'Gülperi'nin Başrol Oyuncuları Diziden Bölüm Başı Ne Kadar Kazanacak?

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
nt1.png

Yapımcılığını Tims & B'nin üstlendiği,senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canbolat'ın yazdığı,yönetmenliğini Cem Karcı'nın yapacağı başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in bulunduğu ve son olarak kadrosuna Furkan Oğulcan İlker'in dahil olduğu "Gülperi" dizisinin başrol oyuncuları Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in diziden bölüm başı ne kadar kazanacağı belli oldu.

Gülperi karakterine hayat verecek olan Nurgül Yeşilçay bölüm başına 150 bin lira,Avukat Kadir rolüne hayat verecek olan Timuçin Esen ise bölüm başına 50 bin lira kazanacak.

"Gülperi" yeni sezonda Show TV ekranlarında olacak.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
helal olsun nurgül sultanıma halitle aynı alıyor kıvançtan yüksek resmen zirvede :oley:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Nurgül'ün bir bölümde alacağı ücreti Timuçin üç bölümde alacak. Nerde adalet. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
1 reytingi olmayan biri için çok fazla bir rakam. Son fiyaskodan sonra halkın gözünde çok değer kaybeden biri.

Ayrıca Tims her zaman ucuz oyuncu yapımıdır. Beren Saat'e bile 90 vermişlerdi Nurgül o dizide 70 falan alıyordu o yüzden rakam çok yanlış geldi bana.:)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
1 reytingi olmayan biri için çok fazla bir rakam. Son fiyaskodan sonra halkın gözünde çok değer kaybeden biri.

Ayrıca Tims her zaman ucuz oyuncu yapımıdır. Beren Saat'e bile 90 vermişlerdi Nurgül o dizide 70 falan alıyordu o yüzden rakam çok yanlış geldi bana.:)
la elemi kederi fazla kaçırdın kösemin ilk sezonu beroş 90 hülya 60 aslıhan,kadir doğulu, ekin koç 40'ar bin alıyordu :X my deki başrol kadrosunun ücretine girmiyorum bile:A

ayıca projenin tutması senaryoya bağlı artık nurgül paramparçaya gelene ka 3 dizisi falan tutmadı paramparça tuttu 13 reytinge kadar çıktı :X nurgül ayrılınca 4 reyting kaybetti :A

neyse aliye,zerda, aşk ve ceza dizilerinin senaristi kadınla anlaşmıştı timurcuğum @mrt-06 biraz bastır da senaryoyu ona yazdırsın :A @Çiğdem-

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
la elemi kederi fazla kaçırdın kösemin ilk sezonu beroş 90 hülya 60 aslıhan,kadir doğulu, ekin koç 40'ar bin alıyordu :X my deki başrol kadrosunun ücretine girmiyorum bile:A

ayıca projenin tutması senaryoya bağlı artık nurgül paramparçaya gelene ka 3 dizisi falan tutmadı paramparça tuttu 13 reytinge kadar çıktı :X nurgül ayrılınca 4 reyting kaybetti :A

neyse aliye,zerda, aşk ve ceza dizilerinin senaristi kadınla anlaşmıştı timurcuğum @mrt-06 biraz bastır da senaryoyu ona yazdırsın :A @Çiğdem-

Ne saçmalıyorsun. Beren 90 aldı dedim zaten. Nurgül daha düşük alıyordu haberler hep o yöndeydi. Tutmamış bir dizinin ardından böyle artış saçma geldi ve haberi yalan buldum ki kimse doğru diyemez. Resmen şişirilmiş boş bir haber:X

Hani benim söylediğim ile bağlantısız setler söyleyip birde uzun yazı yazınca kendini haklı mı çıkarmış oldun anlamadım ben o 3 paragraftan bir şey :F @Forumdash gel üstadım :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Nurgül'ün ücretinin gerçek olduğunu sanmıyorum. Dizi ücretlerinde indirim yapılırken 150 bin TL bayılmazlar kadına.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
Ne saçmalıyorsun. Beren 90 aldı dedim zaten. Nurgül daha düşük alıyordu haberler hep o yöndeydi. Tutmamış bir dizinin ardından böyle artış saçma geldi ve haberi yalan buldum ki kimse doğru diyemez. Resmen şişirilmiş boş bir haber:X

Hani benim söylediğim ile bağlantısız setler söyleyip birde uzun yazı yazınca kendini haklı mı çıkarmış oldun anlamadım ben o 3 paragraftan bir şey :F @Forumdash gel üstadım :A
ucuzcu dediğin yapım o ka para vermez:))) aslıhan daha utc nin ilk sezonunda o ka para alıyordu başrol olmasına rağmen :))) bağlantıyı kuramadıysan elemi kederi fazla kaçırmandandır:A

ayrıca dizinin kösem tutup tutmaması türkiyedeki reytinglere bakılarak karar verilen bir iş değildi yoksa o maliyetle anında biterdi fatih dizisi bile toal 5 ab 6 reytingle 6 bölüm sürdü :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Aaa ne kadar boş şeylerle uğraşıyorsunuz ayoll :A :A :A

Kafaları resetleyin :Z:Z:Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
ucuzcu dediğin yapım o ka para vermez:))) aslıhan daha utc nin ilk sezonunda o ka para alıyordu başrol olmasına rağmen :))) bağlantıyı kuramadıysan elemi kederi fazla kaçırmandandır:A

ayrıca dizinin kösem tutup tutmaması türkiyedeki reytinglere bakılarak karar verilen bir iş değildi yoksa o maliyetle anında biterdi fatih dizisi bile toal 5 ab 6 reytingle 6 bölüm sürdü :X

Yani sen timse ucuzcu lafına mı cevap verdin bende Nurgül 150 aldı haberini ispat ediyor sandım :F
MY'de Cansu 15 alıyordu. Normalde 40 alan kadın. Ucuzcu tabi:A Hee Ucuzcu değil Nurgül'e verir diyorsan Nurgül en iyi projesinden çıktıktan sonra niye 70'e ikna oldu. Neyse Burak gelince belki fark olmuştur ama benim bildiğim Timur ucuzcudur ve asla vermez o parayı :A