Geçmişin İntikamı'na 2 Sürpriz Oyuncu! | Fav10 Özel Haber

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Geçmişin İntikamı'na 2 Sürpriz Oyuncu! | Fav10 Özel Haber

0Bd6Go.jpg

-- FAV10 ÖZEL HABER --

FOX'un iddialı dizisi Geçmişin İntikamı'na 2 sürpriz isim dahil oldu!

Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği, başrollerini Onur Tuna, Yasemin Allen, Selçuk Yöntem, Erkan Can, Erkan Avcı, Ediz Hun ve Aliye Uzunatağan'ın paylaştığı yapımda daha önce 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki', 'Benim Adım Gültepe' ve 'Babam ve Ailesi' gibi projelerde izlediğimiz Ayça Bingöl ve bu sezon 'Siyah İnci'de konuk olarak rol alacak olan Hüseyin Avni Danyal'ı da izleyeceğiz.

Geçmişin İntikamı, Ocak'ta FOX'ta başlıyor!

fkrv1.jpg

vatanim-sensin-kadro-a7b45c924740f9bcd720.jpg

Orijinal formatta oku

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Hüseyin Avni Danyal başka bir dizide değilmiydi Berk Hakman'la. (b)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,158
Puanı
1,061
onur tunayı atıp oraya bir OYUNCU eklerseniz bu dizi de iddialı diziler arasına girer, o değil de bu sene ne izlicez herkes iddialı geliyor :(

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Fox dizisi demek kadınlara hitap eden pembe diziler tadında diziler demek o yüzden pek umudum yok, şu ana kadar Arka Sıradakiler dışında salt kadınlara hitap etmeyen bir dizi görmedim o kanalda. Eğer Show, Kanal D ya da Star'da olsaydı bir ihtimal derdik. Fox demek Karagül misali kadınlara hitap eden diziler demektir.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Onur Tuna ve Yasemin Allen'i çöpe atın ve yerine bu kadroya yakışır bir"oyuncular" bulun.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Fox dizisi demek kadınlara hitap eden pembe diziler tadında diziler demek o yüzden pek umudum yok, şu ana kadar Arka Sıradakiler dışında salt kadınlara hitap etmeyen bir dizi görmedim o kanalda. Eğer Show, Kanal D ya da Star'da olsaydı bir ihtimal derdik. Fox demek Karagül misali kadınlara hitap eden diziler demektir.

Savaşçı var şu an. :)

Ayça Bingöl'ün Kanal D'den kurtulmasına sevindim. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
FOX'un dizileri kadınlara ağırlıklı değil, ağır dram dizileri dışındakiler tutmadığı için öyle görünüyor. Kayıtdışı ve Savaşçı var, Şevkat Yerimdar'ı da aile dizisi olarak sayabiliriz :D Bu sezon strateji değiştiriyorlar gibi bakalım tutacak mı :A