Gündüz Kuşağı Programları & Günlük Diziler - Yorum Konusu

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Evlilik programları gibi absürt programlar olmasın da ne halleri varsa görsünler :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Seda Sayan programı format mı değişmiş? Moda programı var şu an, gördün mü? @xBUGRAx

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Esra Erol'un stüdyo şefi, Seda Sayan'ın yeğeni Eda'yı kocası, Esra'nın orkestrasındaki solist Burcu ile aldatmış boşanmışlar neler dönmüş. :eek: @Forumdash @mrt-06 :A

Zaten beynim sulandı. Anlamadım daha basitleştirerek söyle. :F Bu nasıl kombinasyon. :eek:
Oha ben şok, bim, a101... Ne dediğimi bilmiyorum şuan elim ayağım titriyor :eek:

Olan Burcu'ya olmuş gerçekten. Ben seiyordum o kızı. Emrah kovulmuş mu? Videoda göremedim. Anlamadiğim şey. Burcu Almanyaya gidicem demişti. Kocasının kariyeri için. DR'du sanırım adam.

Almanyadan doğru nasıl aldatabiliyor? Aldattı diyelim. Eda-Emrah-Burcu kaç sene aynı ortamlarda oldular hiç mi anlaşilmamiş? (b)

İzdivaç zamanı (keşke geri dönseler:eek:) o kadar çok kurgu izledim ki inanasım gelmiyor:A Eda'dan çok Esra ağlıyor. Kendisi boynuzlansa bu kadar ağlamazdı:A Hayır Eda'yı mı ağlatmaya çalişti naptı anlamadım. Hemen de durdu ağlaması :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Oha ben şok, bim, a101... Ne dediğimi bilmiyorum şuan elim ayağım titriyor :eek:

Olan Burcu'ya olmuş gerçekten. Ben seiyordum o kızı. Emrah kovulmuş mu? Videoda göremedim. Anlamadiğim şey. Burcu Almanyaya gidicem demişti. Kocasının kariyeri için. DR'du sanırım adam.

Almanyadan doğru nasıl aldatabiliyor? Aldattı diyelim. Eda-Emrah-Burcu kaç sene aynı ortamlarda oldular hiç mi anlaşilmamiş? (b)

İzdivaç zamanı (keşke geri dönseler:eek:) o kadar çok kurgu izledim ki inanasım gelmiyor:A Eda'dan çok Esra ağlıyor. Kendisi boynuzlansa bu kadar ağlamazdı:A Hayır Eda'yı mı ağlatmaya çalişti naptı anlamadım. Hemen de durdu ağlaması :A

Burcu ailecek evime girdi, tatile gittik beraber dedi ne zaman anladı detay vermedi. :A Esra, Emrah'a diyecek sözüm yok dedi çoktan kovulmuştur. :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Murat Övüç çoştu yine Flash TV'de. :A Talat Bulut'u savunuyor sevdim bir kez daha. :A @mrt-06 Kıza dedi ki git devlet memuru olsaydın ne işin var setlerde. :F