Geçmiş Doğum Günün Kutlu Olsun xemrexxx (12 Aralık)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
jnDYP.md.jpg

Evet Fav10 ailemizin olmazsa olmaz demir baş üyelerinden @xemrexxx 12 Aralıkta 26 yaşına bastı . Öncelikle 2 gün geçikmeli açtığımdan dolayı özür diliyorum Salı , Çarşamba bir hastalık dönemine yakalandım pek aktif olamadım ve aklımdan çıkmış :( Bir dahakı sefere artık dedim ve beklediği zaman değilde şuan beklemediği zamana sürpriz yapmaya geldim :A . 12 Aralığı reel ailesiyle ve şimdide buradakı ailesi olan bizlerle kutluyor diye sayarsak eğer sıralama olarak yanlışta değil :Z:Z:Z

samp22bf4ea3062528b0.jpg

Hürrem Sultan doğum gününü kutluyor kızınında sana hediyesi var :A :A :A

LARAAAAAA.jpg

Yıldız Tilbe bu şarkısı MS de elenmişti ama ikimizinde çok sevdiği bir şarkısıdır ve bu kış ayında içimizi ısıtsın klibi dansları :Z:Z:Z

Doğum günü şarkınıda koyalım :Z:Z:Z

Forumda önemli üyelerin hemen hemen hepsinin aktif olmasında başrol oynamıştır benimde öyle oldu forum Koriş ile Nero der bize ozaman sahne alalım xemrexxx ile :Z:Z:Z

Son olarak adet Mustim . Ayrıca 99 yılımıydı kendisi konserine gitmiş ben gidemedim :( Bu şarkıyla göbek atarmış doğum günü şarkısı olsun :Z:Z:Z

Bu da Kıraç dan doğum günü şarkın :A :A :A

Dilek tuttum can bağladım kuru dallara, kuru dallara
İki gözüm hayırsızım nice yıllara, nice yıllara

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ne demek geçmiş doğum günü? @Çiğdem-

İlk ben mi kutlamiş oldum @xemrexxx :A Neyse hediye vermicem sana zaten ilk ben kutlamişim en buyuk ve en özel hediye olmuştur:A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

İlk ben mi kutlamiş oldum @xemrexxx :A Neyse hediye vermicem sana zaten ilk ben kutlamişim en buyuk ve en özel hediye olmuştur:A
12 Aralıkta oldu için geçmiş :A

Senin kutlaman yetmiyor incik boncuk dök @xemrexxx in kafasından o pahalı şeyler sever :A :A :A
jnDYP.md.jpg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
Yılbaşından önce hediyeleri @xemrexxx e verin :A @Yiğitt @mrt-06 @kerem @serhatt @xBUGRAx @dreamy @MasacRE- @destere @cookies @Forumdash :Z:Z:Z

@Harunnn60 Korişli afişle kurtulamaz sende hediyeni ver bakalım sonucta hediyenin üstüne çöktüm :A :A :A

Böyle bi kara gün kutlama konusuna beni etiketledigin için seni kınıyorum :A

kız konuya harika attım çünkü benim adım geçiyor yoksa geç açtın konuyu da siz üçünüzü de denize atmam lazm çuvala koyup:A .ss

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Vay be panpam bir yılı daha yedin [emoji4] git gide yaşlanıyoruz.

Allah sağlıklı, uzun, nice Reisli yıllar göstersin inşallah [emoji4]

Hediyeni de birazdan yollarım.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kız konuya harika attım çünkü benim adım geçiyor yoksa geç açtın konuyu da siz üçünüzü de denize atmam lazm çuvala koyup:A .ss
O günü iple çekiyorum :A
Ama o 3ün 1inde ben varım o yuzden kıramıyorsun asdfsagfhjasfasgfa:A
Aaa malesef 1 günle kaçırdık dün fark ettim :A @Harunnn60 a güzel bir afiş yaptırdım bunu avatarın yap sensin çünkü bu :A :A :A
jnDYP.md.jpg