Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

Günlük Burç Yorumları(13 Şubat 2018)

Bu konu 'Her Çeşit' forumundadır ve vadikızı tarafından 13 Şubat 2018 başlatılmıştır.

 1. vadikızı

  vadikızı Favori Üye
  Favori Üye

  Katılım:
  31 Mart 2012
  Mesajlar:
  46,580
  Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,
  Gökyüzü iş ve özel yaşamınızda gizlilğe önem vermeniz için uyarıyor sizleri. Bilinmesini istemediğiniz bazı konular beklenmedik şekilde ortaya çıkabilir ve ilişkileriniz bozulabilir. Anlık hevesler ve yükselme hırsı yanlışlara yanlışlar alışkanlıklara dönüşür ve en güvendiğiniz karşınızda yer alır bildikleri ile bunları unutmadan kendinizle yüzleşmeli ve bir an once kendinize yaşamınıza çeki düzen vermelisiniz.

  Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,
  Gökyüzü bugün iş hayatınızda güçlü iş birlikleri yeni tekliflerle karşılaşarak var olan şartları çok daha ileri noktalara taşıyabileceğiniz imkanlarla karşılaşacağınıza işaret etmekte. Duygusal değil profesyonel düşünün ve gelen fırsatı hemen değerlendirmeye bakın. Özel yaşamınızda ise kurnaz yaklaşımları ile ilişkiniz hakkında bilgi sahibi olma isteğinde olan sözde arkadaşlara karşı dikkatli olun mutluluğunuzu da mutsuzluğunuzuda üçüncü şahıslarla paylaşmayın.

  Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,
  Gökyüzü bugün iş ve eğitim hayatınızda arkadaşlarınızın yanlış yönlendirmeleri ile doğru kararlar vermeyebilir sergileyeceğiniz fevri tutum yüzünden oldukça zor durumda kalabilirsiniz. Sizi seven ve başarılı olmanızı isteyen dostlarınız yanlışa değil doğruya yönelmeniz için teşvik eder sizleri unutmayın. Özel yaşamınızda da arzularınız heyecanlarınız eş ya da sevgilinizle ilişkinize yansıyacak yeni bir başlangıç yaparak birbirinizi tamamlamanızı sağlayacaktır. Bekar İkizler sizlerde eski sevgilinizin karşınıza çıkması ile karışık duygularla baş başa kalabilirsiniz.

  Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,
  Gökyüzü bugün sabah saalerinde finansal konularda harcamalarınızı kontrol altında tutmanız için uyarıyor sizleri. Arkadaşlarınızın maddi isteklerine kefil borç verme gibi girmemeli hayır demeyi bilmelisiniz zor durumda kalmayı istemiyorsanız şayet. İşinizle ilgili ise bugün duygularınızı yeteneklerinizle birleştirdiğiniz takdirde başarılı olacak terfi zam gibi gelişmelerle karşılaşacaksınız. Özel yaşamınızda ise eş le iletişimle zorlanabilir sizi anlamadığı düşüncesi ile ondan uzaklaşmayı düşünebilirsiniz. Sakin olun ve pire için yorgan yakmayın.

  Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,
  Gökyüzü bugün aynı sektörde bulunan kişilerden gelecek eleştirileri dikkate almamanız için uyarıyor sizleri. Siz kendinizle yarış halindesiniz başkaları ile değil. Stratejik bir oyunun içinde yer alıp laf yarışına girmektense enerjinizi işinize yöneltmeli ve yalnızca dostlarınızın yakınlarınızın eleştirilerini dikkate almalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilerinizin beklentileri konusunda ısrarcı olması ve ilişkide baskın davranışları sizleri yorabilir ve buna bağlı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Bekar Aslanlar sizlerde bugün ilk görüşte aşkı yaşayabilirsiniz. Hayat sürpizler le doludur unutmayın!

  Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,
  İş hayatınızda ilişkilerinizin güçlendiği olumsuzlukları ardınızda bıraktığınız keyifli ve güzel bir gündesiniz. İş birliği ve anlayışın getireceği olumlu etkiler belirsizlikleri ortadan kaldırıp yeni ve kazançlı etkileri beraberinde getirecek sizlere. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizle ilişkinizde romantizm rüzgarları esmekte.

  Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar,
  Bugün iş hayatınızda başarılı olmak istiyorsanız kalbinizin sesine kulak vererek kararlar alın. Kendiliğinden düzelmesini beklediğiniz fakat bir adım bile ilerleme olmayan duygusal konularda siz bir adım atmadığınız takdirde günler gelip geçmeye devam edecektir. Aşka şans vermek aşkı yaşamak için siz bir adım atmayı deneyin korkuları arkanızda bırakın ve cesaretli davranın. Evli Teraziler eşinize kıskançlık duygunuzla kırıcı davranabilir aynı şekilde karşılık görebilirsiniz dikkatli davranın.

  Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,
  Bugün kendinizi huzursuz ve sinirli hissedebilir, İsyankar davranışlar ve yükselen ses tonunuzla iş arkadaşlarınızın tepkisi ile karşı karşıya kalabilirsiniz dikkatli davranın ve sakinleşmek için çaba gösterin. Özel yaşamınızda ise ilişkinizde ki monotonluğa daha fazla tahammül edemeyebilir ve eşinizle bu konuda açıkça tüm rahatsızlıklarınızı konuşabilirsiniz. Bekar Akrepler sizlerde bugün ne istediğinizi belirlemekte zorlanabilirsiniz.

  Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,
  İş ve eğitim hayatı olan Yay lar bugün sürekli zaman gerçirdiğiniz kişilerin haksız eleştirileri ile karşılaşarak gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ani kararlar vermemeli size kızdırarak istediklerini gerçekleştirmemeli diplomatik davranıp soğukkanlılığınızı muhafaza etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise şaşırtıcı gelişmeler söz konusu Aşk ateş olup saracak ruhuzu heyecan huzur tutku dolu bir gündesiniz.

  Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,
  Gökyüzü bugün işinizle ilgili konularda gerçekçi davranıp haksıza haksız haklıya haklı demeniz ve haksızın sahte gözyaşlarının etkisinde kalmamanız için uyarıyor sizleri. Gökler özel yaşamınızda sizi olduğunuz gibi kabul edip öfkeli ve kaprisli halleriniz bile tolere eden eş ya da sevgilinize karşı daha anlayışlı ve sevgi dolu davranmanız konusunda uyarıyor sizleri. Kendinizi haklı görmekten egonuzun esiri olmaktan bir an evvel uzaklaşmalı değer gördüğünüz kadar değer verip minnet duygusunun önemini hatırlayarak hareket etmelisiniz.

  Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,
  Bugün parasal anlamda da rahatlamalar söz konusu borçlarınızın hafiflemesi ve yeni imkanlar la birikim yapmanız da olası. Özel yaşamınızda ise cesur davranacağınız bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanla sorunları aşarak hızlı bir şekilde birlikteliğinize resmiyet kazandırabilirsiniz. Evli Kova’lar sizlerde eski sevgilinizin karşınıza çıkması ile duygusal olarak alabora olabilir duygusal bir boşluğun içinde bulabilirsiniz kenedinizi.

  Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,
  Gökyüzü işinizle ilgili her konuda diplomatik davranmanın getireceği avantajlara dikkat çekmekte. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır yalnızsanız yaşamınızı renklendirecek o özel insanla katılacağınız bir davet ya da organizasyon da tanışabilirsiniz. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Balık’lar bugün eşin yakınlarından kaynaklanan konuşmalar yüzünden sorunlar yaşayabilirsiniz.​
   


  Şunlar da ilginizi çekebilir:

  • Harika Harika x 4
  • Beğendim Beğendim x 1
  • Okudum Okudum x 1
 2. vadikızı

  vadikızı Favori Üye
  Favori Üye

  Katılım:
  31 Mart 2012
  Mesajlar:
  46,580
 3. Çiğdem-

  Çiğdem- Moderatör
  Moderatör

  Katılım:
  30 Aralık 2013
  Mesajlar:
  116,758
  Evet @destere efendi demek yakayı ele veriyor zaten ip uçları topluyordum az kaldı olayın çözülmesine :Z:Z:Z @eskici @gözlemci @Forumdash

  Koç olanlar,
  özel yaşamınızda gizlilğe önem vermeniz için uyarıyor sizleri. Bilinmesini istemediğiniz bazı konular beklenmedik şekilde ortaya çıkabilir ve ilişkileriniz bozulabilir.
   
  • Güldürdün Güldürdün x 3
 4. pompy

  pompy Favori Üye
  Favori Üye

  Katılım:
  22 Eylül 2012
  Mesajlar:
  29,890
  Tam ucundan yakalamışım 14 şubat ta tuzağa düşüyor senin bulman 1 yıl sürüyor
   
  • Güldürdün Güldürdün x 2
 5. Çiğdem-

  Çiğdem- Moderatör
  Moderatör

  Katılım:
  30 Aralık 2013
  Mesajlar:
  116,758
  destere i bulmam mı :F
   
 6. pompy

  pompy Favori Üye
  Favori Üye

  Katılım:
  22 Eylül 2012
  Mesajlar:
  29,890
  Destereye kurulan tuzak @Çiğdem-
   
  • Güldürdün Güldürdün x 1
 7. Çiğdem-

  Çiğdem- Moderatör
  Moderatör

  Katılım:
  30 Aralık 2013
  Mesajlar:
  116,758
  Aaa bakalım yine neler hazırlamışsın :A
   
 8. gözlemci

  gözlemci Favori Üye
  Favori Üye

  Katılım:
  15 Eylül 2013
  Mesajlar:
  17,350
  Tabi sen de kendi burcundan çok @destere nin burcuyla ilgileniyorsun :A :A
   
  #8 gözlemci, 13 Şubat 2018
  Last edited: 13 Şubat 2018
  • Güldürdün Güldürdün x 3
 9. destere

  destere Favori Üye
  Favori Üye

  Katılım:
  15 Ocak 2012
  Mesajlar:
  72,814
  ortaya çıkması sorun değilde ilişkimi bozabilirmiş o kısmı kötü ;:))[DOUBLEPOST=1518553377][/DOUBLEPOST]
  başak burcu toprak burcundan olduğu için maddesel şeyleri severmiş çok maddiyatçı olurlarmış :) o yüzden hogathanın burcunda hayır yokmuş onuda koç burcuna transfer ettim :)
   
  • Güldürdün Güldürdün x 3
 10. Çiğdem-

  Çiğdem- Moderatör
  Moderatör

  Katılım:
  30 Aralık 2013
  Mesajlar:
  116,758
  @Harunnn60 İle @destere nin burçlarına bakıyorum  :A :A :A

  Artık ne çıakcaksa ortaya kızıcağımız bir şey olucakmış @destere :A
   
  • Güldürdün Güldürdün x 3
 11. Harunnn60

  Harunnn60 Süper Moderatör
  Süper Mod.

  Katılım:
  15 Eylül 2013
  Mesajlar:
  47,069
  Ne demiş burcum :A
   
  • Güldürdün Güldürdün x 1
 12. kerem

  kerem Favori Üye
  Favori Üye ♪♪ MusicSurvivor Şampiyonu ♪♪

  Katılım:
  30 Ekim 2017
  Mesajlar:
  8,874
  Bugün kötü bir gündü ..
  Içim sıkıldı :/
   
  • Güldürdün Güldürdün x 1
 13. Çiğdem-

  Çiğdem- Moderatör
  Moderatör

  Katılım:
  30 Aralık 2013
  Mesajlar:
  116,758
  Aynı terhane cnm yine sana para geliyor :A :A :A

  Kova olanlar,
  Bugün parasal anlamda da rahatlamalar söz konusu borçlarınızın hafiflemesi ve yeni imkanlar la birikim yapmanız da olası.
   
  • Güldürdün Güldürdün x 2
 14. gözlemci

  gözlemci Favori Üye
  Favori Üye

  Katılım:
  15 Eylül 2013
  Mesajlar:
  17,350
  Bana da her hafta iş çıkıyor :A Ama resmen uğursuzcasına burcumun tam tersi iş miş yok kaç haftadır :F
   
  • Güldürdün Güldürdün x 3
 15. Çiğdem-

  Çiğdem- Moderatör
  Moderatör

  Katılım:
  30 Aralık 2013
  Mesajlar:
  116,758
  Banada 1 gün Aşk diyor 1 gün İş diyor ikiside yok ki :A :A :A

  @Harunnn60 A Hergün para gelecek diye kandırıyor :A

  @destere e de 2-3 gün aynı şey çıktı aşkı boşver işine bak diye imana getirmeye çalısıyordu :F[DOUBLEPOST=1518563011][/DOUBLEPOST]@Harunnn60 @destere
   
  • Güldürdün Güldürdün x 2
 16. gözlemci

  gözlemci Favori Üye
  Favori Üye

  Katılım:
  15 Eylül 2013
  Mesajlar:
  17,350
  Nabza göre şerbet veriyor bu burçlar anladığım kadarıyla :A :A
  Ama @destere için ibretlik tespit adeta :F :F
   
  • Güldürdün Güldürdün x 2
 17. Çiğdem-

  Çiğdem- Moderatör
  Moderatör

  Katılım:
  30 Aralık 2013
  Mesajlar:
  116,758
  Hahaha 3 değişik günmü ne aynı yazı çıktı aşk hayatına adım atma işine doaklan diyor desterede burcum beni tanımıyor diyor :A :A :A
   
  • Güldürdün Güldürdün x 2
 18. destere

  destere Favori Üye
  Favori Üye

  Katılım:
  15 Ocak 2012
  Mesajlar:
  72,814
  için pis alamancı için pis :) bak ben hiç sıkılıyormuyum :) içim güzel çünkü içimi seviyorum :)[DOUBLEPOST=1518563502][/DOUBLEPOST]
  burcum kısaca elini çabuk tut hogathayı kaçırma diyor sevdim bu işi :))
   
  • Güldürdün Güldürdün x 3
 19. kerem

  kerem Favori Üye
  Favori Üye ♪♪ MusicSurvivor Şampiyonu ♪♪

  Katılım:
  30 Ekim 2017
  Mesajlar:
  8,874
  Doğru benim içim pis aslında :) Öyle olmasaydı sıkıntı yaşamazdım değil mi :A

  Içinin sıkılması ve iç güzelliğin alakası var mı sence :)
   
  • Güldürdün Güldürdün x 1
 20. destere

  destere Favori Üye
  Favori Üye

  Katılım:
  15 Ocak 2012
  Mesajlar:
  72,814
  bilmem yanı ben sıkılmadığıma göre demekki iç güzelliği sıkıntıyı engelliyor ordan sağlamasını yapabiliriz :)
   
  • Güldürdün Güldürdün x 1

Sayfayı Paylaş