Galatasaray, Hamza Hamzaoğlu ile Yollarını Ayırdı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Galatasaray, Hamza Hamzaoğlu ile Yolarını Ayırdı!

hamzaaaa-640-150x150.jpg

Galatasaray, Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu ile yollarını ayırdı.

Sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu'nun sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiği duyuruldu.

Hamza Hamzaoğlu ise "Yönetim kurulu benimle devam etmeme yönünde kararını bildirdi. Ben de bu kararlarına saygı duyuyorum." dedi.

1155198_47a0469daf36ac2502b6768d93943e9c.jpg

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Allahu Ekber! :) Günün en hayırlı haberi, tam ben açacaktım bu müjdeli hadiseyi ama olsun bu çok iyi oldu.

Umarım ki gelen gideni aratmaz bu çok önemli. Umut Bulut gibi adamlara arka çıkacak kapasitede çapsız bir hocanın bu takımda işi yoktu. Gram üzülmedim ne üzülmesi zaten aylardır bu haberi bekliyorduk. :)

Kaliteli ve yerli yabancı ayırmayan hoca gibi hoca gerek. Neden Ersun Yanal olmasın? Eğer gidip de Dengeoğlu'ndan bile daha kötü bir hoca bulup getirirlerse lanet etmekten başka yapacak bir şeyimiz olmaz. Sırada sen varsın Dursun Özbek! Ve takımın evlatları, bir bir gideceğiniz günü göreceğiz hayırlısıyla. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Şok bir haber oldu cidden. Takım toparlar gibi olmuştu aslında son zamanlarda niye böyle bir karar alındı acaba bir anda. Detayları bekliyoruz bakalım.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Spor basınında şimdilik detay yok, sebebini merak ettim doğrusu. :eek:

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Ohhhhh be işte bu. Yabancı-yerli ayrımı yapmayan bir hoca istiyoruz. Yerli hoca da olabilir ama inşallah eski oyuncularımızdan falan getirmezler. Müthiş oldu bu. Belki bu sezon yeni gelen hoca adapte olamayacak falan ama en azından gelecek sezonlar için ümidim var. Keşke çok sevdiği mücadeleci Umut'unu da alsaydı.

Şok bir haber oldu cidden. Takım toparlar gibi olmuştu aslında son zamanlarda niye böyle bir karar alındı acaba bir anda. Detayları bekliyoruz bakalım.
Ne toparlaması ya. Benfica maçı rezalet bir oyun ve tüm iddiamız bitti, ligde rezil bir mağlubiyet ve en son yaptığı Umut açıklaması'yla artık illallah getirmişti.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bu saatten sonra yabancı hoca gelirse bu kadro ve takımı tanıyana en önemlisi Türkiye şartlarında başarılı olma ihtimali yok. Ersun Yanal tek seçenek başka yok.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Ohhhhh be işte bu. Yabancı-yerli ayrımı yapmayan bir hoca istiyoruz. Yerli hoca da olabilir ama inşallah eski oyuncularımızdan falan getirmezler. Müthiş oldu bu. Belki bu sezon yeni gelen hoca adapte olamayacak falan ama en azından gelecek sezonlar için ümidim var. Keşke çok sevdiği mücadeleci Umut'unu da alsaydı.

Ne toparlaması ya. Benfica maçı rezalet bir oyun ve tüm iddiamız bitti, ligde rezil bir mağlubiyet ve en son yaptığı Umut açıklaması'yla artık illallah getirmişti.
Adamin elinde kadro mu var ki o dediklerini yapsin ? Bu sezon Sampiyonlar Ligine gidebilmek icin oyuncu sattik oyuncu alamadik.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Yani oyun olarak toparlamıştık biraz bence sahamızda iyi oynamaya başlamıştık Benfica'yı yendik tabii bunlar yeter mi hayır tabii. Yoksa Hamza Hoca'dan benim de çok memnun olduğum söylenemez inşallah Umut, Bilal ve Sabri'den kurtuluruz. Rodriguez'in bir an önce monte edilmesi gerek bu takıma.

Hamza'nin gitmesini hiç beklemiyordum şu anlık şaşırdım.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
bakalım gs için nasıl olacak? ersun yanal ın gitmesini istemem yabancı hoca da getireceklerini sanmam

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Adamin elinde kadro mu var ki o dediklerini yapsin ? Bu sezon Sampiyonlar Ligine gidebilmek icin oyuncu sattik oyuncu alamadik.
Ya birader kadroyu ben mi kurdum? Adam Umut kadar mücadele eden bir oyuncu yok diyen zihniyette bir adam. Zaten kadromuz o kadar kötü ki o yüzden Rize'den 4 gol yedik, Astana'yla da kadro kötü olduğu için berabere kaldık.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Ersun Yanal gelsin diyenler çok ama kimse farkında değil Ersun Yanal Türkiye için idare edebilir belki ,avrupada iş yapmaz . Yabancı hoca gelsin bu sezon takıma taraftar sahip çıksın diyecem ama bu taraftar zihniyeti olduktan sonra kim gelirse gelsin yine harcarız .

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ersun Yanal gelsin diyenler çok ama kimse farkında değil Ersun Yanal Türkiye için idare edebilir belki ,avrupada iş yapmaz . Yabancı hoca gelsin bu sezon takıma taraftar sahip çıksın diyecem ama bu taraftar zihniyeti olduktan sonra kim gelirse gelsin yine harcarız .
Hacı, Ersun Yanal güzel futbol oynatmıştır bulunduğu takımlarda. Avrupa'da iş yapmayacağını nerden çıkardın? Şans buldu da başarısız mı oldu ki? :)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Maçlara bir haftalık bir ara verilmişken bu haber şaşırttı..bunun sebebini anlayamadık açıkçası büyük sürpriz oldu

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Katılıyorum ersun yanal sadece lig için yeterli olur.ligdede hatta çok zor maçlarda baya bir zorlanır

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
A Spor'dan Serkan Korkmaz, Tayfun Korkut'un yeni teknik direktör olabileceğini söylüyor.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Hacı, Ersun Yanal güzel futbol oynatmıştır bulunduğu takımlarda. Avrupa'da iş yapmayacağını nerden çıkardın? Şans buldu da başarısız mı oldu ki? :)
Ersun Yanalı ben başarılı bulmuyorum bu adam Mancini sayesinde prim yaptı işte dediğim gibi iş yaparda şampiyon liginde iş yapmaz :).ŞL tecrübesi olan yabancı gelmesin lazım tabi taraftar sabredecek diyecemde ben bu taraftar zihniyetini anlamıyorum zaten sabrımız yok her şey iyi gitmesi lazım yoksa ansızın bir baskı derken 3 kupa alıp ,4.yıldızı alır gidersin.He son olarak tamam Hamza hocanın hatası çok oldu. Hamza hoca sanki bilmiyor mu twitterda ki yazanlar kadar ama işte sahiplenecem oyunculara derken herkes Hamza hocaya düşman oldu .Tamam oyuncu değişikliğinde bu sene iyi değildi zamanında yapmıyordu ama kötü oyunda oynatmıyordu (bu kadroya bakarsak ).

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

A Spor'dan Serkan Korkmaz, Tayfun Korkut'un yeni teknik direktör olabileceğini söylüyor.

Tugay Kerimoğlu'nun ya da ikinci sınıf bir yerli hocanın gelmesinden korkuyorum, ki bu yönetimden beklenir. Çok büyük sürpriz olmazsa kafayı yiyeceğimiz bir hoca gelecek bu yönetim sayesinde. Beterin de beteri varmış, Dursun döneminde hepsini tecrübe edeceğiz.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ersun Yanalı ben başarılı bulmuyorum bu adam Mancini sayesinde prim yaptı işte dediğim gibi iş yaparda şampiyon liginde iş yapmaz :).ŞL tecrübesi olan yabancı gelmesin lazım tabi taraftar sabredecek diyecemde ben bu taraftar zihniyetini anlamıyorum zaten sabrımız yok her şey iyi gitmesi lazım yoksa ansızın bir baskı derken 3 kupa alıp ,4.yıldızı alır gidersin.He son olarak tamam Hamza hocanın hatası çok oldu. Hamza hoca sanki bilmiyor mu twitterda ki yazanlar kadar ama işte sahiplenecem oyunculara derken herkes Hamza hocaya düşman oldu .Tamam oyuncu değişikliğinde bu sene iyi değildi zamanında yapmıyordu ama kötü oyunda oynatmıyordu (bu kadroya bakarsak ).
Ersun Yanal, bugünkü Fenerbahçe kadrosundan daha zayıf bir takımı çatır çatır futbol oynatarak 10 puan farkla şampiyon yaptı. Gönül ister ki Lucescu gibi tecrübeli ve Avrupa'da da isim yapmış bir hocayla anlaşılsın ama o da kendi takımını bırakıp gelmez heralde.