Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

Galatasaray'da Flaş Mircea Lucescu Operasyonu!

Bu konu 'Spor Haberleri' forumundadır ve S.G.A.T. tarafından 18 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

1. S.G.A.T.

S.G.A.T. Favori Üye
    Favori Üye Ayın Favori Üyesi

Avrupa Ön elemesindeki şok yenilgi sonrası büyük tepki toplayan Galatasaray yönetimi teknik direktör konusunda atağa kalktı.

Sarı Kırmızılıları kurtaracak isim ise Mircea Lucescu. Türkiye'de şampiyonluklar yaşamış, Shaktar Donetsk'le 10 senede bir çok başarı elde eden rumen futbol adamıyla görüşmelerin devam ettiği iddia ediliyor.

beklenmedik şekilde Fenerbahçe'nin Athletic Bilbao'yla oynadığı hazırlık maçını izlemeye giden Lucescu Galatasaray'la ilgili sorulara açık kapı bırakarak "Göreceğiz, şu anda bu konuyla ilgili konuşmayacağım" dedi.

Bu yanıtla birlikte iddia daha da konuşulmaya başlanmış durumda.

Şunlar da ilginizi çekebilir:

2. S.G.A.T.

S.G.A.T. Favori Üye
    Favori Üye Ayın Favori Üyesi

Galatasaray'da Hem Lucescu Hem de Igor Tudor Görev Yapacak
    HEM TUDOR, HEM LUCESCU. LUCESCU SPORTİF DİREKTÖRLÜĞE

Bunun üzerine bazı yönetim kurulu üyeleri, farklı bir formül önerdi. Deneyimli teknik direktör Mircea Lucescu'nun Igor Tudor'un üstünde bir pozisyonda göreve getirilmesi konuşuldu. Başkan Dursun Özbek ise bu öneriye sıcak bakabileceğini, gerekli şartlar oluşursa bu formülün değerlendirilebileceğini belirtti.

• Beğendim Beğendim x 1
  3. Tolstoyevski

Tolstoyevski Favori Üye
    Favori Üye ♪♪ MusicSurvivor 6.Sezon Şampiyonu ♪♪

Luce gelecekse takımla birlikte sahaya çıkmalı, teknik direktör olmalı. Zaten mis gibi takımı dururken niye Temmuz ayında Avrupadan elenen takıma gelip üstelik geri planda planda kalsın ki?

Tudor'u  sanırım tazminat yüzünden sepetleyemiyorlar. Taraftarın nefretini kazanarak da yürüyemez ama. Lig başlamadan defolmalı.

4. takas

takas Well-Known Member

Ne tudor ne lucescu tek çare imparator FATİH TERİM
    YA TERIM YA ÖLÜM!!!

• Beğendim Beğendim x 1

Sayfayı Paylaş