"Geçmişin İntikamı" Dizisinin Konusu ve Oyuncuları Belli Oldu!

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
batuhankaralar yeni bir haber konusu açtı

"Geçmişin İntikamı" Dizisinin Konusu ve Oyuncuları Belli Oldu!

gi-1024x576.jpg

Yeni sezonun iddialı dizilerinden Geçmişin İntikamı'nın konusu belli oldu!

Limon Film'in yapımcılığını yaptığı ve "Bazı Filmler Senaryo Grubu"nun kaleme aldığı Geçmişin İntikamı dizisinin konusu belli oldu. Aksiyon-macera türündeki dizi, işlemediği bir suçtan dolayı hapse giren Aslan'ın adaleti arama mücadelesini konu alacak.

Dizinin başrolleri için Ahmet Kural ve Yasemin Allen ile görüşüldüğü öğrenilirken; Olgun Şimşek, Erkan Can ve Ediz Hun gibi usta isimlerin de iddialı dizinin kadrosunda yer alacağı belirtiliyor.​

Geçmişin İntikamı, yeni sezonda FOX'ta!​
Aslan Batur kendi halinde yaşayan 30'lu yaşlarında bir adamdır. Babası gibi bildiği, İstanbul'un kulağı kesik eski kabadayılarından Şevket'in konteyner limanını işleten Aslan, işlemediği bir cinayetten ötürü cezaevine düşer. Üstelik bu suçu üstüne atanlar da Aslan'ın hiç bilmediği dayısı uyuşturucu baronu Kerim Büyükhanlı ve oğlu Sadık'tır.

Aslan yasak bir aşkın meyvesi olduğu için daha kundaktayken anneannesi tarafından Şevket'e emanet edilmiş ve yıllarca Büyükhanlı ailesinden saklanmıştır. Ancak ne var ki kader onları yıllar sonra yeniden karşı karşıya getirmiştir.

Aslan cezaevinden çıktıktan sonra artık İstanbul'da ne taş taş üstünde, ne de baş baş üstünde kalacaktır. Çünkü kan bağı olsa bile ailesinden intikam almak için yemin etmiştir bile..
Orijinal formatta oku

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Konusu Ezel'in aynısı resmen... Başroller ve yer alan isimlerin hepsi ayrı ayrı sevdiğim isimler ama böyle bir iş için bir araya getirdiğimde kafamda canlandıramadım...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Konusu tıpatıp Ezel. Oyuncu kadrosu da oldukça iyi gibi ancak Ahmet Kural'ı bu rolde oynarken kafamda canlandıramıyorum. Her ne kadar Ahmet Kural'ı sevsemde başka bir isim daha iyi olabilir bence.

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Harikasın :A

Biraz öyle oldu sanki :D

@Sherlock @dizi kolik İntikam temalı bir dizi olduğu için Ezel'e benzetmeniz ilginç :A Ezel'de arkadaşlarının işlediği cinayet üstüne kalıyordu burada mesele bambaşka :F

Orada da işlemediği bir suçtan hapis yatıyordu, daha sonra çıkıp intikam almaya yemin ediyordu kendisine bunu yapanlardan. Oldukça benzer yani. :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

@Sherlock @dizi kolik İntikam temalı bir dizi olduğu için Ezel'e benzetmeniz ilginç :A Ezel'de arkadaşlarının işlediği cinayet üstüne kalıyordu burada mesele bambaşka :F
Senin kaleme aldığın bir dizi mi bu? :X

Genel konusu Ezel'in aynısı. Senaryonun aile draması olan bölümü ise O Hayat Benim'den esinlenilmiş. :A Neyse hikayenin işlenişinin Ezel'den farklı olacağını umuyorum. Başarılar. :X

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060

Sen yazmasan ben diyecektim benim aklıma hiç Ezel gelmedi valla konuyu beğendim böyle intikamlı konuları ben çok severek izlerim batuhan başarılar diliyorum inşallah Ahmet kural olur zira dramada izlemeyi özledim ya inşallah izlicem:D

Kadronun geri kalanı iyi de Ahmet Kural olmaz tekrar söyleyeyim. :A @batuhankaralar

Sen Ahmet Kuralı dramada izledinmi Eray komedide ne kadar başarılı ise dramada bir o kadar başarılıdır:D