Gagura Forumda İlk Kez

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Gagura

Emre hazırlanın opersayonumuz var Ütopyayı ele geçirecek ve Memleket öyle delirmişti

İki düşman kız Gülfem sipahi Nisan Akıncı Üniversitenin yanında Patlıyan bomba ve canlı bomba Bu konuda büyük tehlike vardır Üniversitede çıkan yangın bir derste Ne oluyor imdat yok artık arkadada öndede yangın Çıkıyor

2. Sahne

Aylin Komiser ama Amiri ve müdürü olayın çözülmesini istemiyordur

Tek şanşları vardır oda İstanbulda bu işe bakıcak tek dişli ekip vardır Vali Yaren ve ekibi bu Yılbaşını kutlarken İnşaat enkazında 3 Polis Emir Amir ve ekibi üç polis var Murat komiser Nazlı komiser Şenol komiser Fırından Çiğdemi selimi ve gözlemciyi çıkaran garson ama sonucunda kaçın bomba Çiğdem Selim ve Enis

Aylin Komiser haberleri izlerken Giresunda İç savaş tehlikesi Sevgilileri aldattı diye vurulmalar başlar

Sahne 3

Menekşe ve Emre nin iyilik ve kötülük savaşı bitmiştir ama bu Yüzyılda kazanan Emre kötülük olmuştur Ama Emre Gezegene Darbe Planı yapmıştır Hatta kötüler mahseninde Prens fobos vardır onu hapseden ELLONDUR Tamara bir Üniversitede 3 KÖTÜ KIZ BULUR ama şanşları yok ve hepsi

Ali ozan gelir Ayşegül sen Tamaraya Üç kız bulacaksın Nasıl kurtuldun o çatışmadan ben kurtulurum Rızaları uzay boşluğuna atıın hepsi zindandalar Ama seni durduracam ve o senin çetenide bitirecem Emrenin kötülük impartorluğu sona erecek

Senin İşin bitti o okulu yakıcağını gördüm rüyamda

Ukraynaya giden Beşiktaşlılar Karadenizde saldırıya uğrar Uçak koleje düşüp Patlar Ukraynanın stadında Maçın Hakemi ve gözlemcileri karadenizde katliama uğrarlar

Amerikanın uefa Avrupa liginin finalinde Uçak kötü düştü çünkü uçağın hepsini tahtadan yapmışlar ve siber saldırıda uçak uçakla çarpışmışlar VE uçak katliamı olur ve büyük enkaz olur

Rizenin stadında çıkan Yangın Diyarbakırda Sopalar çıkmış ve silahlar bombalar Çıkmış hedef zenginlerin holdingi Fenerbahçeli bir şirket sahibi o yönetimde söz sahibi olmak istedi Ailesi onu başka bir yerde başkan görmek istiyordu

Ortalık fena karıştı

Nilopya gezegenine Emrenin darbesi Ama bir Gerçek aşk bide İyiliğe düşkün olanlar kurtarabilir Menekşeyi ve Mayıskralını

Aileler okula gidecekten O Kalemi bombayla patlatmak Ama o sırada Uyanık bir polisvardır Feribota konulan bomba Patladığında O sırada onu Ali ozan alır

Sağol Dilara Sevgi ve Aşkı düşün ve hemen okula gelirler hadi zaman donar Melek Çiğdem Selin

Dilan ve Yusuf sizde Mazhar MayısKralı ya Mazhar diceksin ya Mayıskralı

Dilan ve Yusuf Maz har Mazhar Mazhar der

Aynı anda Melek Çiğdem Selin Me nek şe Menekşe MENEKŞE DERLER

İkiside aynı anda kurtulur

Ali ozan Nasıl anladın Uzay işi olduğunu

Sevgilim Dilara 1998 DE Böyle rüya gördüm Dünyanın bütün sevgisini çaldılar demekki erkene aldıklarını çıkan olaylardan anladım Ne dürüstlük çalındı oyüzden bu kızlar aldattıklarını zannediyor

Ne Nasıl alıyorlar onlar bunlar Hazırlanın onları yollucaz Aylin komiser yok artık onlar doktor değil uzaylı kılığına giren doktorlar Rıza babalar nerde Söyle hemen Onları nasıl kurtarıcaz

İş sıkıntı o Gezegen çok emperyalist bir gezegen Ya işiniz çok zor

Aşk herşeyi yener ama Nisan kaçırılır Buraya kadar benim kızımı attıracaksın he

Gülfem vurulur Ne oldu Nisan vurdu yok artık hayır o değil uzaylılar yapmış bunu Dünya tehlikede Uzaylılar Nisanı kaçırmış hemen gidelim hastahaneye kaldırın acil ambulans Ben hbaer veriyorum Polisler koruyacak Uzay gemisini ele geçirebilirsek neden geçiremiyelim güvenelim teknolojiye hazırmısınız Gezegene giderken belki Nisan sana da düşmanlık yüklenicek Rıza baba ve ekibiyle beraber ateş saldırın

Eyvah İsyan

Hayır isyan değil bu Türkler bunlar nasıl bukadar güçlüler Üzgünüm ve bağlayıp kaçarlar Ve o gezegenden kurtarırlar o uzaylılar elimizden kaçtılar

Uzaylılar bunun bedeli ödenecek Dünyayı rahat bırakmıcaz

İki şehit verdik Kötülük savaşında Melek Çiğdem ve Selin Anne ve babalarını kaybediyorlar ve İstanBULDA amcalarında kalıcaklar

Ama ARZU ve Pelin Ekremin üvey kızı Arzu ve Ekremin ikinci eşi Pelin

Okulda sürpriz yaparlar kafası kesik bir bebek çıkar Bunu gören katiilerin hedefi Selin Melek Çiğdemdir ama araba onları orda Arzunun numarasıyla onlar yürüyerek gelcek der O sırada Atatürk VE İnkilap tarihi öğretmeni arabada bomba vardır ve patlar

Me nek şe Menekşe Menekşe derler Menekşe gelir

Menekşemi

Kötüler erkek işine karışcaksan üstünde örgü öreriz PolİS yardıma gelir O sırada

Adamlar paketli bir şekilde Polsie teslim Ali ozan müdürüm Alın bunları orda gözcüleri var onlarda bende merak etme Dilara ifadelerini alıcaz ah be kaçtı Aydemir lakabı Ayıdemir

Polis bastı ve senin dediğin menekşede ortaya çıktı

Tamara ben tanıyorum Ali ozan müdür o benim Çetemin peşinde uzaydan kafa atmak nedemek Dünyaya ve bir sürü Polis öldü Yoncanın peşinde olurken hem Yoncanın cesedi hem saminin bir tek canan hayattadır ama hiç bişey bilmiyordur Polis gizli dosyaları bulamaz onların hepsi bir vakıfta

Aşk olduğu Sürece İyilik kazanıcak
Ali ozan seni çok seviyorum sevgilim Aldatmam
Dilara sana Güvenim tam bende Aldatmam
Güven sayesinde İlişki olur birbirimize güveniyoruz ve dudaktan öpüşürler
Film burda biter

@Çiğdem-
@Harunnn60
@Beyazsoy
@cookies
@destere
@Sürgünüm
serisi ise reytinge ve hitine bağlı Halkın Polisindeki yeni konudanda ipucuda verdim
@eskici
@Çiğdem-
@beyazsoy
@destere
@cookies
@MayısKralı
@vadikızı
@Tzira
@Harunnn60

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
dizilerin ismi değişiyor ama operasyon ve bombalar bitmiyor pompy :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Okuyacaksınız yani

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
sinema diyorsun sonrada okuyacaksınız diyorsun o zaman senaryodur işte sinema demene gerek yoktuki ?

ve bende diyorumki yazdığın bu senaryoda tüm diğer senaryoların bir benzeri farklı bişey yok :)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
sinema diyorsun sonrada okuyacaksınız diyorsun o zaman senaryodur işte sinema demene gerek yoktuki ?

ve bende diyorumki yazdığın bu senaryoda tüm diğer senaryoların bir benzeri farklı bişey yok :)
Var son sahnede öpüşme var dudaktan dudağa öpüşüyorlar

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Çiğdem- bunu izleyelim pardon okuylım biz, sonu güzel bitiyormuş filmin :)
Bişey söylüyim o Maçı seyrettiyse İskoçyaya gidebilir İskoçyada aynı anda federasyonun önünde 6 tane beddua etmesinde bide İskoçyada savaş çıkarmış