Galatasaray - Fenerbahçe | Skor Tahmini

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
RO0Gk6.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 9. haftası dev bir maça sahne olacak. Ligde lider olan ve henüz mağlubiyeti bulunmayan Galatasaray, Türk Telekom Arena Stadyumu'nda Fenerbahçe'yi ağırlayacak.

Benim skor tahminim: Galatasaray 2 - 1 Fenerbahçe. Galatasaray'ın gollerini Gomis ve Maicon, Fenerbahçe'nin golünü ise Janssen atar diye tahmin ediyorum.

Sizler de bu konu altından, Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanacak dev derbi maçı için skor tahmininde bulunabilirsiniz.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Stoperden gol bekliyorsun, lükse bak. :A @Sherlock
5-0 net skor. Goller: Gomis (2), Belhanda, Selçuk İnan, Mariano

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
2-0 Galatasaray kazanır. Goller Gomis, Belhanda.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Dursun Özbek Başkanımız sağ olsun, stoperimiz bile gol atabilir. :A

Son maçında iyi oynadı ama Selçuk'un gol atmasını beklemek daha büyük lüks bence. :A
Niye penaltı olursa Gomis de gol atmışsa Selçuk kullanır veya free kick falan atar o. :D Son maçlarda eskiye nazaran gayet iyi. Açıkçası düşünmekten daha çok istiyorum kaptanın gol atmasını. :D O coşarsa tribün coşar, biz coşarız. :A Ayrıca ırkçılık olarak agılanmasın ama bir türkün ön plana çıkması gerekli. :):)

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Niye penaltı olursa Gomis de gol atmışsa Selçuk kullanır veya free kick falan atar o. :D Son maçlarda eskiye nazaran gayet iyi. Açıkçası düşünmekten daha çok istiyorum kaptanın gol atmasını. :D O coşarsa tribün coşar, biz coşarız. :A Ayrıca ırkçılık olarak agılanmasın ama bir türkün ön plana çıkması gerekli. :):)

Selçuk'un eskisi oynamasını ben de çok isterim. Özledik o eski futbolunu, takımın kaptanı olarak iyi oymalı, güzel bir oyun bekliyoruz ondan. :)