Klasik Game of Thrones 3. Sezon Yorumları

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Sezon finali olmasına rağmen pek bi heyecan yoktu, Khaalesi ve Aryanın sahneleri iyiydi sadece

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
dedikleri doğru ise jon ile khaleesi kardeş çıkmıyor mu enseste karşıyız :A
Ben onlarin kardeş olduklarina dair bişey hatırlamıyorum.Maşallah Ned Stark'ta heryere tohum saçmiş :eek:

Çoook tatlılar :X:X:X Khalesinin mutluluğa bak

tumblr_mjns4anqEJ1qd4rf5o1_500.jpg
S3GOT-8.jpg

S3GOT-2.jpg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,438
Puanı
1,061

Ben onlarin kardeş olduklarina dair bişey hatırlamıyorum.Maşallah Ned Stark'ta heryere tohum saçmiş :eek:

Çoook tatlılar :X:X:X Khalesinin mutluluğa bak

tumblr_mjns4anqEJ1qd4rf5o1_500.jpg
S3GOT-8.jpg

S3GOT-2.jpg
ned ın mı catelyn nin mi kız kardeşi ile khaleesi ninbabasının kaçamağından meydana gelmiş jon ya da öyle bir şe :X
khaleesi bana gülsün ben de o ka mutlu olurum :eek:nthego:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ned ın mı catelyn nin mi kız kardeşi ile khaleesi ninbabasının kaçamağından meydana gelmiş jon ya da öyle bir şe :X
khaleesi bana gülsün ben de o ka mutlu olurum :eek:nthego:

Cately'nin Jon snow ile hiçbir kan baği yok.Sadece üvey oğlu olur.Cately'nin kız kardeşi ile Khalesinin babasının birlikte olması Khalesi ile Jon Snow'un evlenmesine hiiiiiçççç mani değil.

Ned'in kız kardeşi ile Khalesinin babası yine birlikte olsa bu onlari kuzen yapar.Ki kuzenler evlenebiliyor.Hangi ırk din olsada :X Hala evlenenlerde var :X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,438
Puanı
1,061

Cately'nin Jon snow ile hiçbir kan baği yok.Sadece üvey oğlu olur.Cately'nin kız kardeşi ile Khalesinin babasının birlikte olması Khalesi ile Jon Snow'un evlenmesine hiiiiiçççç mani değil.

Ned'in kız kardeşi ile Khalesinin babası yine birlikte olsa bu onlari kuzen yapar.Ki kuzenler evlenebiliyor.Hangi ırk din olsada :X Hala evlenenlerde var :X
bu durumda akraba evliliği oluyor 8b) ya çocuk cofri gibi olursda :(