Galatasaray - Kasımpaşa | STSL 30.Hafta Maçı | Haber ve Yorumlar

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bully yeni bir haber konusu açtı

Galatasaray - Kasımpaşa | STSL 30.Hafta Maçı | Haber ve Yorumlar

gs.jpg

STAT: Türk Telekom Arena
HAKEM: Özgür Yankaya
SAAT: 19.00
YAYIN: beIN SPORTS 1

İLK 11'LER

GALATASARAY: Muslera, Carole, Hakan, Ahmet, Sabri, Selçuk, Tolga, Bruma, Sneijder, Yasin, Podolski

KASIMPAŞA: Ramazan,Popov,Veysel, Titi, Veigneau, Abdullah, Sadiku, Castro, Pavelka, Eduok, Adem
Orijinal formatta oku

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ne gerek vardı böyle mutluyduk :A Neyse maçı izleyip yatayım bari :A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Geçen haftaki şaşırtıcı galibiyetimizin gazıyla açtım bu konuyu yalnız ben açtığım içim kazanamayabiliriz :A

Neyse inşallah maçı alırız da yarınki derbinin sonucunu heyecanla beklemeye başlarız :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Geçen haftaki şaşırtıcı galibiyetimizin gazıyla açtım bu konuyu yalnız ben açtığım içim kazanamayabiliriz :A

Neyse inşallah maçı alırız da yarınki derbinin sonucunu heyecanla beklemeye başlarız :A

Geçenlerde bir bilgi görmüştüm, Gs bu sezon üst üste 2 maç aynı defanslarla oynamamış hiç. Bu maç bırak defansı bütün kadro tamamen geçen haftayla aynı :A Geçen haftanın moraliyle de birlikte bu maç için umutluyum. Neyse bir yemek yiyip geleyim izleyelim maçı yine kaybedersek lanet eder bir daha da izlemeyiz zaten :A (dayanamadı yine izledi)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

Bize ne ya yarınki maçtan biz lige havlu atalı çok oldu :A Biz şampiyon olamıyorsak kimin olduğu umrumuzda değil.

Geçenlerde bir bilgi görmüştüm, Gs bu sezon üst üste 2 maç aynı defanslarla oynamamış hiç. Bu maç bırak defansı bütün kadro tamamen geçen haftayla aynı :A Geçen haftanın moraliyle de birlikte bu maç için umutluyum. Neyse bir yemek yiyip geleyim izleyelim maçı yine kaybedersek lanet eder bir daha da izlemeyiz zaten :A (dayanamadı yine izledi)
Tam olarak öyle vallaha. Hep "bu puan kaybından sonra bir daha izlemem" diyorum ama yine dayanamıyorum :A Bizim çeyreğimiz kadar fedakar olup adam gibi oynasalar bari.

Tribünlerdeki koreografimiz muazzam değil mi? :A Adeta hiç taraftar yokmuş gibi. Büyük taraftarımızı ve sucuksever ultrAslan'ı gönülden kutluyorum :A

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bize ne ya yarınki maçtan biz lige havlu atalı çok oldu :A Biz şampiyon olamıyorsak kimin olduğu umrumuzda değil.

Tam olarak öyle vallaha. Hep "bu puan kaybından sonra bir daha izlemem" diyorum ama yine dayanamıyorum :A Bizim çeyreğimiz kadar fedakar olup adam gibi oynasalar bari.

Tribünlerdeki koreografimiz muazzam değil mi? :A Adeta hiç taraftar yokmuş gibi. Büyük taraftarımızı ve sucuksever ultrAslan'ı gönülden kutluyorum :A
Seyircisiz cezamız var ya la :A
Fb-Bjk için de deme öyle bjk kazansın veya berabere bitsin bari 3. olalım fbyi geçmek teselli olur bu berbat sezonda :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Seyircisiz cezamız var ya la :A
Fb-Bjk için de deme öyle bjk kazansın veya berabere bitsin bari 3. olalım fbyi geçmek teselli olur bu berbat sezonda :A
Dedi ve golü yedik :A Ben yatıyorum bu ruhsuz leşleri izleyip sinirlerimi bozmam. Kalanlara Allahtan sabrı cemil niyaz ediyorum :A Umarım tez vakitte kurtulursunuz bu illetten :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Dedi ve golü yedik :A Ben yatıyorum bu ruhsuz leşleri izleyip sinirlerimi bozmam. Kalanlara Allahtan sabrı cemil niyaz ediyorum :A Umarım tez vakitte kurtulursunuz bu illetten :A
Şimdi yatıyorsan gece kalkarsın o zaman Gsw maçı var 3.30'da izleyelim mi onu bir açılış yapalım artık :A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully sen bir daha maç konusu açma :A @Doğu biz de maçı izlemeyelim haftaya o zaman kazanırız belki :A
Sen git Bursa'ya deplasmanda 5 at kendi sahanda 3 ye :A

Ama eyyamcı hakemi gördün penaltıyı vermedi, 1-1 olacakken döndü 2-0 oldu, hep bu basiretsiz Dursun yönetimi yüzünden.

Tövbe açmam daha bitti artık, bu kadar da uğursuzluk olmaz :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sen git Bursa'ya deplasmanda 5 at kendi sahanda 3 ye :A

Ama eyyamcı hakemi gördün penaltıyı vermedi, 1-1 olacakken döndü 2-0 oldu, hep bu basiretsiz Dursun yönetimi yüzünden.

Tövbe açmam daha bitti artık, bu kadar da uğursuzluk olmaz :A
Düşene bir tekme de hakemler vuruyo valla takım o kadar kötü ki artık hakemlere sövesim bile gelmiyor :A Geçen hafta izlemedim maçı sonra yorumcuları falan gördüm Gs'yi yere göğe sığdıramıyorlar. Dedim değişim var herhalde bir izleyeyim anca 2. gole kadar dayanabildim :A

Ha bu arada Bruma olayı ne ya ben biraz geç açtım maçı da sakatlık yok, keyfi çıkarmış falan demişler internette?