Gülse Birsel'den Yeni Bir Dizi mi Geliyor?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Gülse Birsel'den Yeni Bir Dizi mi Geliyor?

gulse-birsel-pkk-ic-savas-istiyor-7670263_x_9774_o-640x330-150x150.jpg

'Avrupa Yakası' ve geçtiğimiz yıl sona eren 'Yalan Dünya'nın senarist ve başrol oyuncusu olarak tanınan Gülse Birsel'den yeni dizi müjdesi!

Geçtiğimiz günlerde satışa çıkan yeni kitabı 'Memleketi Ben Kurtaracağım' için Hürriyet'ten Ayşe Arman'a röpörtaj veren Birsel, yaz aylarında çekimlerine başlanacak olan ilk filminin senaryosunu kaleme aldıktan sonra yeni bir sit-com dizisi yapma ihtimalinin olduğunu ve kafasında da bir şeylerin şekillenmeye başladığını açıklarken şu ifadeleri kullandı:
"Bir yıldan önce imkansız! Şimdi kitap çıktı. Bir film yazacağım. O yazın çekilecek. Diziyi kurmaya başlamam ağustos. Seyirciye çıkması en erken ekim-kasım. Ben yine sit-com yaparım. Kafamda inceden şekillenmeye de başladı, ama söylemem!"
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

crazymurat31

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
84
Web Sitesi
twitter.com
sitcoma ihtiyaç vardı ya gürse birsel güzel sitcom işi yapıyor inşallah bu sefer aile tarzı değilde farklı bişey olur

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
atv muhalif diye almaz o zaman dinç bilgindi
Öyle de olsa gideceği kaç kanal var ki sanki? Hem Atv siz bu kadar niye büyütüyorsunuz anlamadım. Siyasi düşünceleri çok fazla belli olsa bazı yapımcılar kanala dizi yapmaz. .)

Hem Avrupa Yakası kaç yıl yayınlandı elbet bir hatır gönül meselesi vardır. :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Öyle de olsa gideceği kaç kanal var ki sanki? Hem Atv siz bu kadar niye büyütüyorsunuz anlamadım. Siyasi düşünceleri çok fazla belli olsa bazı yapımcılar kanala dizi yapmaz. .)

Hem Avrupa Yakası kaç yıl yayınlandı elbet bir hatır gönül meselesi vardır. :D
o dinç bilgin ve türker inanoğlu tarafından yönetilen Atv

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Dediğimde o işte benim. :) Ama o zaman haberler çıkmıştı film yapacağım artık diye iyi biliyorum ben. :)
Ama haksız diyemeyiz. Yalan Dünya yeni sezon için o kadar hazırlık yaptı, ama sırf Total'de 31. olduğu için bitirildi. Bildiğin haksızlık. :)

crazymurat31

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
84
Web Sitesi
twitter.com
iş bu kardeşim ya kanald ye gider ya atv ye başka gideceği kanal yok bak arka sokaklara dönüp dolaşıp yine düpçü dükkanına geri döndü dediğim gibi iş bu meşk değil