Gündüz Kuşağı Programları & Günlük Diziler - Yorum Konusu

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Işıklar kaçmış nedir yaa.:( Elektrik kesilmiş diyoruz biz ona Türkiye'de.:F

Zuhalde bir İzmirli Roman kız Solcan vardı şu şehit olayında haydi çal oynak bir şey diyen kız. Bende düşünüyordum bu kıza noldu diye? Seda'da gördüm.:F Bu ne be herkes bir yere geçiyor.

En hakikisi Hanife.:Z Hiç bir yere gitmiyor.
biz ışık kaçtı deriz gelincede ışık gelmiş deriz çocukken oynardım ben htta ışık gelince bizim köylerde 1 hafta gidiyordu kış ayında :F :F :F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
La Naz zuhala geri gelmiş sadece bir gunlukmus. :A Bugün zuhalı bi açtım naz var, oha bu gitmemis mi demistim. Dediğim gibi Baha sebebiyle gitmis yine geldi. :A

Bu arada Hanife de koca buldu gibi, yeni bulduğu akıllı zeki birisi. Olur gibi bu iş. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Film tanıtım için mi? Aile İşi için de atv yapmişti:A Esra Erol'a çıkmıştı adam:F Bunarada Naz Sedaya 1 gün çıkmış yaa laaa. Ertesi gün yine Zuhale cıkmış:eek: Sırf senaryoyu desteklemek için ajan gibi nazı yollamışlar oraya:F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben sadece oyuncuların değil kimsenin siyasi düşüncesine bakmam normalde ama bu adamın yaptığı dengesizceydi. :D
Peki. :A

La Naz zuhala geri gelmiş sadece bir gunlukmus. :A Bugün zuhalı bi açtım naz var, oha bu gitmemis mi demistim. Dediğim gibi Baha sebebiyle gitmis yine geldi. :A

Bu arada Hanife de koca buldu gibi, yeni bulduğu akıllı zeki birisi. Olur gibi bu iş. :D
Dün @ozgur2113 etiketlemişti ben de izledim Naz Baha'ya sinirlenip EG'ye geçmiş sonra sözde pişman olup geri geldi, ben niye gidiyorum Baha gitsin ben ondan eskiyim diye kavga ettiler. Sonra tatlıya bağlandı herhalde. :D

Tam da Hanife aşık olmak istiyorum diye ağladıktan 1 gün sonra çıkıp gelmesi ilginç. :A

Film tanıtım için mi? Aile İşi için de atv yapmişti:A Esra Erol'a çıkmıştı adam:F Bunarada Naz Sedaya 1 gün çıkmış yaa laaa. Ertesi gün yine Zuhale cıkmış:eek: Sırf senaryoyu desteklemek için ajan gibi nazı yollamışlar oraya:F
Üstte yazdım. :A Sözde sinirlenip gitmiş. :D

Esra Erol bunun için RTÜK'e yazılı bir öneri vermiş yakında böyle kafalarına göre program program dolaşamayacaklar. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Dün @ozgur2113 etiketlemişti ben de izledim Naz Baha'ya sinirlenip EG'ye geçmiş sonra sözde pişman olup geri geldi, ben niye gidiyorum Baha gitsin ben ondan eskiyim diye kavga ettiler. Sonra tatlıya bağlandı herhalde. :D

Tam da Hanife aşık olmak istiyorum diye ağladıktan 1 gün sonra çıkıp gelmesi ilginç. :A
Bugün Bahaya pişman olduğunu söyledi ve özür diledi. Bahaya elini uzattı baha elini tutmadı ama çıktı. Olur bunların iş. :A

Bu arada birkaç yıl önce Esra Erolda olan Demir de zuhale gelmiş. :D

Hanife Bugün baya iyiydi iyiki bu programdayim dedi ve "burası oyun olmayan" bir program dedi. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bugün Bahaya pişman olduğunu söyledi ve özür diledi. Bahaya elini uzattı baha elini tutmadı ama çıktı. Olur bunların iş. :A

Hanife Bugün baya iyiydi iyiki bu programdayim dedi ve "burası oyun olmayan" bir program dedi. :A
Zaten öyle olacağı belliydi. :A

Dün gördüm onu, @Forumdash Demir'den haberin var mı? Zuhal kapmış. :D

Biri de çıkıp demedi mi otobüs şoförünü nikah memuru diye çıkarttınız bu oyun değil miydi diye. :A Ben olsam derdim ama sesi kesiyorlar işte kimse anlamazdı. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Üstte yazdım. :A Sözde sinirlenip gitmiş. :D

Esra Erol bunun için RTÜK'e yazılı bir öneri vermiş yakında böyle kafalarına göre program program dolaşamayacaklar. :A
Evet Esra'nın önerisi beğenilmiş :Z Esra'da şu aralar yeni yüzler çıkıyor hepsi de hem güzel kızlar hem de bomba acıklamalar yapıyorlar:A

Iyyy Demir uyuzu oraya mı gitmiş:F En uyuz olduğum adamdı :F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Evet Esra'nın önerisi beğenilmiş :Z Esra'da şu aralar yeni yüzler çıkıyor hepsi de hem güzel kızlar hem de bomba acıklamalar yapıyorlar:A

Iyyy Demir uyuzu oraya mı gitmiş:F En uyuz olduğum adamdı :F
Adam bulmuş birisi, kadın gelecek yarın. Merak ettim kimmis :A

Biri de çıkıp demedi mi otobüs şoförünü nikah memuru diye çıkarttınız bu oyun değil miydi diye. :A Ben olsam derdim ama sesi kesiyorlar işte kimse anlamazdı. :A
Zuhalim yapmaz :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Şarkıcı olan Demir mi yaşlı olan? O adamsa eğer iyi olmuş geçen sene Esra'ya hiç yakiştiramıyordum onu:A Acayip gıcık biri hep öne atılıyor. O nikah memeuru olayları oldugu zaman utanmadan banada transfer teklifi geldi etti diyordu:FEsra susturdu onu o zaman :A

Ona düzgün biri gelmez :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Şarkıcı olan Demir mi yaşlı olan? O adamsa eğer iyi olmuş geçen sene Esra'ya hiç yakiştiramıyordum onu:A Acayip gıcık biri hep öne atılıyor. O nikah memeuru olayları oldugu zaman utanmadan banada transfer teklifi geldi etti diyordu:FEsra susturdu onu o zaman :A

Bu arada şarkıcı Songül noldu? (b) @mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Zuhal tam tiyatro işte Hanife'nin gerçek yüzü. :A @ozgur2113

Aynen uzun beyaz saçlı, müzisyen adam. :A Ben de gıcık oluyorum konuşmaları falan çok havalı. :/

upload_2016-9-29_22-13-47.jpeg

Bu arada şarkıcı Songül noldu? (b) @mrt-06
Esra'da o. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060