'Gamsız Hayat' Final Yapıyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Gamsız Hayat' Final Yapıyor!

gamsız-hayat13-150x150.jpeg

Show Tv'nin yeni ve iddialı dizisi beklenen ilgiyi göremedi, final yapmaya hazırlanıyor!

Başrollerinde Ceyda Ateş, Ahmet Rıfat Şungar ve Ali Aksöz'ün bulunduğu dizi ilk bölümden beri beklenen ilgiyi görememişti. Dizi final yapma kararı aldı. ''Gamsız Hayat'' 5. bölümüyle birlikte ekran macerasını sonlandıracak.

'Gamsız Hayat' final bölümüyle pazar 22.00'da Show Tv'de!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Ceyda Ateş gine hüsran gine hüsran kaçıncı dizisi oldu bu tutmayan.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ceydayı köseme bekleriz şu mahfiruzu oynayan kızı atıp bunu alalım :A @Almila @destere
ama mahfiruzun yüz güzel değilde vücut bir harikaydı yani sırf o dolambaçlar için atmaya kıyamam :)
en iyisi ceydada gelsin mahfiruzda kalsın hatta bir kaç kız daha gelsin hiçbiri çıkmasın haremde uzun eşek oynasınlar :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,744
Puanı
1,061
Sevenleri kusura bakmasın, ama büyük ihtimalle senaristlerin bile yazarken türünü tam olarak idrak edemediği bir diziydi; bundan sonra Ceyda Ateş bir 2 yıl kadar ekrandan uzak dursa, bu arayı kendini geliştirmeye adasa ve her teklife hemen atlamasa herkes için hayırlı bir karar olur.

Son düzenleme:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ceyda yine tutturamadı. Ali Aksöz'ün de ilk başrol deneyimi hüsranla sonuçlanmış oldu böylelikle, üzüldüm.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,744
Puanı
1,061
@Aserat izlemediğin her dizi kotu,izlediğin her dizi mükemmel demi :)
Ben fragmanlardan edindiğim fikri söyledim sadece. Sana göre iyi bir dizi olabilir, ama bence değildi. Ki izlemememe rağmen kaliteli olduğunu düşündüğüm ve sempati duyduğum yapımlar da var. :)
mantıkken öyledir çünkü bi insan kendisine mükkemel gelen işleri izler. :D:D tabii arkadaş çok gaddar ama alıştık ona .ss
Mesela sen Diriliş'i nasıl her yerde övüp duruyorsan ben de yeri geldiğinde kendi dizilerimi övebilirim, gaddarlıkla alakası yok. :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,571
Puanı
1,061
Konusunu bile anlamadığım çok acayip bir diziydi neyse dizi çöplüğünde rahat uyusun diyelim :D

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Ben fragmanlardan edindiğim fikri söyledim sadece. Sana göre iyi bir dizi olabilir, ama bence değildi. Ki izlemememe rağmen kaliteli olduğunu düşündüğüm ve sempati duyduğum yapımlar da var. :)

Mesela sen Diriliş'i nasıl her yerde övüp duruyorsan ben de yeri geldiğinde kendi dizilerimi övebilirim, gaddarlıkla alakası yok. :)

Diziyi izlemeden yorum yapma o zaman :) Sadece fragmandan konuyu idrak edemezsin doğal olarak :)

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Demek ki izlemeye değer görmemişim. Ben hiçbir dizinin bitmesini istemem, ama güçlü yapımlar arasında zayıf halkaydı ve ömrünün uzun olmayacağı belliydi. :)

Belli canım hiçbirinin bitmesini istemediğin :)

Çilek kokusu,Kiraz Mevsimi'nin final haberi paylaşılınca ne demişsin bir oku.Neyse uğraşmayacağım

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,744
Puanı
1,061
Belli canım hiçbirinin bitmesini istemediğin :)

Çilek kokusu,Kiraz Mevsimi'nin final haberi paylaşılınca ne demişsin bir oku.Neyse uğraşmayacağım
ÇK ve KM gibi basit diziler gibi bazı istisnalar da yok değil. Neyse, 5 bölümlük bir dizi için ara bozmak istemiyorum ve bu yüzden susuyorum. :)