Gelin Adayı Solmaz "Maymun" Dedi, Söylemezsem Olmaz Ekibi Çıldırdı!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
891622.jpg

Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunumuyla Youtube'de yayınlanan Evleneceksen Gel'in ilk bölümünde gelin adayı Solmaz sosyal medyaya düşen görüntülerine cevap verdi. Bu görüntüleri konuşan Söylemezsen Olmaz programındakilerine de "maymun" benzetmesi yaptı.

Konuyla ilgili Solmaz, "Maymunlar, konuşmayı bilmiyor." deyince programın sunucuları çıldırdı. Sunucu Bircan İpek'in bazı sözleri reji tarafından sesi kesilerek engellendi. "Ben sana kadınlığı gösteririm. Sen kimsin bizim adımızı ağzına alıyorsun. Program program dolaşıyorsun." diyen Bircan "senin dilini koparırım" dedi. İşte o anlar;

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Şu ekibin kötülüğüne bakar mısın, videoyu izliyorum da hepsi bağırıyor çağırıyor uyumsuz, kavgacı tipler. :eek:

Nihat Doğan'ın olduğu bir program zaten ne kadar iyi olabilir ki? :kiki:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Bu kelimeleri kullanıcağına keşke zamanında dikkat etseydinde bu görüntülerin olmasaydı Solmaz hem senin o görüntülerin yanlış hemde konuşulması yanlış zaten nihatın programı izlenmezde

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
O, korku filmlerinin başrolü olacak kadının 'ağır abla' hareketleri beni benden aldı. 'Beni karşında görsen altına edersin' diyecek tip var. Sonra kanalın adına baktım. :F :F