da var bir şeytanlık yetkisiyle değiştiriyor bile olabilir puan durumlarını son anda kurtulmalar mesala bu sefer sen foyasını çıkardın ortaya :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Allahtan benle sıkıntı yaşamadın :A :A :A

@xBUGRAx da var bir şeytanlık yetkisiyle değiştiriyor bile olabilir puan durumlarını son anda kurtulmalar mesala bu sefer sen foyasını çıkardın ortaya :A :A :A
Sende de oy kullandıkları halde oylarını açıklamadığın isimleri yakalıyordum bazen :A Başka kimse dikkat etmez :A Ama sunuculuk konusunda çok başarılısın, gözüm kapalı güvenirim :bhr: :A

Hahaha olur mu olur, beklenir o çirkef gelinden :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sende de oy kullandıkları halde oylarını açıklamadığın isimleri yakalıyordum bazen :A Başka kimse dikkat etmez :A Ama sunuculuk konusunda çok başarılısın, gözüm kapalı güvenirim :bhr: :A

Hahaha olur mu olur, beklenir o çirkef gelinden :A
Hhaha metin belgesinde 30 a yakın oy bazen atlama oluyordu :F Ama puan durumu açısından dedim sayısalım olmamasına rağmen hiç hata yapmadık @xemrexxx kulağına kurşun :A :A :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059