''Gardırop Savaşları''nın Yayın Tarihi Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

''Gardırop Savaşları''nın Yayın Tarihi Belli Oldu!

db4a0440-7fab-420a-9636-a24c84fdb07b.jpg

FOX'un yeni ve iddialı yarışma programı ''Gardırop Savaşları''nın yayın tarihi belli oldu!

Sunuculuğunu Gül Gölge Saygı, Raşit Bağzıbağlı ve Ayşe Brav'ın yaptığı, stil danışmanlığını Yalçın Zaman'ın yaptığı ''Gardırop Savaşları'' pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün izleyicisiyle buluşacak. Her hafta sonu büyük finaliyle ekrana gelecek olan programda her hafta birisi programa veda edecek ve bir kişi katılacak. Döngünün bu şekilde devam edeceği programda yaşanacak olan moda çekişmesi izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

''Gardırop Savaşları'' pazartesinden itibaren hafta içi her gün 12.45'de FOX'ta!
Orijinal formatta oku

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Forumdash @Billy Kane İBS'nin başlattığı akım devam ediyor, hafta içi yeni bölüm hafta sonu eleme. :F İzlersiniz, her hafta birisi elenecekmiş ve yerine birisi gelecekmiş falan. :)

Ben tutacağını sanmıyorum.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash @Billy Kane İBS'nin başlattığı akım devam ediyor, hafta içi yeni bölüm hafta sonu eleme. :F İzlersiniz, her hafta birisi elenecekmiş ve yerine birisi gelecekmiş falan. :)

Ben tutacağını sanmıyorum.
Kısmetse olurla çakişiyor ama? Yapımcıları aynıydı. Kısmetse bitiyor demek:T: gong başladımı?