Show Gülperi - Dizi Yorumları

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Diziyi beğendim, güzel ama izlemeyeceğim. Çok fazla dram yani total :A
Aşk ve Mavi'ye devam edecem bu gidişle. Onda en azından bol bol gülebiliyoruz Hasibe'den dolayı. Ben çok gelemiyorum artık fazla dram dizilerine.
Şivelerdende pek anlaşılmıyor konuşmaları. Antepli bir komşumuz var ilkokul 3ten terk ve türkçesi çok çok iyi. Burda gencecik çocuklar sözde şiveli konuşuyor :S

Onun haricinde Timuçin Esen, Nurgül ve Tarık Papuççuoğlu'nun oyunculukları yine mükemmeldi.
Dizinin konusu iyi. Anneliği ön plana çıkarırlarsa reytinglerinde dahada yükselme olacağını düşünüyorum @serhatt @xemrexxx

Edit: Emre senle aynı anda yazdık :F
yorumum bu :D
AvM Hasibe sahnelerini izle sadece youtubedan,bu diziye devam et :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Diziyi beğendim, güzel ama izlemeyeceğim. Çok fazla dram yani total :A
Aşk ve Mavi'ye devam edecem bu gidişle. Onda en azından bol bol gülebiliyoruz Hasibe'den dolayı. Ben çok gelemiyorum artık fazla dram dizilerine.
Şivelerdende pek anlaşılmıyor konuşmaları. Antepli bir komşumuz var ilkokul 3ten terk ve türkçesi çok çok iyi. Burda gencecik çocuklar sözde şiveli konuşuyor :S

Onun haricinde Timuçin Esen, Nurgül ve Tarık Papuççuoğlu'nun oyunculukları yine mükemmeldi.
Dizinin konusu iyi. Anneliği ön plana çıkarırlarsa reytinglerinde dahada yükselme olacağını düşünüyorum @serhatt @xemrexxx

Edit: Emre senle aynı anda yazdık :F
yorumum bu :D

Bende öyle. İlla ki çok sevdiğim bir oyuncu olmalı ki izliyeyim.

Aşk ve Mavi'yi de hiç sevmem. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,080
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
beğenmiyorsan engelle gitsin tutan yok :A

Engel atınca etiket yine oluyor. Ben senin etiket yapıp sanki harika bi laf sokmuş gibi kendini göstermenden ve buna alet edilmemden rahatsızım. Senin mesajlarını zaten genelde okumuyor. Zaten türkçe sınırlarını zorlayan mesajlar oldukları için okunmuyorda.:X

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Öyle bir lanse edilmiş ki dizi sanki 2 reyting almış. Yahu ABC'de 5,63 reytingle 1.sırada başlamış. Kırgın Çiçekler 3,48 reytingle başlayıp 113 bölüm sürdü hatırlatırım Karagül keza öyle. Hikaye bu hafta açılır ve en az 6 küsür gelir bu hafta.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,080
Puanı
1,061
Engel atınca etiket yine oluyor. Ben senin etiket yapıp sanki harika bi laf sokmuş gibi kendini göstermenden ve buna alet edilmemden rahatsızım. Senin mesajlarını zaten genelde okumuyor. Zaten türkçe sınırlarını zorlayan mesajlar oldukları için okunmuyorda.:X
çok zorlamasınlar zaten ülkenin IQ ortalaması belli benim 140 IQ lu mesajlarımı anlmaya çalışırken senin gibi kalırlar öyle sonra zeus korusun :))))
mapa-620x350.jpg

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
çok zorlamasınlar zaten ülkenin IQ ortalaması belli benim 140 IQ lu mesajlarımı anlmaya çalışırken senin gibi kalırlar öyle sonra zeus korusun :))))
mapa-620x350.jpg

Yine anlamak istemediğin bi kısımdasın. Senin alçı mesajlarına malzeme olmak istemiyorum. Benim iradem dışında, beni etiketleyerek beni alay malzemesi yapma. İzin vermiyorum. Buda sana yazılı bilgi mesajım.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,080
Puanı
1,061
Yine anlamak istemediğin bi kısımdasın. Senin alçı mesajlarına malzeme olmak istemiyorum. Benim iradem dışında, beni etiketleyerek beni alay malzemesi yapma. İzin vermiyorum. Buda sana yazılı bilgi mesajım.
dediğim gibi istemiyorsan yönetime söyle engellerler yoksa istediğmi yere istediğim mesajı yazma hakkım var kurallara uydukça:)))