Gelin Adayı Naz Bodrum Kaçamağı Yaptı!

Turkuazz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Star Tv'de Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programında önceki hafta Ali ile Naz barışmışlardı.Daha öncede bir barışıp bir ayrılan ikilinin bu defa ayrılacaklar mı sorusu çabuk yanıtını almış oldu.Ali canlı yayında,daha fazla konuyu uzatmayacağım,hafta sonuda hastaydım,Naz beni bırakıp tatile gitti.Gitme dedim gitti.Ben, sevdiğim kişi hasta olduğunda başucundan ayrılmam. Naz'ın beni sevdiğini sanmıştım; ama yanılmışım. Ben bu yola çıkmadan, bitirmek istiyorum. Sizden de bir şey rica ediyorum Zuhal Hanım, ben istesem bile siz Naz'la birlikte olmama izin vermeyin" dedi.
Naz'da bu sözler karşısında kendisini savundu."Hafta sonu tatil yapmak için Bodrum'a gittim. Ali'ye haber verdim. 'Birlikte gidelim' dedim, gelmedi. Ali benim eşim değil, erkek arkadaşım. Bu nedenle ben izin almam, sadece haber veririm" şeklinde konuştu.Bu duruma Zuhal Topal çok kızdı.Sizin durumunuz yılan hikayesine döndü diyen Zuhal Topal; "Bana sakın bundan sonra kimse Naz ve Ali diye gelmesin" deyip ikiliye kızdı.Bundan sonra Ali ile Naz barışacak mı buda izleyicinin merak ettiği bir konu.
gelin-adayinin-bodrum-kacamagi-zuhal-topal-i-9542674_2433_m.jpg

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Şu kızdan nefret ediyorum başlarda ne sessiz kızdı bee

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ama şimdi bu hatuna niyet Songül gibi bir oluşuma kısmet olma durumu var :A Locaya dahil olursak sıkıntı daha da büyür :A En iyisi ben ksımetimi normal hayatta aramaya devam edeyim sağolun beyler :A
Aynen Umut doğru diyor şimdi maske takıp gitmek moda oldu, ya da şemsiyeyle gidersin. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Aynen Umut doğru diyor şimdi maske takıp gitmek moda oldu, ya da şemsiyeyle gidersin. :A
Maske mi? Ben şaka sanıyordum :F Zaten dış görünüş, iç güzellik falan filan bunları çok aşmış ordaki insanlar :A Stüdyoya sadece cüzdanını ve tapu senetlerini göndersen de katılabileceksin yakında :A Hatta telefonla sipariş dönemi bile başlayabilir :A Şimdi gülüyoruz ama olur mu olur :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Maske mi? Ben şaka sanıyordum :F Zaten dış görünüş, iç güzellik falan filan bunları çok aşmış ordaki insanlar :A Stüdyoya sadece cüzdanını ve tapu senetlerini göndersen de katılabileceksin yakında :A Hatta telefonla sipariş dönemi bile başlayabilir :A Şimdi gülüyoruz ama olur mu olur :A

Seda sayana 2 kere maskeli talip geldi :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Gerçek tabii ki, birkaç tane örneği. :A

3_153993.jpg

2222edsd.png

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Haha. :F Bizim televizyonlarımız çok fantastik özellikle sabah kuşağı, annesi sandığı kadın erkek mi çıkar dersin, maske takıp talip olmaya gelen mi dersin, bayılanlar, kavga edenler mi dersin. :A <3 Yabancı kanallar çok sıkıcısınız. .ss

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Haha. :F Bizim televizyonlarımız çok fantastik özellikle sabah kuşağı, annesi sandığı kadın erkek mi çıkar dersin, maske takıp talip olmaya gelen mi dersin, bayılanlar, kavga edenler mi dersin. :A <3 Yabancı kanallar çok sıkıcısınız. .ss
Ben olayı kriminal bir boyutta ele almak istiyorum :A Ciddi anlamda sabah kuşağının yayın akışının dış güçler tarafından organize edildiğini falan düşünmeye başladım :A Her gün ''yok canım bu da olmamıştır'' dediğim her şey oluyor :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ben olayı kriminal bir boyutta ele almak istiyorum :A Ciddi anlamda sabah kuşağının yayın akışının dış güçler tarafından organize edildiğini falan düşünmeye başladım :A Her gün ''yok canım bu da olmamıştır'' dediğim her şey oluyor :A
Ev hanımları heyecan arıyor demekki sonuçta arz talep meselesi, belgesel konulsa izlenmeyeceğine göre farklı ne yapabiliriz diye düşünüyor kanallar yapımcılar. :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Ama şimdi bu hatuna niyet Songül gibi bir oluşuma kısmet olma durumu var :A Locaya dahil olursak sıkıntı daha da büyür :A En iyisi ben ksımetimi normal hayatta aramaya devam edeyim sağolun beyler :A
Kızı varmış bakabilcekmisin :A