Game of Thrones 7.Sezon Fragmanı Yayınlandı!

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,559
Puanı
1,061

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
kız game of thronesta da senin seveceğin memeli oğlanlar var :A

wowwww @Tolstoyevski sana 2 sayfalık bir mesajla cevap verir ben kaçtım sen okurken beyin kanaması geçirirsin zati senden de kurtuluruz:A
@Tolstoyevski kızsın diye yazdım zaten. :F

@denizz19 bu dizi Spartacus tam senlik özellikle Spartacus'un ilk bölümüne bak bence. :A Boşuna Arzu Film ile uğraşma. :F

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Biliyorum bizim oda arkadaşları izlerken birkaç kere bakmıştım :F
Spartacus demi? :D Benim de kuzenim izledi bu hafta seslerden rahatsız oldum bir dizide her dk mı o iş olur. :A

Ciddiyim, cevap vermeye bile tenezzül etmeyecektim ama cevap bekliyorsanız söyleyeyim, Kösem ile GoT'un farkı, Kösem Ramazan çadırı ise GoT Everest dağıdır, başka da söze hacet yok sanırım :A
Haklısın sayın MusicSurvivor 6.Sezon Şampiyonu Prof Doktor Tolsto Yevski beyefendi. :A

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Ciddiyim, cevap vermeye bile tenezzül etmeyecektim ama cevap bekliyorsanız söyleyeyim, Kösem ile GoT'un farkı, Kösem Ramazan çadırı ise GoT Everest dağıdır, başka da söze hacet yok sanırım :A
Yok artık! Böyle bir kıyaslama mı yapıldı? Hodor>Tüm Türk dizileri. :D

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yok artık! Böyle bir kıyaslama mı yapıldı? Hodor>Tüm Türk dizileri. :D

Yerli dizileri geçtim, şu an yeryüzünde GoT'la yarışabilecek bir dizi yok. Dünya üzerinde GoT'dan sonra en iyi dizi ile GoT arasındaki fark, Everest'in en dibi ile zirvesi arasındaki fark gibidir, ben de taktım Everest'e ama dua edin ay ile dünya arasını, ışık yılını filan katmıyorum. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,559
Puanı
1,061
323728.gif

@mrt-06 ban tuşu plizz:X elin değmişken @Çiğdem- i de banlayabilirsin:bhr:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Keşke orta çağda yaşasaydım :F
Aynen. Daha birkaç dakika önce @dizi kolik'e aynısını demiştim. :F

Yerli dizileri geçtim, şu an yeryüzünde GoT'la yarışabilecek bir dizi yok. Dünya üzerinde GoT'dan sonra en iyi dizi ile GoT arasındaki fark, Everest'in en dibi ile zirvesi arasındaki fark gibidir, ben de taktım Everest'e ama dua edin ay ile dünya arasını, ışık yılını filan katmıyorum. :D
Nasıl yok? Pretty Little Liars, The Flash, The 100, The Wampire Daires boru mu? :D Değil mi arkadaşlar... @Çiğdem- @xemrexxx