Galatasaray - TM Akhisarspor| STSL 15. Hafta Maçı | Haber & Yorumlar

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
EyN9Q9.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 15. haftasında Galatasaray, sahasında TM Akhisarspor'u ağırlıyor.

İki Takımın İlk 11'leri:

Galatasaray XI:
Muslera, Mariano, Maicon, Serdar, Linnes, Fernando, Ndiaye, Yasin, Feghouli, Belhanda, Gomis.

Akhisarspor XI: Lukac, Miguel Lopes, Caner, Mustafa Yumlu, Kadir Keleş, Sissoko, Aykut, Soner, Olcan, Onur, Henrique.

Stadyum: Türk Telekom Stadyumu
Saat: 19:30
Hakem: Ümit Öztürk
Yayın: Bein Sports 1

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Keşke yenilseydik en azından Tudor gider, İmparator gelirdi ve bu mağlubiyet uzun vadede kazançlı bir gelişme olarak sayılırdı. Tudor'la şampiyon olacağımıza Fatih Terim ile 5.olalım diyorum FB, Ts, Ibb ve özellikle Bjk maçlarından sonra.

Taraftar galibiyette dahi kenetlenip tüm gücüyle Tudor'u istifaya davet etmeli. Gerekirse Tudor un malikanesi dahi yuhalanmalı. Bu adam defolup gidene kadar takımdan umudum yok, küçük maçların büyük takımı olmak yakışmıyor, büyük maçların da büyük takımı olmak gerekiyor yoksa Bilic örneği tekerrür edecek.

Sırf bu adama ve bunun gibilere "ben demiştim" dedirtmesi bile başlı başına nefret sebebidir bu Hırvat vatandaştan.

aykut-kocaman_2353.jpg

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,605
Puanı
860
Az önce gördüm bende onu. Az gülmedim ya :A

Keşke yenilseydik en azından Tudor gider, İmparator gelirdi ve bu mağlubiyet uzun vadede kazançlı bir gelişme olarak sayılırdı. Tudor'la şampiyon olacağımıza Fatih Terim ile 5.olalım diyorum FB, Ts, Ibb ve özellikle Bjk maçlarından sonra.

Taraftar galibiyette dahi kenetlenip tüm gücüyle Tudor'u istifaya davet etmeli. Gerekirse Tudor un malikanesi dahi yuhalanmalı. Bu adam defolup gidene kadar takımdan umudum yok, küçük maçların büyük takımı olmak yakışmıyor, büyük maçların da büyük takımı olmak gerekiyor yoksa Bilic örneği tekerrür edecek.

Sırf bu adama ve bunun gibilere "ben demiştim" dedirtmesi bile başlı başına nefret sebebidir bu Hırvat vatandaştan.

aykut-kocaman_2353.jpg

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
2.yarı tüm takıma helal olsun. Ölümüne savaştılar resmen. Feghouli efsane bir maç çıkarttı. Belhanda ise gol atarak biraz özgüven kazandı. O da her şeyini verdi :A

Helal Olsun Aslanlar :)

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
2-0'dan geri döndük. Güzel bir galibiyetti. Takım gereken reaksiyonu gösterdi. Kalan iki maçımızı da kazanıp ligin ilk yarısını lider bitirebiliriz. Sezon başında kendi taraftarımızın dahi bizi şampiyonluk adayı göstermediği dönemden, ilk yarıyı lider olarak kapatmanın hesabını yaptığımız döneme geldik. Her şeye rağmen Tudor'un arkasında durulması gerektiğini düşünüyorum, devre arasında yapacağımız transferlerle çok daha iyi bir takım olacağımıza inanıyorum.

Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum. Geçtiğimiz hafta bu yüzden demiştim Muslera'nın yediği hatalı gol maçı kaybetmemize sebep oldu diye. Bu takım gereken noktada gereken reaksiyonu verme potansiyeline sahip. Üstelik bugün 2-0 gibi bir skordan geri döndük. Geçtiğimiz hafta ikinci yarıya başlarken skor 0-0'dı. Akhisar ile Beşiktaş kıyaslanamaz orası ayrı.

Son olarak Fatih Terim gelmeyeceğini bizzat kendi ağzından söylemişken, bu kulübün başkanı "Fatih Terim ile görüşmedik" demişken, bugün takım güzel bir galibiyet almışken, taraftarlar 2 sezondur yapamadığı şampiyonluk hesaplarını yeniden yapabiliyorken "Tudor istifa, Fatih Terim gelsin" demek bu kulübe ihanettir. Bu kadar karamsar olmak, takıma ve şuan ki teknik direktöre bu denli güvenmemek Galatasaray taraftarına yakışmıyor.

Başkanın son yaptığı açıklama:

Dursun Özbek, "Fatih Hoca ile görüşmedik. Fatih hoca Türk futbolu için önemli bir isim. Dolayısıyla kendisiyle de bu konuda hiç bir görüşmemiz olmadı, kendisi de bunu ifade etti" yanıtını verdi.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Cok iyi oyun oldu öncelikle. Bayagi zevkli geçti. Okan Buruk resmen "küçük Real Madrid" yaratmis. Helal olsun. 10 kisi kalmasaydilar ne olurdu kimbilir.. Hakemler bayagi hata yapti. Gomis'i durduk yere kaybettik. Kendimize güvenimizin gelmesi acisindan boyle bir come-back cok iyi oldu aslinda.
Muslera'da net bir mental yorgunluk var. Carrasso artik son 2 mac icin dusunulmeli. Heyecan duygusunu kaybetmis gibi. Rekabetle geri gelebilir.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Cok iyi oyun oldu öncelikle. Bayagi zevkli geçti. Okan Buruk resmen "küçük Real Madrid" yaratmis. Helal olsun. 10 kisi kalmasaydilar ne olurdu kimbilir.. Hakemler bayagi hata yapti. Gomis'i durduk yere kaybettik. Kendimize güvenimizin gelmesi acisindan boyle bir come-back cok iyi oldu aslinda.
Muslera'da net bir mental yorgunluk var. Carrasso artik son 2 mac icin dusunulmeli. Heyecan duygusunu kaybetmis gibi. Rekabetle geri gelebilir.

Muslera konusunda katılıyorum. Bugün yine hatalı bir gol yedi. Kendisini çok severim ama formu ciddi anlamda düştü. Önümüzde çok zor diyebileceğimiz iki maç yok, Carrasso idare edebilir. O iki maçta dinlendirmek en mantıklısı bence de. Sonra devre arası var zaten, böylece umarım devre arasından sonra eski formuna kavuşmuş bir Muslera izleriz.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061

aykut-kocaman_2353.jpg
F. Terim'in geleceğine cidden inanıyor musun? Bu yönetimle gelmez. Mayıs'ta gelecek İnşallah.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Okan Buruk" Tudor gibi ikinci sınıf hocaların buralarda olmasından utanç duyuyorum."

Gs'nin efsane geri dönüşü birilerini fena halde çıldırtmış galiba :A

Şampiyon Olacağız :A