Gündüz Kuşağı Programları & Günlük Diziler - Yorum Konusu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
unlu getirme modasini esra yapmisti ilk :)
sedaninki reytingi yukseltme cabalari

Zaten öyle olacağı belliydi. :A

Dün gördüm onu, @Forumdash Demir'den haberin var mı? Zuhal kapmış. :D

Biri de çıkıp demedi mi otobüs şoförünü nikah memuru diye çıkarttınız bu oyun değil miydi diye. :A Ben olsam derdim ama sesi kesiyorlar işte kimse anlamazdı. :A
eminmisin demir konusunda? gecen esranin aciklamalarini paylastigin videoda o demir diyordu zuhal bizi tehtid ediyor buraya cikmayalim diye. eger suan stardaki zuhale gecmisse demekki gercekten tehtid yuzunden oraya gecti

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
unlu getirme modasini esra yapmisti ilk :)
sedaninki reytingi yukseltme cabalari

eminmisin demir konusunda? gecen esranin aciklamalarini paylastigin videoda o demir diyordu zuhal bizi tehtid ediyor buraya cikmayalim diye. eger suan stardaki zuhale gecmisse demekki gercekten tehtid yuzunden oraya gecti
Seda çağırmamıştır bence film tanıtımı için Sermiyan rica etmiştir. :)

Evet sana attığım videoya bir daha baktım saç tipi değişik ama o adam aynı adam, saç stilini değiştirmiş. Haklısın, acaba programa gelmeleri için tehdit mi ettiler. (b) @Forumdash

Ya da para mı verdiler çünkü bu videoda Zuhal'in ekibine bayağı tepkili gözüküyor.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060

Evet sana attığım videoya bir daha baktım saç tipi değişik ama o adam aynı adam, saç stilini değiştirmiş. Haklısın, acaba programa gelmeleri için tehdit mi ettiler. (b) @Forumdash

Ya da para mı verdiler çünkü bu videoda Zuhal'in ekibine bayağı tepkili gözüküyor.

ben nedense daha hic zuhali starda görmedim. genelde o saatlerde odamda izliyorum orda eurostari yapamamistim. galiba ondan denk gelmedim. haftaya salondan bakayim bi atmosferi dekorasyonu dialoglar nasil bakayim.
bence kesin tehtid var. para olacagini sanmiyorim. öyle cok populer degil. parayi esrayi kötulesin diye verirler :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
ben nedense daha hic zuhali starda görmedim. genelde o saatlerde odamda izliyorum orda eurostari yapamamistim. galiba ondan denk gelmedim. haftaya salondan bakayim bi atmosferi dekorasyonu dialoglar nasil bakayim.
bence kesin tehtid var. para olacagini sanmiyorim. öyle cok populer degil. parayi esrayi kötulesin diye verirler :)
Youtube'ye bölümleri yüklüyorlar bakabilirsin, Avrupa'ya kapalı mı? Bazı videoları yurt dışına kapatıyorlar nedense. (b)

İlk geldiğinde bir iki laf dokundurdu aslında, Zuhal aradığın aşkı hala bulamadın mı falan dedi onu da oraya getirtmelerinin amacı Esra'yı kötülemek. Ama cidden bu iş iyice cılkından çıktı iki sezon önce bu işi Esra - Seda yapıyordu ve hiç böyle olaylar görmedik ne zaman Zuhal başladı bu aday çalmalar moda oldu bunu başlatan da Zuhal oldu zaten, adaylarının çoğu Esra'dandı. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Demire güvenmiyorum. Esra ona klip bile çekmiş. 2 hedefim vardı diyor zuhalde. Birini gerçekleştirdim diyor(klipti galiba) 2.hedefi evlenmekmiş. Onu da gerçek evlilik programı "zuhalde" yapacakmiş:F

Hanife geçen programda zuhale şey diyor "artık oynamaktan sıkıldım" diyor. Zuhal öncesinde gülüyordu. Sonra o lafı diyince bi susuyır zuhal sonra hanife cümleyle toparlıyor. Gerçek evlendirme programı "esas" evlendirme programı diyerek toparlıyor.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Youtube'ye bölümleri yüklüyorlar bakabilirsin, Avrupa'ya kapalı mı? Bazı videoları yurt dışına kapatıyorlar nedense. (b)

İlk geldiğinde bir iki laf dokundurdu aslında, Zuhal aradığın aşkı hala bulamadın mı falan dedi onu da oraya getirtmelerinin amacı Esra'yı kötülemek. Ama cidden bu iş iyice cılkından çıktı iki sezon önce bu işi Esra - Seda yapıyordu ve hiç böyle olaylar görmedik ne zaman Zuhal başladı bu aday çalmalar moda oldu bunu başlatan da Zuhal oldu zaten, adaylarının çoğu Esra'dandı. :)
frekvans degisti ve bizim evde iki tane dijital var (adi herneyse) birini kolaylikla yukledim digeri olmadi nedense.
seda ve esra seviyeli atisiyorlardi ustelik sedanin yegeni esrada calisiyor.
Esra 10 yildir var ve kimler geldi kimler gitmediki. en guvenilir dogru olan onun programi bence.cocukluk arkadasimda evlendi onda.
zuhalinki cok konusuluyor. rekabet cok olunca yavas yavas programin iceriginin icinede ediyorlar

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Demire güvenmiyorum. Esra ona klip bile çekmiş. 2 hedefim vardı diyor zuhalde. Birini gerçekleştirdim diyor(klipti galiba) 2.hedefi evlenmekmiş. Onu da gerçek evlilik programı "zuhalde" yapacakmiş:F

Hanife geçen programda zuhale şey diyor "artık oynamaktan sıkıldım" diyor. Zuhal öncesinde gülüyordu. Sonra o lafı diyince bi susuyır zuhal sonra hanife cümleyle toparlıyor. Gerçek evlendirme programı "esas" evlendirme programı diyerek toparlıyor.
He ya o lafta komediydi cidden gerçeklik paçalarından akıyor. :A

Bana kalırsa birkaç ay içinde Hanife de Esra'ya dönecek son zamanlarda suratı hep asık birde çoğu zaman programa gelmemeye başladı. Umut da gittiğine göre Hanife peşini bırakmaz. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
He ya o lafta komediydi cidden gerçeklik paçalarından akıyor. :A

Bana kalırsa birkaç ay içinde Hanife de Esra'ya dönecek son zamanlarda suratı hep asık birde çoğu zaman programa gelmemeye başladı. Umut da gittiğine göre Hanife peşini bırakmaz. :A
Manyak mı bu hanife? Esradayken ikisi yine birliktemiydiler(b)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hanife ile Umut birkaç defa denediler Zuhal zamanında 2 defa denediler, Esra'dayken de yakınlaşma olduğunu hatırlıyorum. Hanife'nin gönlü bence hala Umut'ta. :A Şaduman abla gibi konuştum. :A
Ben hiç hatırlamıyorum gerçi geçen sene Nevruzdan sonra takip etmeye başladım ya o da ayrı konu:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

ayoll kadın 15 dakikadır seda sayan yalakalığı yapıyor seda sayan esrayı avukatmı tutmuş :F
sen kendini savunsana sedanın dili yokmu her 5 cümlesinden 3 cümlesi seda sayan olmuş avukatlığada başlamış :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
ayoll kadın 15 dakikadır seda sayan yalakalığı yapıyor seda sayan esrayı avukatmı tutmuş :F
sen kendini savunsana sedanın dili yokmu her 5 cümlesinden 3 cümlesi seda sayan olmuş avukatlığada başlamış :A :A :A
Ne yalakalığı ablacım, teşekkür ediyor. :D Kadırgalım Esra'yı Zuhal ve ekibinden korudu, minnet duyuyor işte. :A