'Güneşin Kızları' Tekrar Bölümleriyle TV2'de!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

'Güneşin Kızları' Tekrar Bölümleriyle TV2'de!

Chm9_4jXEAAkzVH.jpg

Kanal D'nin geçtiğimiz aylarda sona eren dizisi Güneşin Kızları, tekrar bölümleriyle geri dönüyor.

Başrollerini Emre Kınay, Evrim Alasya, Burcu Özberk, Hande Erçel, Tolga Sarıtaş, Berk Atan ve Miray Akay gibi isimlerin paylaştığı; yapımcılığını Süreç Film'in, yönetmenliğini Sadullah Celen'in, senaristliğini ise Deniz Dargı ve Cenk Boğatur'un üstlendiği yapım, 9 Mayıs'tan itibaren hafta içi her gün yeniden ekranda olacak.

Güneşin Kızları, tekrarlarıyla Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün 16.45'te TV2'de!
Orijinal formatta oku

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Görünce açayım dedim, sonuçta editörüm ve konu açmam lazım. Yoksa ben de meraklı değilim. Bunu "Güldürdün" tuşuna basan @Billy Kane'e de söyle bir zahmet. :A
Sonradan beğendime çevirmiş. :A Ayy sen kendini fazla kaptırmışsın editörlüğe. Gören de büyük bir gazetede editörlük yapıyor sanır. :F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sen de meğer moderatörsün; ama konu anlamında icraatın yok, anca laf. :A

Olsun, niyetimi belli edeyim şimdiden. :A
Ben yıllanmış şarap gibiyim seni bu zamana kadar ki emeklerimle döverim ben. :A Ben yolu size açtım. Şuan ki durgun hallerimin kalitesiyle ezerim seni ben ne konuşuyon. :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Ben yıllanmış şarap gibiyim seni bu zamana kadar ki emeklerimle döverim ben. :A Ben yolu size açtım. Şuan ki durgun hallerimin kalitesiyle ezerim seni ben ne konuşuyon. :D
Laflara gel, laflara. Eskiyi bir kenara bırak, biz şu an "şimdi"yi yaşıyoruz ve maalesef görevini iyi yapamıyorsun. :A

Sen daha Deniz'le uğraşamıyon benle mi uğraşıcan :A :F
Onun kafası 1500'lerde gezdiği için kimse uğraşamaz, sorun bende değil. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Yoo ben istemiyordum hiç. Hatta dedim görev falan da yapmam. :F Üyeyken editör değil, mod oldum ayağını denk al :A Neyse konuyu saçmalaştırdın iyice sus.
Başlatan sensin, kaldı ki konunun kendisi saçma olduğu için daha fazla saçmalaşmasına imkan yok. Bu cümleyle @xemrexxx'e de selam çakalım diyeceğim, ama onun da başıma üşüşmesini istemiyorum. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Fanları adına güzel gelişme olmuş, Aşk-ı Memnu büyük finaliyle cuma günü yayınlanacak. :Z Kaçırmamak lazım, buradan hatırlatalım. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,536
Puanı
1,061

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Fanları adına güzel gelişme olmuş, Aşk-ı Memnu büyük finaliyle cuma günü yayınlanacak. :Z Kaçırmamak lazım, buradan hatırlatalım. :A
Hatirlatman iyi oldu. Bakmaya calisacagim. Finalinde turkiyedeydim. Avrupa veya dunya sampiyonasi vardi fotbolda. Kumanda kavgasi etmistik evdekilerle. Kazanan ben olmustum :D