Game of Thrones'un Yıldızları Hangi Projelerde Yer Alacak?

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Final sezonunun 2019 yılında gelmesi planlanan Game of Thrones'un yıldızları bu süre zarfında boş durmayıp projelerde yer almaya devam edecek. İşte dizinin yıldızlarının önümüzdeki projeleri;

Emilia Clark (Daenerys Targaryen): Güzel oyuncu Solo: A Star Wars Story filmi ile karşımıza çıkacak. Ayrıca gerilim filmi Above Suspicion'da yer alıyor.

Alfie Allen (Theon Greyjoy): Yetenekli oyuncu Predator filminde yer alıyor.

Sophie Turner (Sansa Stark): X-Men: Dark Phoenix'te yer alan oyuncu bu filmin yanı sıra Josie ve Time Freak'ta yer alıyor.

Gwendoline Christie (Brienne de Tarth): Son olarak Last Jedi'de yer alan oyuncunun epey yoğun bir takvimi var. Christie, Robert Zemeckis'in dönem filmi The Women of Marwen, korku filmi In Fabric ve bilim kurgu filmi The Darkest Minds'ta yer alacak.

Kit Harington (Jon Snow): Dizinin en gözde isimlerinden olan Harington, son olarak Gunpowder'de yer almıştı. Kit Harington, Xavier Dolan'ın yeni filmi The Death and Life of John F. Donovan'da yer alacak.

Aidan Gillen (Peter "Littlefinger" Baelish: Gillen, Dave Allen at Peace ve The Lovers'ta yer almasının yanı sıra Bohemian Rhapsody'de de olacak. Ayrıca mini dizi olan The Spy Who Came in from the Cold'da yer alıyor.

Peter Dinklage (Tyrion Lannister): Minik adamımız I Think We're Alone Now, Avengers: Infinity War ve My Dinner with Herve'de rol alacak.

Nathalie Emmanuel (Missandei): Emmanuel, Maze Runner: The Death Cure ile yakın zamanda sinemalarda olacak ve daha sonra da Holly Slept Over adlı komedide ve The Titan'da yer alacak.

Maisie Williams (Arya Stark): Takvimi epey dolu bir diğer isim olan Williams, Early Man adlı animasyonda Mona'yı seslendirdi. Departures ve Mary Shelley filmleri ile vizyonda olacak olan Williams, 2019'da The New Mutants'ın kadrosunda yer alacak.

Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister): Coster-Waldau sadece Brian de Palma'nın yeni filmi Domino'da yer alacak.

Lena Headey (Cersei Lannister): Headey yakın zamanda Dwayne Johnson ile rol aldığı güreşçi bir ailenin hikayesinin anlatıldığı Fighting with My Family'de yer aldı. Ayrıca diziden rol arkadaşı olan Iain Glen ile beraber The Flood'da yer alacak.

Kristofer Hivju (Tormund Giantsbane): Norveçli aktör ülkesinde yayınlanacak olan TWIN isimli dizide rol alacak.

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Jon Snow başka dizide başarılı olurmu konusunda şüphelerim var. :( Şuan belirtmek istedim belki başkalarıda bu konuda yorumda bulunur.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hepsi sinemaya mı atlamişlar? Birisi de diziye atlasa bari:T: Gerçi yine GOT'daki karakteriyle anılırlar ya:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ayrıca john snow oğlanı GoT dizisinin gazıyla birkaç projede daha yer alır sonra yok olur gider kalitesiz bir oyuncu :)

Hepsi sinemaya mı atlamişlar? Birisi de diziye atlasa bari:T: Gerçi yine GOT'daki karakteriyle anılırlar ya:X
snow çipi bile sinema projesinde yer alıyor gelde yakma dünyayı :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ayrıca john snow oğlanı GoT dizisinin gazıyla birkaç projede daha yer alır sonra yok olur gider kalitesiz bir oyuncu :)

snow çipi bile sinema projesinde yer alıyor gelde yakma dünyayı :)
Herkül mü spartacus mü tarzında bi filmde oynamişti ama tutmamişti :A Kesinlikle oyunculuğu yok. Got'ta başrol diye seveni çok. İyi taraf diye :X Ama ben önplana çıktıkça nefretimi arttırdım. Ya da adam kendi çapini koydu ortaya:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Herkül mü spartacus mü tarzında bi filmde oynamişti ama tutmamişti :A Kesinlikle oyunculuğu yok. Got'ta başrol diye seveni çok. İyi taraf diye :X Ama ben önplana çıktıkça nefretimi arttırdım. Ya da adam kendi çapini koydu ortaya:X
böyle tek projelik parlayıp sönenlerden biri olacaktır:) bu tür oyunculardan çok ,çöplükler bunlarla dolu :)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Kit Harington (Jon Snow): Dizinin en gözde isimlerinden olan Harington, son olarak Gunpowder'de yer almıştı. Kit Harington, Xavier Dolan'ın yeni filmi The Death and Life of John F. Donovan'da yer alacak.

Derken?:bhr:
Xavier Dolan avatar resmim olur kendisi. Escinsel yönetmen ve oyuncu olur kendisi.:bhr:
Annemi Öldürdüm ve Hayali Aşklar En sevdiğim filmler arasındadır. Harika bir yönetmen ve oyuncu kendisi. Merakla bekliyorum.:bhr:

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sophie Turner (Sansa Stark): X-Men: Dark Phoenix

@destere @Forumdash @Çiğdem- @xemrexxx heyecanla bekliyoruz :A Son filmde iyiydi Sansa :A

o filmin konusu benlik değil sansayı daha güzel bir filmde veya dizide izlemek isterim :)
maise yi takibe aldım bayağı yoğunmuş kızın film dizi hayatı ama normaldir yetenekli kzı sonuçta :)

Bu dizi oyuncuları ilgilendirmiyor :A

Aaa @xemrexxx hariç onu tutuyorum dizide torpil olsun :A ,
images

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ay ne var bunda fatih sultan mehmet 1.65 atatürk 1.70 tyrion lannister 1.35 cem yılmaz 1.67 kenan doğulu 1.67 (pek bir marifeti yok ama beroşu kaptı) hatta ezelle karadayının yönetmeni de cücük boylu o yüzden sus farukcuğum :A
Seni koruyacaktım da sonra @Çiğdem- in laf sokması mı yoksa senden bana gelecek laf dalaşı mı diye önce bi düşüdüm. Sonra @Çiğdem- in laf sokması daha bi cazip geldiği için kıskıs güldüm:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ay ne var bunda fatih sultan mehmet 1.65 atatürk 1.70 tyrion lannister 1.35 cem yılmaz 1.67 kenan doğulu 1.67 (pek bir marifeti yok ama beroşu kaptı) hatta ezelle karadayının yönetmeni de cücük boylu o yüzden sus farukcuğum :A
hem bu cücede az götürmedi yani ilk sezonlar bayağı aktifti :) tek hatası sansayı bırakmak oldu :) @Çiğdem- in benzetmesine sevinmen lazım gül ağaya benzetse ne yapacaktın :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Seni koruyacaktım da sonra @Çiğdem- in laf sokması mı yoksa senden bana gelecek laf dalaşı mı diye önce bi düşüdüm. Sonra @Çiğdem- in laf sokması daha bi cazip geldiği için kıskıs güldüm:A

hem bu cücede az götürmedi yani ilk sezonlar bayağı aktifti :) tek hatası sansayı bırakmak oldu :) @Çiğdem- in benzetmesine sevinmen lazım gül ağaya benzetse ne yapacaktın :)
Allahın sevgili kuluyum sanırım xemrexxx forumu batırıcağı günler bir işim çıkıyor geç geliyorum :Z:Z:Z